Gwarantowana dostawa na Dzień Ojca

Personalizowana doniczka ceramiczna

doniczka
44,18 zł
Rabaty ilościowe

Szczegóły
  • Wymiary: 10 cm (długość) x 9ø cm (średnica)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Materiał: ceramika.
  • Średnica podstawy: 6,5 cm.
  • Średnica u góry: 9,4 cm.
  • Kolor: biały.
  • ID: #13646
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowane doniczki

Dawanie roślin w prezencie to klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Rośliny wprowadzają spokój do każdego domu, istnieją domy bez chociaż jednej rośliny? Cóż, innego dnia porozmawiamy o tym, jak trudno jest utrzymać niektóre z nich przy życiu. Jeśli jesteś jedną z tych osób, której umierają nawet rośliny plastikowe, daj nam znać, porozmawiamy o tym innego dnia w poście hehehe.

Podarowanie rośliny w prezencie ma szczególną symbolikę. Coś, o co dbasz z wielkim uczuciem i obserwujesz, jak rośnie. Dajesz mu tylko trochę wody i ogrom swojej miłości. To życie, które rozwija się dzięki Twojemu poświęceniu i Twojemu czasowi.

A może by tak polepszyć ten prezent? Mamy idealną opcję, aby uczynić ten prezent jeszcze bardziej wyjątkowym. Spersonalizowane doniczki, wykonane z ceramiki, z dowolnym wzorem lub zdjęciem, które przyjdzie Ci do głowy. Nadaj swojemu domowi inny charakter dzięki naszym spersonalizowanym doniczkom.

Jest biała, ale możesz ją spersonalizować za pomocą wybranego przez siebie wzoru, zdjęcia lub tekstu. Pomyśl, że im bardziej będzie oryginalna, tym lepiej będzie wyglądała jako dekoracja. Zrób ją kolorową, a będzie wyglądała o wiele bardziej radośnie i sprawi, że każdy pokój będzie bardziej przytulny.

Wykonane z ceramiki, w małym rozmiarze są idealne jako dekoracja na balkon, taras, ogród lub z małą sztuczną rośliną. Posiada otwór w podstawie do filtrowania nadmiaru wody po podlaniu. Jej średnica to 6,5 cm u podstawy i 9,4 cm u góry, idealny rozmiar, dzięki czemu można umieścić kilka doniczek razem, aby stworzyć doskonałą aranżację kwiatową.

Stwórz własną spersonalizowaną doniczkę

Jak spersonalizować Twoją doniczkę?

Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele wzorów, aby spersonalizować swoją idealną doniczkę, a jeśli nie ma żadnego, który Ci się podoba, można stworzyć go od podstaw.

Wybierz swoje ulubione zdjęcie, kolorowe tło i sentencję, cokolwiek przyjdzie Ci do głowy, umieścimy to na Twojej idealnej doniczce. Zbliżają się urodziny Twojej mamy i chcesz zrobić jej niespodziankę? Wybierz zdjęcie swoich pociech, załaduj je do naszego edytora, dodaj specjalną sentencję jak "Wszystkiego najlepszego babciu", "Kochamy Cię, Łukasz i Marysia", dodaj jej ulubioną roślinę do środka i masz idealny prezent dla niej, pokocha go i będzie się nią opiekować z miłością!

Na naszej stronie internetowej czekają na Ciebie tysiące opcji personalizacji doniczek.

Kiedy dać w prezencie spersonalizowaną doniczkę na kwiaty?

Personalizowane doniczki to propozycja prezentu na wiele okazji, takich jak komunie, śluby, chrzciny i inne wydarzenia.. Mały, przydatny i piękny drobiazg, który możesz spersonalizować według własnych upodobań i podarować jako prezent na każdą uroczystość.

Organizujesz komunię swojego malucha i nie wiesz, co podarować? Wybierz jego zdjęcie, załaduj je do naszego edytora, umieść jego imię oraz datę komunii i masz idealny prezent dla gości w tym wyjątkowym dniu. Jest to również idealne rozwiązanie, gdy właśnie otworzyłeś firmę i chcesz podarować prezent dla osób uczestniczących w inauguracji, umieść logo swojej firmy, dodaj aromatyczną roślinę i voilá! Twoi goście będą zaskoczeni, że podarowałeś im tak oryginalny szczegół.

Podaruj spersonalizowane donice ceramiczne jako prezent

Rośliny są zawsze dobrym prezentem, a jeśli do tego stoją w spersonalizowanej doniczce, to tym bardziej. Dzięki naszym doniczkom każdy dzień może stać się wiosenny.