Personalizowane terminarze

63,58 zł
Ilość:
#15112
Wybierz jedną z opcji: A6 na spirali
 • Rozmiary: 10,5 cm (szerokość) x 14,8 cm (długość)
 • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
 • Dostosuj zewnętrzną okładkę.
 • Możesz wybrać początkowy miesiąc i rok.
 • Możliwość wyboru widoku dziennego lub tygodniowego.
 • Wybierz projekt stron: klasyczny, dziecięcy, kwiatowy itp. Zawiera naklejki.
 • Okładka i kartki z matowego papieru o gramaturze 80 g, laminowane przezroczystym tworzywem sztucznym.
 • Elastyczna okładka.
Opinie Trusted Shop
Recenzje ze zdjęciami
review image
review image
review image
review image
review image
review image
review image
review image
review image

M
Mª josé (Santa cilia de jaca (huesca), ES)
kupił: Kalendarz A5na spirali
16/08/2022
"Wszystko świetnie"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
Andrea salomé (Santiago de la ribera, ES)
kupił: Kalendarz A6 na spirali
15/08/2022
"Doskonały dziennik, bardzo miły i na pewno wróciłabym tam ponownie."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Élodie (Saze, FR)
kupił: Kalendarz A5na spirali
14/08/2022
"Tak jak w poprzedniej wiadomości mój pamiętnik mi się nie przyda potrzebowałam go na terminy ślubu w 2023 roku ale niestety nie ma w nim miejsca na zapisanie wszystkiego co miałam do zapisania w sobotę i niedzielę (brak całej strony) więc trafia do kosza! A pierwsza strona jest zrobiona z super cienkiego papieru! Nigdy więcej nie poleciłabym tego rozwiązania! Nigdy"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
M
Massimiliano (Caorso, IT)
kupił: Kalendarz A5 Luxe
11/08/2022
"Fantastyczna"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
M
Maria joão (Lisboa, PT)
kupił: Kalendarz A5na spirali
09/08/2022
"Uwielbiam mój Wanapix Daily Diary. Kupuję go od dwóch lat dla siebie i siostry i jestem totalną fanką. 5 *****"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
Sofia (Cascais, PT)
kupił: Kalendarz A6 na spirali
08/08/2022
"Tekst został ucięty, nie zwrócono na ten szczegół najmniejszej uwagi."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
DiversiÓn, juegos e historia (Torres de la alameda, ES)
kupił: Kalendarz A4 na spirali
07/08/2022
"Aby móc ją spersonalizować"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
Laura (Desenzano del garda, IT)
07/08/2022
"Naprawdę zadowolony! Topowa grafika, oryginalne wnętrze, doskonała jakość papieru, naprawdę super!"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
P
Patrícia (Arraiolos, PT)
kupił: Kalendarz A5na spirali
07/08/2022
"Doskonały produkt, Świetna jakość, Dobra cena - jakość, Dobry materiał."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Planery personalizowane wewnątrz i na zewnątrz

Jesteśmy jedynym sklepem internetowym, który pozwala na stworzenie własnego, w 100% spersonalizowanego planera. Z nami możesz zaprojektować zarówno okładkę, jak i inne elementy wnętrza. Dzięki naszemu edytorowi jest to bardzo proste, dlatego opowiemy Ci jak w kilku krokach stworzyć spersonalizowany planer:

Jak wyglądają w środku?

 • Planer dzienny lub tygodniowy: wybierz układ planera i zdecyduj, czy wolisz widzieć cały tydzień na dwóch stronach, czy jeden dzień na każdej stronie (piątek, sobota i niedziela są zgrupowane na tej samej stronie).
 • Wybierz miesiąc początkowy .
 • Zaprojektuj go zgodnie z własnymi upodobaniami: możesz zdecydować o wyglądzie stron wewnętrznych i zewnętrznych, wybierając spośród wielu wzorów.
 • Dostępne w wielu językach: hiszpański, kataloński, baskijski, galicyjski, angielski, francuski, niemiecki, holenderski, włoski, portugalski i polski.

