Wyprzedaż: -5% zniżki na produkty na lato do 04/08/2024

Personalizowane prezenty dla chłopców i dziewczynek


Najbardziej oryginalne prezenty dla dzieci

Wiemy, że tak samo trudno jest zaskoczyć dziecko jak i dorosłego, zależy od ich wieku i upodobań. Polecamy spersonalizowane prezenty, ponieważ są one zawsze udane, a ponadto można zmienić produkt w coś wyjątkowego.

Chcemy ułatwić Ci to zadanie, dlatego stworzyliśmy ten dział, w którym pomożemy Ci znaleźć prezenty ze zdjęciem dla dzieci. Uwzględniamy wszystkie możliwe grupy wiekowe, od zera do dziesięciu lat, w przybliżeniu. Przedstawimy również kilka pomysłów na prezenty dla dzieci, które z pewnością pomogą Ci znaleźć najlepszy prezent na każdą okazję: prezenty komunijne dla dzieci, urodziny, Boże Narodzenie...

Spersonalizowane prezenty na urodziny dla dzieci

Jedną z najważniejszych dla nich dat są urodziny. Dzień, w którym są gwiazdami i w którym otrzymują prezenty od rodziny i przyjaciół. Jeśli nie wiesz, jak zrobić prezenty urodzinowe dla dzieci, pokażemy Ci nasze ulubione:

 • Kubki, do wyboru do koloru: są to upominki dla dzieci które zawsze się sprawdzają. W zależności od wieku dziecka można wybrać model ceramiczny, który można ozdobić rysunkiem, zdjęciem lub dowolnym wizerunkiem ulubionej postaci z bajki. Ale mamy też modele plastikowe, dla najmłodszych. Bezpieczne i nietłukące się.
 • Personalizowane zabawki pluszowe, miękkość i elegancja: przytulanki to zawsze oryginalne prezenty które można podarować każdemu dziecku - na pewno je pokocha. Są one bardzo miękkie i można na nich nadrukować zdjęcie, imię, a nawet zabawny wzór. Wiemy, że staną się one ich ulubioną zabawką do przytulania. Jest to idealne rozwiązanie przede wszystkim dla najmłodszych.
 • Dyplom dla najlepszego dziecka na świecie: jest to jeden z naszych najbardziej oryginalnych prezentów dla dzieci. Zazwyczaj jest on robiony z okazji takich wydarzeń jak koniec szkoły, kiedy chcemy nagrodzić i pogratulować dziecku m.in. za jego zachowanie lub duże zaangażowanie w naukę. W ten sposób mogą powiesić go w swoim pokoju i zawsze będą o nim pamiętać.

Kiedy obchodzą urodziny z przyjaciółmi, zwykle robi się prezenty urodzinowe do szkoły. Mamy też personalizowane prezenty urodzinowe, które można dostosować do potrzeb uczniów, które będą mogły wykorzystać: odznaki, czapki, przybory szkolne (plecaki materiałowe są hitem).

Prezenty gwiazdkowe dla dzieci

Mówiliśmy już o niektórych oryginalnych prezentach dla dzieci z okazji ich urodzin, ale mamy też pomysły na prezenty dla dzieci na Boże Narodzenie. Jest to dla nich bardzo szczególny czas i przeżywają go ze szczególnym podnieceniem i iluzją. Oto niektóre z naszych ulubionych prezentów na tę porę roku:

 • Spersonalizowana biżuteria, pamiątka na zawsze: Personalizowane zegarki i bransoletki, na których można wygrawerować imię, datę urodzenia, cytat motywujący... Co tylko zechcesz!
 • Puzzle kartonowe i z wielu innych materiałów: Nie ma wieku na układanie puzzli, zwłaszcza że na naszej stronie internetowej można je znaleźć we wszystkich możliwych materiałach i rozmiarach. Zwykle są to zabawki dla dzieci w wieku 8 lat lub starszych, wtedy zaczynają się nimi bardziej cieszyć. Możesz jednak rozpocząć naukę układania puzzli w dowolnym momencie, wybrać ten, który uważasz za najbardziej odpowiedni.
 • Magiczny kubek: to najbardziej oryginalny model kubków w naszym katalogu. Spersonalizuj kubek za pomocą zabawnego wzoru, swojego imienia lub zdjęcia. Na pierwszy rzut oka wydaje się zwykłym czarnym kubkiem...dopóki nie wlejesz do niego ciepłego napoju...wtedy pojawia się magia!
 • Zestaw odkrywcy: zawsze szukają nowych odkryć, jeśli są bardzo ciekawskie, możesz przygotować dla nich wspaniały plecak, który zabiorą ze sobą na wycieczkę: czapkę, butelkę z wodą i spersonalizowany plecak z materiału. Niczego mu nie zabraknie i będzie dobrze wyposażony, gdziekolwiek się uda.

