Wyprzedaż: -5% zniżki na produkty na lato do 04/08/2024

Personalizowany planer

planer
61,94
Doręczenie między 25-26 lipca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 8 godz. 49 min

Wybierz opcję
Wybierz opcję
Kolor spirali

Szczegóły

 • Wymiary: 10,5 cm (szerokość) x 14,8 cm (długość)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Elastyczna okładka.
 • Spersonalizuj zewnętrzną okładkę.
 • Możesz wybrać początkowy miesiąc i rok; oraz język.
 • Opcja widoku dziennego lub tygodniowego. Wybierz wzór stron: klasyczny, dziecięcy, kwiatowy itp.
 • W zestawie arkusz z naklejkami.
 • Okładka i strony wykonane z matowego papieru o gramaturze 80 g, laminowane.
 • ID: #15112-74996
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Planery personalizowane wewnątrz i na zewnątrz

Jesteśmy jedynym sklepem internetowym, który pozwala na stworzenie własnego, w 100% spersonalizowanego planera. Z nami możesz zaprojektować zarówno okładkę, jak i inne elementy wnętrza. Dzięki naszemu edytorowi jest to bardzo proste, dlatego opowiemy Ci jak w kilku krokach stworzyć spersonalizowany planer:

Jak wyglądają w środku?

 • Planer dzienny lub tygodniowy: wybierz układ planera i zdecyduj, czy wolisz widzieć cały tydzień na dwóch stronach, czy jeden dzień na każdej stronie (piątek, sobota i niedziela są zgrupowane na tej samej stronie).
 • Wybierz miesiąc początkowy .
 • Zaprojektuj go zgodnie z własnymi upodobaniami: możesz zdecydować o wyglądzie stron wewnętrznych i zewnętrznych, wybierając spośród wielu wzorów.
 • Dostępne w wielu językach: hiszpański, kataloński, baskijski, galicyjski, angielski, francuski, niemiecki, holenderski, włoski, portugalski i polski.

Wewnętrzna struktura tych planerów ze zdjęciami składa się ze: strony prezentacyjnej z danymi osobowymi, podsumowania wszystkich miesięcy roku na jednej stronie, kilku stron do zapisywania harmonogramów, pełnego kalendarza z dwunastoma miesiącami roku oraz kilku stron na notatki na końcu.

Charakteryzują się one wysoką jakością, ponieważ gramatura stron wynosi 80 gr/m2. Jak widać, nie brakuje im żadnego szczegółu, a Ty możesz mieć ekskluzywny model wykonany i zaprojektowany przez Ciebie.

Zaprojektuj je także na zewnątrz

Ponadto na okładce można umieścić dowolne zdjęcie projekt, tekst itp. W przypadku kalendarzy klejonych (bez spiralki) będziesz mógł również spersonalizować tylną okładkę.

W zależności od wybranego modelu dziennika, będzie on miał różne właściwości. Można wybrać rodzaj oprawy: klejona, szyta lub ze spiralą. W przypadku dzienników na spirali można wybierać spośród różnych kolorów spirali (Wire-O) tak aby pasowała do wyglądu planera.

Okładka kalendarzy jest elastyczna, z wyjątkiem modelu "Luxe", który ma sztywną okładkę z grubszym, wyściełanym materiałem, dzięki czemu jest bardziej wytrzymała. Dostępne są różne rozmiary planerów więc można wybrać ten, który najlepiej odpowiada potrzebom użytkownika: A4 (format kartki) - A5 (najpopularniejszy rozmiar) - A6 (kalendarzyk kieszonkowy).

Częste zastosowania planerów

Ludzie, którzy chcą coś zmienić, nie zadowalają się byle czym. Polecamy wykonanie spersonalizowanego planera z wybranymi przez Ciebie zdjęciami, zaprojektowanie okładki według własnego uznania z dowolnym wzorem, obrazem lub tekstem. Można tworzyć kalendarze szkolne od września do sierpnia, roczne do pracy w biurze lub po prostu jako sposób na uporządkowanie wszystkich codziennych zadań.

Zacznij efektywnie organizować swój czas dzięki tym kompletnym kalendarzom. Wewnątrz znajdują się wszystkie dni w roku z dużą ilością miejsca na notatki. Zawiera również puste kartki na notatki oraz planer roczny w którym również znajdziesz miejsce na zapiski.

Jest to idealny prezent dla każdego, kto potrzebuje zorganizować swoje spotkania lub zadania do wykonania, a także dla studentów, którzy muszą zaplanować czas egzaminów i nauki. Bardzo praktyczny również do użytku domowego aby zapisać listę ważnych zadań lub telefonów do wykonania.

Planery są same w sobie praktycznym i bardzo przydatnym prezentem, ale dodając do nich czynnik personalizacji, stają się podwójnie oryginalnym upominkiem. Możesz umieścić dowolny wzór lub zdjęcie na okładce: zdjęcia rodzinne, piękny lub inspirujący krajobraz, plakat filmowy... Możliwości są nieograniczone, wystarczy wykazać się kreatywnością. Wybierz model, który najbardziej Ci się podoba i zastanów się, jak w inny sposób można spersonalizować pamiętnik. Osoba, która go otrzyma, będzie zachwycona, że ma tak ekskluzywny model.

Jak zorganizować kalendarz

Kalendarz ma służyć jako przewodnik po codziennym życiu, aby o niczym nie zapomnieć. Użycie naklejek, markerów i kolorowych długopisów pomoże Ci w lepszej organizacji. Można na przykład przypisać kolor do każdego zadania, a także używać karteczek samoprzylepnych w celu lepszego wykorzystania przestrzeni. Wybierz jaskrawe kolory, aby w razie pilnej potrzeby można było ją zauważyć na pierwszy rzut oka.

Jeśli nie wiesz,jak ozdobić kalendarz, możesz umieścić w nim motywujące wiadomości lub wkleić zdjęcia. Chodzi o to, aby Twój planer był najbardziej ekskluzywny i praktyczny w codziennym użytkowaniu.