Najbardziej oryginalne prezenty dla dzieci

Wiemy, że tak samo trudno jest zaskoczyć dziecko jak i dorosłego, zależy od ich wieku i upodobań. Polecamy spersonalizowane prezenty, ponieważ są one zawsze udane, a ponadto można zmienić produkt w coś wyjątkowego.

Chcemy ułatwić Ci to zadanie, dlatego stworzyliśmy ten dział, w którym pomożemy Ci znaleźć prezenty ze zdjęciem dla dzieci. Uwzględniamy wszystkie możliwe grupy wiekowe, od zera do dziesięciu lat, w przybliżeniu. Przedstawimy również kilka pomysłów na prezenty dla dzieci, które z pewnością pomogą Ci znaleźć najlepszy prezent na każdą okazję: prezenty komunijne dla dzieci, urodziny, Boże Narodzenie...

Spersonalizowane prezenty na urodziny dla dzieci

Jedną z najważniejszych dla nich dat są urodziny. Dzień, w którym są gwiazdami i w którym otrzymują prezenty od rodziny i przyjaciół. Jeśli nie wiesz, jak zrobić prezenty urodzinowe dla dzieci, pokażemy Ci nasze ulubione:

  • Kubki, do wyboru do koloru: są to upominki dla dzieci które zawsze się sprawdzają. W zależności od wieku dziecka można wybrać model ceramiczny, który można ozdobić rysunkiem, zdjęciem lub dowolnym wizerunkiem ulubionej postaci z bajki. Ale mamy też modele plastikowe, dla najmłodszych. Bezpieczne i nietłukące się.
  • Personalizowane zabawki pluszowe, miękkość i elegancja: przytulanki to zawsze oryginalne prezenty które można podarować każdemu dziecku - na pewno je pokocha. Są one bardzo miękkie i można na nich nadrukować zdjęcie, imię, a nawet zabawny wzór. Wiemy, że staną się one ich ulubioną zabawką do przytulania. Jest to idealne rozwiązanie przede wszystkim dla najmłodszych.
  • Dyplom dla najlepszego dziecka na świecie: jest to jeden z naszych najbardziej oryginalnych prezentów dla dzieci. Zazwyczaj jest on robiony z okazji takich wydarzeń jak koniec szkoły, kiedy chcemy nagrodzić i pogratulować dziecku m.in. za jego zachowanie lub duże zaangażowanie w naukę. W ten sposób mogą powiesić go w swoim pokoju i zawsze będą o nim pamiętać.

Kiedy obchodzą urodziny z przyjaciółmi, zwykle robi się prezenty urodzinowe do szkoły. Mamy też personalizowane prezenty urodzinowe, które można dostosować do potrzeb uczniów, które będą mogły wykorzystać: odznaki, czapki, przybory szkolne (plecaki materiałowe są hitem).

Prezenty gwiazdkowe dla dzieci

Mówiliśmy już o niektórych oryginalnych prezentach dla dzieci z okazji ich urodzin, ale mamy też pomysły na prezenty dla dzieci na Boże Narodzenie. Jest to dla nich bardzo szczególny czas i przeżywają go ze szczególnym podnieceniem i iluzją. Oto niektóre z naszych ulubionych prezentów na tę porę roku:

  • Spersonalizowana biżuteria, pamiątka na zawsze: Personalizowane zegarki i bransoletki, na których można wygrawerować imię, datę urodzenia, cytat motywujący... Co tylko zechcesz!
  • Puzzle kartonowe i z wielu innych materiałów: Nie ma wieku na układanie puzzli, zwłaszcza że na naszej stronie internetowej można je znaleźć we wszystkich możliwych materiałach i rozmiarach. Zwykle są to zabawki dla dzieci w wieku 8 lat lub starszych, wtedy zaczynają się nimi bardziej cieszyć. Możesz jednak rozpocząć naukę układania puzzli w dowolnym momencie, wybrać ten, który uważasz za najbardziej odpowiedni.
  • Magiczny kubek: to najbardziej oryginalny model kubków w naszym katalogu. Spersonalizuj kubek za pomocą zabawnego wzoru, swojego imienia lub zdjęcia. Na pierwszy rzut oka wydaje się zwykłym czarnym kubkiem...dopóki nie wlejesz do niego ciepłego napoju...wtedy pojawia się magia!
  • Zestaw odkrywcy: zawsze szukają nowych odkryć, jeśli są bardzo ciekawskie, możesz przygotować dla nich wspaniały plecak, który zabiorą ze sobą na wycieczkę: czapkę, butelkę z wodą i spersonalizowany plecak z materiału. Niczego mu nie zabraknie i będzie dobrze wyposażony, gdziekolwiek się uda.

Jak zapakować prezenty dla dzieci

Papier do pakowania trwa zazwyczaj tylko kilka sekund, ponieważ jest on szybko rozrywany aby dostać się do środka. Można jednak sprawić, że każdy prezent będzie bardziej zabawny i unikalny. Można na nim na przykład nadrukować zwierzęta, auta albo zdjęcia najbliższych którzy ten prezent wręczają.

Jeśli są one zbyt małe, papier może być przeszkodą. Dlatego zalecamy wykonanie łatwo otwieranego opakowania dla dzieci. Wystarczy umieścić typową kolorową wstążkę, która zwykle znajduje się na zewnątrz, tym razem wewnątrz. Musi ona wystawać z jednej strony, pozostawiając miejsce na swobodne rozciąganie. Po włożeniu jej do wewnątrz nie zapomnij zakleić końców taśmą. Potem wystarczy je tylko zawinąć, a kiedy dziecko będzie chciało je otworzyć, wystarczy, że je rozciągnie. Łatwizna!

Czemu obchodzimy Dzień Dziecka i czemu 1. czerwca?

Tradycja świętowania 1 czerwca jako Dnia Dziecka liczy przeszło pół wieku. Został on ustanowiony w celu upowszechnienia ideałów i celów związanych z prawami dziecka zawartymi w Karcie Narodów Zjednoczonych. Powstał w 1954 roku z inicjatywy ONZ i obchodzony jest od 1955 roku w wielu krajach na świecie. W Polsce oraz innych państwach bloku wschodniego Międzynarodowy Dzień Dziecka był obchodzony już od lat pięćdziesiątych, zawsze 1 czerwca.

Międzynarodowy Dzień Dziecka ma swoje początki w 1925 roku. Wtedy to w Genewie odbyła się Światowa Konferencja na Rzecz Dobra Dzieci. W Polsce natomiast Dzień Dziecka obchodzony był jeszcze przed II wojną światową. Pierwszy raz świętowano go bowiem już w 1929 roku, ale 22 września. Tego dnia dzieci po mszy w kościele szły na szkolne akademie, a później na wycieczki i zabawy. W tym dniu rozdawano również dzieciom słodycze. W 1952 roku święto zostało ustanowione na stałe - 1. czerwca.

To świetna okazja dla każdego rodzica, aby zabrać dziecko na wycieczkę, zrobić miłą niespodziankę albo zjeść wspólnie duże lody. Nasze dzieciaki na to zasługują, przecież kochamy je najbardziej na świecie. Ten dzień to świetna okazja aby im to udowodnić!