Prezenty haftowane

8 dostępnych produktów

Haftowane prezenty na każdą okazję

Czasem nie wiesz co podarować w prezencie? Nie zawsze łatwo jest znaleźć odpowiedni prezent dla przyjaciela, partnera albo rodziców. W Wanapix mamy wszystko co najlepsze, aby zaskoczyć Twoich bliskich.Prezenty zawsze niosą ze sobą pozytywne konotacje, ale podarowanie spersonalizowanego prezentu to podarowanie komuś czegoś wyjątkowego. Niezależnie od okazji: urodziny, rocznica, narodziny dziecka czy jakakolwiek inna okazja, spersonalizowane prezenty są zawsze strzałem w dziesiątkę.

Możesz sobie wyobrazić wyraz twarzy Twojego męża, gdy otrzymuje swój prezent, lub twojego malucha, a nawet dziadków w ich dniu. Bez względu na wiek czy moment, spersonalizowany prezent zawsze dostosowuje się do każdej okazji w szczególny sposób.

Prezenty z imieniem to zawsze pewniak, wyjątkowa opcja i jeśli do tego są haftowane nie możesz prosić o nic więcej. Prezent z haftowanym imieniem to będzie niezapomniany prezent. W tej sekcji znajdziesz obszerny katalog haftowanych prezentów, ubrań i akcesoriów z różnych materiałów i w wielu kształtach, które spersonalizujemy tekstem, który do nas wyślesz: Twoim imieniem, inicjałami, zdaniem, cytatem, który ma duże znaczenie dla Ciebie lub dla osoby, która otrzyma prezent.

Haftowane prezenty, podarunki na lata

Haft to metoda ozdabiania tkanin, polegająca na wyszywaniu na materiale wzorów za pomocą igły lub szydełka oraz nici. To metoda wysokiej jakości, która nadaje materiałowi wyjątkową cechę.

Przykład fartucha kuchennego z wyhaftowanym imieniem

Ma większą wytrzymałość niż inne techniki personalizacji. Ponadto haft jest wysokiej jakości, co nadaje wszystkim produktom bardzo eleganckie wykończenie. Niezależnie od tego, jaki wzór wybierzesz, będzie się on wyróżniał na tle innych.

Wszyscy wiemy, że trwałość produktu zależy w dużej mierze od rodzaju jego użytkowania, im lepiej o niego dbamy tym dłużej będzie nam służył. Natomiast przedmioty haftowane przetrwają wiele lat, bo trudniej je zniszczyć lub zepsuć.

Musisz zrobić wyjątkowy prezent? Jesteś w doskonałym miejscu

Haftowane prezenty to zawsze strzał w dziesiątkę. Niezależnie od okazji, na jaką chcesz go mieć, w zależności od osoby, którą zamierzasz obdarować, możesz wybrać taki, który najlepiej trafi w jej gusta. Czy to prezent urodzinowy, Dzień Ojca, Dzień Matki czy nawet Walentynki, mamy dla Ciebie odpowiedni prezent. Haftowane prezentyhitem w świecie niemowląt więc jeśli masz w swoim otoczeniu malucha, który będzie obchodził niedługo urodziny lub takiego, który się niedawno urodził, na pewno znajdziesz idealny prezent na tę okazję.

W tym dziale znajdziesz wiele produktów, które możesz spersonalizować za pomocą haftu. Prezenty dla wszystkich grup wiekowych, od najmłodszych do najstarszych. Możesz je spersonalizować imionami, nazwiskami, inicjałami, tekstem lub czułym słowem o wyjątkowym znaczeniu dla Ciebie lub osoby, która go otrzyma. Niekończąca się gama przedmiotów, które możesz stworzyć samodzielnie za pomocą kilku kliknięć.

Nie przegap okazji, aby mieć wyjątkowy prezent dla tej osoby, którą tak bardzo kochasz i cenisz. Stwórz piękną pamiątkę z naszymi spersonalizowanymi przedmiotami i przygotuj się na prawdziwą niespodziankę. Dołożymy wszelkich starań, aby było idealnie.

Kocyk z wyhaftowanym imieniem dziecka