Jak zapakować prezenty dla dzieci

Papier do pakowania trwa zazwyczaj tylko kilka sekund, ponieważ jest on szybko rozrywany aby dostać się do środka. Można jednak sprawić, że każdy prezent będzie bardziej zabawny i unikalny. Można na nim na przykład nadrukować zwierzęta, auta albo zdjęcia najbliższych którzy ten prezent wręczają.

Jeśli są one zbyt małe, papier może być przeszkodą. Dlatego zalecamy wykonanie łatwo otwieranego opakowania dla dzieci. Wystarczy umieścić typową kolorową wstążkę, która zwykle znajduje się na zewnątrz, tym razem wewnątrz. Musi ona wystawać z jednej strony, pozostawiając miejsce na swobodne rozciąganie. Po włożeniu jej do wewnątrz nie zapomnij zakleić końców taśmą. Potem wystarczy je tylko zawinąć, a kiedy dziecko będzie chciało je otworzyć, wystarczy, że je rozciągnie. Łatwizna!

Czemu obchodzimy Dzień Dziecka i czemu 1. czerwca?

Tradycja świętowania 1 czerwca jako Dnia Dziecka liczy przeszło pół wieku. Został on ustanowiony w celu upowszechnienia ideałów i celów związanych z prawami dziecka zawartymi w Karcie Narodów Zjednoczonych. Powstał w 1954 roku z inicjatywy ONZ i obchodzony jest od 1955 roku w wielu krajach na świecie. W Polsce oraz innych państwach bloku wschodniego Międzynarodowy Dzień Dziecka był obchodzony już od lat pięćdziesiątych, zawsze 1 czerwca.

Międzynarodowy Dzień Dziecka ma swoje początki w 1925 roku. Wtedy to w Genewie odbyła się Światowa Konferencja na Rzecz Dobra Dzieci. W Polsce natomiast Dzień Dziecka obchodzony był jeszcze przed II wojną światową. Pierwszy raz świętowano go bowiem już w 1929 roku, ale 22 września. Tego dnia dzieci po mszy w kościele szły na szkolne akademie, a później na wycieczki i zabawy. W tym dniu rozdawano również dzieciom słodycze. W 1952 roku święto zostało ustanowione na stałe - 1. czerwca.

To świetna okazja dla każdego rodzica, aby zabrać dziecko na wycieczkę, zrobić miłą niespodziankę albo zjeść wspólnie duże lody. Nasze dzieciaki na to zasługują, przecież kochamy je najbardziej na świecie. Ten dzień to świetna okazja aby im to udowodnić!

Spersonalizowane prezenty na roczek

Pierwsze urodziny są bardzo szczególnym wydarzeniem w życiu dziecka, a przede wszystkim dla jego rodziny. Uczcij ją tak, jak na to zasługuje, i poszukaj dla niego najbardziej odpowiednich i praktycznych prezentów. Należy również wziąć pod uwagę zabawki lub gry, które mogą pobudzić kreatywność i rozwój dziecka.

W tym dziale zebraliśmy niektóre z naszych prezentów dla najmłodszych. Jeśli nie wiesz, co podarować, zapraszamy do zapoznania się z naszymi pomysłami na prezenty dla rocznych dzieci. Jesteśmy pewni, że znajdziesz prezent, który ich zaskoczy.

Co dać rocznemu dziecku?

Gdy dzieci są tak małe, może być trudno znaleźć prezent, z którego najbardziej się ucieszą. Polecamy nasze spersonalizowane prezenty dla dzieci. Na każdym z produktów można umieścić zdjęcie dziecka, jego imię, fikcyjną postać...

Bardzo przydatne są artykuły higieniczne i ubrania, ponieważ tego najbardziej potrzebują na początek. Możesz stworzyć niemowlęcy zestaw upominkowy zawierający różne produkty, których będą mogły używać: spersonalizowane koszulki, smoczki, śliniaki… Wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Zestaw to zawsze dobry pomysł.

