Wyprzedaż: -5% zniżki na produkty na lato do 04/08/2024

Dekoracja i sztuka

Wydobądź z siebie artystę

Sztuka jest nie tylko w muzeach, ale także na ulicach i w domach. Krótko mówiąc, chodzi o ludzi, którzy chcą robić coś innego i chcą to pokazać innym. Dzięki Wanapix, możesz wydobyć swoją kreatywną stronę i udekorować swój dom w indywidualny sposób.

Stworzyliśmy ten dział, w którym znajdziesz najlepsze spersonalizowane produkty, które udekorują każdy kąt w Twoim domu. Ponieważ małe szczegóły robią różnicę, naszym celem jest ozdobienie każdego pomieszczenia w Twoim domu poprzez stworzenie idealnej harmonii i wystroju zaprojektowanego wyłącznie przez Ciebie i dla Ciebie.

Jak wykonać unikalną dekorację

Dekoracje są bardzo ważne, aby dom stał się ulubionym miejscem. Nie jest to jednak coś, co robi się z dnia na dzień - potrzeba czasu, aby zastanowić się, jakie meble wybrać, jakie farby kupić na ściany lub jakie elementy dekoracyjne zastosować. Jeśli szukasz najlepszej dekoracji do swojego domu, chcemy dać Ci kilka wskazówek, o których warto pamiętać:

  • Znajdź swój styl: każdy dom jest inny, a to dlatego, że każdy z nas też jest inny. Możesz zainspirować się innymi stylami, od najbardziej minimalistycznych po najbardziej kolorowe i nadać im własny charakter, wprowadzając pewne zmiany. Nie musisz stosować tego samego stylu w całym domu, ale zalecamy, abyś zrobił to w jednym pomieszczeniu. W ten sposób wszystkie elementy będą do siebie idealnie pasować i nic nie będzie nie na swoim miejscu.
  • Zdjęcia to najlepszy wybór: podczas urządzania domu zawsze zalecamy dekorowanie go osobistymi zdjęciami ponieważ tworzą one cieplejszą i bardziej wyjątkową atmosferę.
  • Znaczenie kolory i oświetlenia: światło jest jeszcze jednym elementem dekoracji, ponieważ wpływa na sposób, w jaki postrzegamy wszystko jako całość. Jeśli w pomieszczeniu jest mało światła i na dodatek pomalujemy je ciemnymi odcieniami, uzyskamy wrażenie ponurości. Jeśli chcemy blasku, użyjmy odcieni jasnych lub pastelowych.
  • Przeładowywanie nie jest rozwiązaniem: gdy w tej samej przestrzeni znajduje się wiele elementów, może to być bardzo uciążliwe. Najlepiej wyeksponować 2 albo 3 najmocniejsze szczegóły.

Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, wierzymy, że będziesz w stanie urządzić swój dom w swoim własnym stylu. Zrób dobre wrażenie na gościach już od samego wejścia i spraw, aby Twój dom mówił sam za siebie, bo zależy nam na dobrym samopoczuciu naszych gości.