Wewnętrzna struktura tych planerów ze zdjęciami składa się ze: strony prezentacyjnej z danymi osobowymi, podsumowania wszystkich miesięcy roku na jednej stronie, kilku stron do zapisywania harmonogramów, pełnego kalendarza z dwunastoma miesiącami roku oraz kilku stron na notatki na końcu.

Charakteryzują się one wysoką jakością, ponieważ gramatura stron wynosi 80 gr/m2. Jak widać, nie brakuje im żadnego szczegółu, a Ty możesz mieć ekskluzywny model wykonany i zaprojektowany przez Ciebie.

Zaprojektuj je także na zewnątrz

Ponadto na okładce można umieścić dowolne zdjęcie projekt, tekst itp. W przypadku kalendarzy klejonych (bez spiralki) będziesz mógł również spersonalizować tylną okładkę.

W zależności od wybranego modelu dziennika, będzie on miał różne właściwości. Można wybrać rodzaj oprawy: klejona, szyta lub ze spiralą. W przypadku dzienników na spirali można wybierać spośród różnych kolorów spirali (Wire-O) tak aby pasowała do wyglądu planera.

Okładka kalendarzy jest elastyczna, z wyjątkiem modelu "Luxe", który ma sztywną okładkę z grubszym, wyściełanym materiałem, dzięki czemu jest bardziej wytrzymała. Dostępne są różne rozmiary planerów więc można wybrać ten, który najlepiej odpowiada potrzebom użytkownika: A4 (format kartki) - A5 (najpopularniejszy rozmiar) - A6 (kalendarzyk kieszonkowy).

Częste zastosowania planerów

Ludzie, którzy chcą coś zmienić, nie zadowalają się byle czym. Polecamy wykonanie spersonalizowanego planera z wybranymi przez Ciebie zdjęciami, zaprojektowanie okładki według własnego uznania z dowolnym wzorem, obrazem lub tekstem. Można tworzyć kalendarze szkolne od września do sierpnia, roczne do pracy w biurze lub po prostu jako sposób na uporządkowanie wszystkich codziennych zadań.

Zacznij efektywnie organizować swój czas dzięki tym kompletnym kalendarzom. Wewnątrz znajdują się wszystkie dni w roku z dużą ilością miejsca na notatki. Zawiera również puste kartki na notatki oraz planer roczny w którym również znajdziesz miejsce na zapiski.

Jest to idealny prezent dla każdego, kto potrzebuje zorganizować swoje spotkania lub zadania do wykonania, a także dla studentów, którzy muszą zaplanować czas egzaminów i nauki. Bardzo praktyczny również do użytku domowego aby zapisać listę ważnych zadań lub telefonów do wykonania.

Planery są same w sobie praktycznym i bardzo przydatnym prezentem, ale dodając do nich czynnik personalizacji, stają się podwójnie oryginalnym upominkiem. Możesz umieścić dowolny wzór lub zdjęcie na okładce: zdjęcia rodzinne, piękny lub inspirujący krajobraz, plakat filmowy... Możliwości są nieograniczone, wystarczy wykazać się kreatywnością. Wybierz model, który najbardziej Ci się podoba i zastanów się, jak w inny sposób można spersonalizować pamiętnik. Osoba, która go otrzyma, będzie zachwycona, że ma tak ekskluzywny model.

Jak zorganizować kalendarz

Kalendarz ma służyć jako przewodnik po codziennym życiu, aby o niczym nie zapomnieć. Użycie naklejek, markerów i kolorowych długopisów pomoże Ci w lepszej organizacji. Można na przykład przypisać kolor do każdego zadania, a także używać karteczek samoprzylepnych w celu lepszego wykorzystania przestrzeni. Wybierz jaskrawe kolory, aby w razie pilnej potrzeby można było ją zauważyć na pierwszy rzut oka.

Jeśli nie wiesz,jak ozdobić kalendarz, możesz umieścić w nim motywujące wiadomości lub wkleić zdjęcia. Chodzi o to, aby Twój planer był najbardziej ekskluzywny i praktyczny w codziennym użytkowaniu.

Etykiety do Personalizowane terminarze