Bardzo popularnym prezentem są również spersonalizowane poduszki. Można je zaprojektować z wyhaftowanym imieniem lub zdjęciem dziecka. Stanie się ich ulubioną zabawką do przytulania.

Spersonalizowane prezenty dla 2-latków

Wydaje się, że urodził się wczoraj, a teraz ma już dwa lata. Czas leci szybko, a dzieci dorastają, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. W tym czasie, kiedy dziecko tak bardzo się rozwija i zmienia, trzeba stale odnawiać jego garderobę, zabawki... Chcemy Ci pomóc, dlatego stworzyliśmy ten dział, w którym zebraliśmy najbardziej odpowiednie spersonalizowane artykuły odpowiednie dla dwuletnich chłopców i dziewczynek.

Zakupy na naszej stronie są bardzo łatwe, ponieważ edytor jest bardzo łatwy w obsłudze. Dzięki personalizacji możesz zadbać o wszystko i otrzymać najbardziej wyjątkowe prezenty. Jeśli nadal nie wiesz, co im podarować, nie martw się, bo mamy kilka świetnych pomysłów na prezenty dla dwulatków

Co podarować 2-latkowi?

Jego urodziny to bardzo szczególna data, którą świętuje się w gronie rodzinnym. Szczególnie ważnych jest tych kilka pierwszych urodzin. Uwiecznij każdą chwilę, ponieważ dzieci będą chciały ją obejrzeć, gdy będą starsze. Aby znaleźć najlepszy prezent, polecamy poniższe rozwiązania:

 • Spersonalizowane T-shirty do kompletu z mamą i tatą.: odmień jego ubiór i nadaj mu własny styl dzięki naszym koszulkom. Można na nim umieścić dowolny obraz lub wzór. Inną możliwością jest dopasowanie go do koszulek noszonych przez dorosłych, dzięki czemu będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.
 • Personalizowane zabawki pluszowe, nie znajdziesz miększych: w tym wieku dzieci uwielbiają się bawić, a lalki i miękkie zabawki są tymi ulubionymi. Oprócz tego, że są bardzo przyjemne w dotyku, można je zaprojektować z wyhaftowanym imieniem lub zdjęciem.
 • Spersonalizowane sztućce i pojemniki - nadszedł czas: od trzeciego roku życia dziecko może już jeść samodzielnie, można jednak rozpocząć ten proces wcześniej i nauczyć je jeść widelcem i łyżką. Mamy też plastikowe pojemniki, aby w razie upadku nie potłukły się i nie było ryzyka skaleczenia.

Na naszej stronie internetowej można znaleźć wiele innych produktów, które mogą być bardzo praktyczne dla dzieci. Co więcej, dzięki możliwości personalizacji możesz sprawić, że stanie się on jeszcze bardziej osobisty, umieszczając na nim zdjęcie, ulubione kreskówki lub imię. Ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Personalizowane prezenty dla 3 latków

Zazwyczaj dzieci rozpoczynają etap przedszkolny w wieku trzech lat. Jest to dla nich bardzo szczególny czas, ponieważ poznają nowych przyjaciół i każdego dnia będą rozwijać swoje umiejętności. Według niektórych ekspertów to właśnie w tym wieku dzieci zaczynają mieć trwałe wspomnienia. Spraw, aby zapamiętali swoje trzecie urodziny do końca życia, i przygotuj im inny, ekskluzywny prezent.

W dzisiejszych czasach mają wszystko, więc trudno jest wybrać prezent. Aby ułatwić Ci zadanie, stworzyliśmy ten dział, w którym przedstawimy kilka pomysłów na prezenty dla trzylatków, które na pewno Ci się przydadzą. Wszystkie nasze artykuły są personalizowane, dzięki czemu możesz zadbać o każdy szczegół i podarować im najlepszy prezent.

Co podarować trzylatkowi?

