Personalizowany prezent na Dzień Matki

Bestsellery na Dzień Matki


Prezenty na Dzień Matki

Dają nam życie, opiekują się nami, chronią nas. Dlatego też zasługują na wszystko. Są zawsze przy nas wtedy, gdy ich najbardziej potrzebujemy, ponieważ są dla nas najważniejszym wsparciem. Ich święto obchodzone jest 26 maja w Polsce, choć różni się w zależności od kraju, w którym jesteś.

W tej sekcji zebraliśmy nasze najlepsze pomysły na prezenty dla mamy w tym szczególnym dniu, aby zaskoczyć ją wyjątkowym upominkiem. Dysponujemy szerokim katalogiem, który dostosowuje się do Twoich potrzeb i do każdego rodzaju kieszeni, abyś wiedział, co podarować swojej mamie.

Co podarować na Dzień Matki?

Aby znaleźć najlepsze prezenty na Dzień Matki, należy zastanowić się, jaka ona jest, jakie ma upodobania i hobby. W ten sposób o wiele łatwiej będzie znaleźć prezent, który sprawi, że będzie uśmiechnie się od ucha do ucha.

W tak ważnych dniach prezenty, które sprzedajemy najczęściej, to bransoletki, wisiorki,torby, oryginalne portfele i portmonetki i dyplomy dla supermam. Mamy jednak szeroki wybór w całym asortymencie, gdzie można dostosować wszystko, co można sobie wyobrazić, aby uzyskać ekskluzywny produkt, którego nie można znaleźć w innych sklepach tego typu.

Prezenty dla nowych matek

Pierwsze narodziny dziecka to wyjątkowa chwila, która może być jeszcze lepsza, gdy do rodziny dołączą kolejne dzieci. Dlatego też wręczenie specjalnego prezentu dla świeżo upieczonej mamy jest tak znaczące i emocjonujące. Jeśli nie wiesz, co kupić świeżo upieczonej mamie, mamy kilka produktów, które mogą ją naprawdę zaskoczyć.

Produkty dla niemowląt, takie jak pelerynka do kąpieli czy ramka na zdjęcia z odciskiem stóp dziecka, również stanowią miły prezent i są bardzo praktyczne.

Spersonalizowane pluszowe misie to także wspaniały prezent, który ukoi malucha. Chodzi o to, aby znaleźć praktyczny produkt i przekształcić go w najbardziej oryginalny dzięki personalizacji.

Kubek z okazji Dnia Matki z rysunkami dzieci

Prezenty dla 60-letnich mam

Prezent dla matki i córki jest zawsze miły, ponieważ można poszukać tego samego produktu i zaprojektować go w ten sam lub bardzo podobny sposób, tak abyście mogły się razem nim cieszyć. Mamy całą gamę produktów, które z pewnością jej się spodobają.

Personalizowane szale ciekawą opcją, ponieważ kobiety uwielbiają je nosić. Stwórz dla nich ekskluzywny i inny szal, który będą mogły nosić na co dzień.

W tym wieku czasem zostaje się babcią, a wtedy nie wystarczy byle jaki prezent. Z pewnością będzie zachwycona, gdy otrzyma spersonalizowany prezent stworzony specjalnie z myślą o niej.

Prezenty dla 50-letnich mam

Wejście w złoty wiek to bardzo ważny moment, ponieważ matka jest na wagę złota. Jeśli tak jest, potrzebujesz pomysłów na prezent dla mamy, które staną na wysokości zadania i będą pasować do tego, czego dla niej szukasz.

Biżuteria jest zawsze obowiązkowa na tego typu okazje, ponieważ jest niezbędnym dodatkiem w życiu codziennym. Bransoletki na Dzień Matki to dobry wybór na prezent. Można na nich wygrawerować miłe zdanie, wasze imiona, datę itp.

Wisiorki i naszyjniki z okazji Dnia Matki są również bardzo popularnym i powtarzającym się prezentem z okazji tego typu uroczystości. Zaprojektuj je zgodnie z jej upodobaniami i spraw, by wszędzie, gdzie się pojawi, wzbudzała zainteresowanie.

Wisiorek z wygrawerowanymi imionami dzieci na Dzień Matki

Dzień Matki w Polsce

Czy chcesz wiedzieć, kiedy w Polsce obchodzony jest Dzień Matki? (ponieważ jest to kraj, w którym się znajdujemy). Odpowiedź brzmi:

Dzień Matki w Polsce jest obchodzony 26 maja każdego roku.

Jest to ciekawy przypadek, ponieważ nie jest to stały dzień w niektórych krajach i każdego roku jest innego dnia. Historia Dnia Matki w Polsce związana jest z Krakowem, gdzie w 1914 roku święto to było obchodzone po raz pierwszy. Od tamtego odległego momentu dzień matki jest w Polsce obchodzony co roku 26 maja.

W innych krajach obchodzi się je w różnych terminach. W przeciwieństwie do innych, bardziej międzynarodowych dat, nie ma wspólnego dnia na całym świecie. Zarówno w przypadku tej daty, jak i Dnia Ojca, dni różnią się w zależności od kraju, choć niektóre mogą się pokrywać ze względu na bliskość lub podobieństwo kulturowe.

Geneza Dnia Matki

Pierwsze obchody Dnia Matki datuje się na starożytną Grecję i starożytne Cesarstwo Rzymskie.

Później, około XVII wieku, podobne wydarzenia obchodzono w niektórych krajach katolickich, np. w Anglii. Nazywano ją Niedzielą Matczyną i polegała na tym, że ludzie z mniejszymi zasobami, którzy pracowali dla innych, otrzymywali wolne w niedzielę i mogli pójść szli na mszę i wracali z prezentem dla swoich matek.

W XIX wieku Dzień Matki był obchodzony w Stanach Zjednoczonych w niektórych miastach, aż w końcu w 1914 roku druga niedziela maja została oficjalnie ustanowiona Dniem Matki w USA. Inne kraje przyjęły ten sam pomysł, ale zmieniły daty.

Torba materiałowa z okazji Dnia Matki