Nie co dzień kończy się trzy lata, więc uczcij to w dobrym stylu. Mogą to być ich pierwsze urodziny z przyjaciółmi, a Ty możesz spędzić wesoły dzień na świeżym powietrzu. Zorganizuj wszystko, zaczynając od prezentów. Nie wiesz,jakie prezenty dać trzyletniej dziewczynce lub chłopcu? ? Zapoznaj się z naszymi ulubionymi pomysłami:

 • Sztućce i pojemniki dla dzieci: Dzieci w tym wieku potrafią już samodzielnie jeść. Ułatw im to i pomóż im dzięki naszym spersonalizowanym pojemnikom dla dzieci. Oprócz tego, że można na nich umieścić imię i dowolne zdjęcie, są one wykonane z tworzywa sztucznego, więc w razie upadku nie potłuką się i nie ulegną uszkodzeniu.
 • Bransoletki, strzał w dziesiątkę: to bardzo typowy prezent na chrzciny i urodziny małych dzieci. Wybierz tę, która najbardziej Ci się podoba, i umieść na niej datę urodzenia, krótkie zdanie lub imię.

Nie myśl, że to jedyne prezenty, które znajdziesz na naszej stronie internetowej, mamy ich o wiele więcej. Znajdź ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zaskocz strong>oryginalnym prezentem.

Jak się bawić z trzylatkiem

Zawsze jest to dobry czas na zabawę z nimi. Organizowane są liczne zajęcia i gry, dzięki którym dzieci nie tylko dobrze się bawią, ale także uczą się i rozwijają swoje umiejętności.

Układanki i puzzle to jedna z najfajniejszych gier, w które można grać z rodziną. Mają one również wiele zalet dla najmłodszych, ponieważ pomagają im rozwijać koncentrację i kreatywność, a także wiele innych rzeczy. Nasze układanki mogą być ozdobione wybranym przez Ciebie obrazem lub tekstem, co zwiększy ich atrakcyjność. Czy można wymyślić lepszy pomysł na spędzenie popołudnia?

Spersonalizowane prezenty dla 4-latków

Bardzo szybko dorastają i każdego dnia w szkole uczą się coraz więcej. W tym wieku dzieci są jak gąbki, dlatego musimy starać się wzmacniać ich umiejętności oraz przygotowywać zajęcia edukacyjne i zabawy. Jeśli zbliżają się ich urodziny, nie ma lepszego sposobu na zorganizowanie wszystkiego. Na naszej stronie znajdziesz spersonalizowane prezenty dla dzieci które możesz dowolnie dostosować do swoich potrzeb i sprawić, by były dokładnie takie, jak chcesz.

W tym dziale znajdziesz najlepszy wybór produktów w sieci, a my przedstawimy Ci kilka pomysłów na prezenty dla czterolatków. Jeśli nie wiesz, co podarować czteroletniej dziewczynce czy chłopcu, zachęcamy do dalszego czytania i nie przegap naszych pomysłów.

Co podarować 4-latkowi?

Dawanie prezentu może wydawać się skomplikowane, ale nie jeśli doskonale zna się daną osobę. W przypadku dzieci jest to również bardzo proste - wystarczy wiedzieć, jakie są ich ulubione kreskówki lub jaki kolor lubią, aby dostosować prezent do ich potrzeb w najbardziej zabawny i zaskakujący dla nich sposób. Oto nasze ulubione produkty dla chłopców i dziewczynek w wieku 4 lat:

 • Ręcznik na basen: dzieciom w wieku od czterech do sześciu lat bardzo sprzyjają zajęcia w wodzie. Mają wiele zalet: poprawiają koordynację, równowagę i inne. Dlatego możesz podarować im zabawny ręcznik dziecięcy ze zdjęciami lub wzorami, które najbardziej im się podobają.
 • Pora do stołu!: dzięki naszym sztućcom i pojemnikom dla dzieci czas posiłków stanie się ich ulubionym. Są one przeznaczone wyłącznie dla małych dzieci, dzięki czemu mogą one jeść samodzielnie i bez obawy o skaleczenie w przypadku upuszczenia.

To tylko kilka pomysłów, ale zachęcamy Cię do zagłębienia się w naszą stronę internetową, ponieważ znajdziesz tam o wiele więcej produktów odpowiednich dla Twojego malucha.

W co się bawić z 4-latkiem?

Jak wspomniano powyżej, ważne jest, aby stymulować dzieci poprzez zabawę i gry edukacyjne. W tym wieku dzieci zaczynają też bawić się z innymi dziećmi w swoim wieku, dlatego warto zadbać o to, by nawiązywały z nimi kontakty także poza przedszkolem.

Dzieci uwielbiają się bawić, dlatego nie wahaj się wyznaczyć w domu miejsca, w którym będą miały pod ręką wszystkie swoje zabawki. Nasze drewniane puzzle są idealne dla najmłodszych, ponieważ ich elementy są łatwiejsze do ułożenia, a ponadto mogą być dobrym zajęciem dla całej rodziny.

Spersonalizowane prezenty dla 5-latków

Dzieci stale robią postępy i rozwijają różne umiejętności. W wieku pięciu lat dzieci uwielbiają przede wszystkim odkrywać. Wynika z tego potrzeba zadawania pytań, dlaczego wszystko się dzieje, i większego zainteresowania otoczeniem. Ponieważ wiemy, że nie codziennie ma się urodziny, mamy kilka pomysłów na prezenty dla 5-latków, które na pewno Ci się spodobają.

Wszystkie nasze produkty są spersonalizowane, więc każdy z nich można dowolnie przygotować za pomocą ulubionych zdjęć i tekstów. Aby ułatwić Ci zadanie, stworzyliśmy tę sekcję z naszym najlepszym wyborem artykułów dla dzieci w tym wieku. W ten łatwy, szybki i ekonomiczny sposób znajdziesz oryginalne prezenty dla 5-latków.

Co podarować 5-latkowi?

W dzisiejszych czasach mamy praktycznie wszystko na wyciągnięcie ręki. Może to być zaletą przy szukaniu najlepszego prezentu, ale też trudniej jest sprawić niespodziankę. Wierzymy jednak, że na naszej stronie internetowej będziesz w stanie znaleźć najlepszy prezent dla malucha. Oto nasi ulubieńcy dla 5-letnich dziewczynek i chłopców:

 • Tablica rejestracyjna na jego rower: W wieku czterech lub pięciu lat wiele dzieci decyduje się na naukę jazdy na 4 kółkach. Nadaj swojemu rowerowi zabawny charakter, umieszczając na nim spersonalizowaną tablicę rejestracyjną, na przykład z imieniem i datą urodzenia. Jesteśmy pewni, że im się spodoba, ponieważ nie będzie drugiego takiego roweru.
 • Dyplom z bycie najlepszym dzieckiem: małe dzieci naprawdę lubią gdy je chwalimy, więc czy jest lepsza okazja niż ich urodziny. Możesz wręczyć im spersonalizowany dyplom dla najlepszego dziecka na świecie? To drobiazg, który na pewno im się spodoba i który z dumą powieszą w swoim pokoju.
 • Zestaw na wycieczki: Jeśli Twoje dziecko często wyjeżdża na wycieczki szkolne, przygotuj mu paczkę ze wszystkim, czego potrzebuje, aby następnym razem było dobrze wyposażone. Na przykład: plecak, butelka z wodą, czapka i koszulka.

Są to tylko niektóre z wielu produktów, które można znaleźć na naszej stronie internetowej. Można również wybrać przedmioty dekoracyjne, które sprawią, że pokój stanie się przyjemniejszy i weselszy. Lub przedmioty, które mogą ułatwić im wykonywanie takich czynności, jak jedzenie. Dzięki naszym specjalnym sztućcom i pojemnikom dla dzieci będzie to dla nich łatwiejsze, a posiłki staną się ich ulubionym zajęciem.

Spersonalizowane prezenty dla 6-latków

Dzieci tak szybko dorastają, prawda? Ukończenie szóstego roku życia jest dla nich bardzo ważne i jest to etap, w którym nabywają wiele nowych umiejętności. Jest to idealny czas, aby maksymalnie rozwinąć swoje zdolności i puścić wodze fantazji.

Wiemy, że w dzisiejszych czasach dzieci mają wszystko, dlatego znalezienie dla nich najbardziej odpowiedniego prezentu może być trudne. Stworzyliśmy ten dział, w którym przedstawimy Ci pomysły na prezenty dla 6-latków. Nie zastanawiaj się więc, jeśli jeszcze nie wiesz, co podarować 6-latkowi, zostań i przeczytaj wszystkie pomysły, które Ci proponujemy, aby zaskoczyć go w każdej chwili.

Prezenty urodzinowe dla 6-latków

Z wiekiem ich urodziny stają się coraz bardziej ekscytujące. Cieszą się z prezentów, a także ze swoich przyjaciół. Nie przegap okazji do świętowania i zaproś wszystkich swoich przyjaciół, ponieważ są to niezapomniane wspomnienia. Jeśli nie wiesz, co podarować 6-letniemu dziecku na urodziny, pomożemy Ci i podpowiemy, jakie są nasze ulubione prezenty:

 • Tornister, idealny do szkoły: zaraz zacznie szkołę, więc możesz podarować mu spersonalizowany plecak, na przykład z jego imieniem i ulubioną postacią z bajki. Dzięki temu będzie miał zawsze przy sobie materiały albo drugie śniadanie na wycieczce.
 • Dyplom dla solenizanta: dzieci lubią kiedy się je nagradza i gratuluje, gdy dobrze sobie radzą, dlatego uważamy, że można to zrobić lepiej w dniu ich urodzin, wręczając im spersonalizowany dyplom. Przygotuj najbardziej odpowiedni projekt i zaskocz ich.

Świąteczne prezenty dla 6-latków

Święta Bożego Narodzenia są przeżywane ze szczególną radością i wzruszeniem w domach, w których są dzieci. Przybycie Świętego Mikołaja jest dla nich bardzo ważna. Jeśli nie wiesz, co dać 6-latkowi na Gwiazdkę, przedstawimy Ci nasze najlepsze pomysły, abyś w tym roku odniósł sukces:

 • Puzzle, zabawa dla całej rodziny: to prezent edukacyjny dla 6 letnich dzieci i wspaniała rozrywka na rodzinne popołudnia. Mamy różne modele układanek z różnych materiałów i w różnych rozmiarach, więc możesz wybrać te, które najlepiej odpowiadają ich poziomowi zaawansowania. Zagadki bardzo pomagają w rozwijaniu koncentracji.
 • Personalizowane zegarki:W tym wieku dzieci uwielbiają naśladować starszych, więc podaruj im zegarek zaprojektowany przez nich i dla nich, z wybranym przez Ciebie wzorem na tarczy.
 • Tablica rejestracyjna do roweru: to bardzo oryginalny szczegół. W wieku od 4 do 6 lat dzieci zazwyczaj uczą się jeździć na rowerze. Jeśli chcesz ich wyróżnić, podaruj im personalizowaną tablicę rejestracyjną z wybranym wzorem, imieniem i datą urodzenia oraz wieloma innymi opcjami. Jesteśmy pewni, że spodoba im się ten pomysł.

Te i wiele innych prezentów znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jesteśmy pewni, że trafisz w ich gust i wywołasz uśmiech.

Spersonalizowane prezenty dla 7-latków

W wieku od sześciu do ośmiu lat dzieci rozpoczynają naukę w szkole podstawowej. Jest to dla nich bardzo ważny skok, ponieważ od tej pory popołudnia będą spędzać na czytaniu lektur i odrabianiu pracy domowej. Ale trzeba także dbać o to, by spędzać czas z przyjaciółmi.

Doskonale wiemy, co lubią 7-latki,więc jeśli nie wiesz, co kupić im na urodziny, Boże Narodzenie czy inną okazję, pomożemy Ci. Mamy wiele pomysłów na prezenty dla 7-latków, które z pewnością przypadną im do gustu.

Co podarować 7-latkowi?

Gdy dorastają, czasami nie bardzo wiadomo, co im dać, bo mają już praktycznie wszystko. Jednak w tym wieku zaczynają się rozwijać zainteresowania, które mogą służyć jako wskazówka dla rodziców. Jeśli lubią jeździć na rowerze, pływać, rysować - niezależnie od rodzaju aktywności - mogą one posłużyć za inspirację do znalezienia idealnego prezentu.

Dzieci, podobnie jak dorośli, uwielbiają prezenty - im bardziej pomysłowe, tym lepiej. Dlatego polecamy nasze spersonalizowane produkty. Dzięki personalizacji możesz zadbać o każdy szczegół i otrzymać ekskluzywny przedmiot. Oto nasze ulubioneprezenty dla 7-letnich chłopców i dziewczynek:

 • Gra Memory: to klasyczna gra polegająca na dobieraniu kart, ale my wymyśliliśmy ją na nowo. Można je spersonalizować za pomocą zdjęć lub wybranych przez siebie wzorów, dzięki czemu staną się jeszcze bardziej zabawne i wyjątkowe.
 • Personalizowane kubki: posiadamy szeroki katalog kubków i najbardziej oryginalnych. Nasz magiczny kubek czy fantazyjny... Wszystkie można dostosować do własnych potrzeb, a Ty otrzymasz najbardziej oryginalny.
 • Personalizowany fartuch: Programy takie jak Masterchef Junior rozbudziły w wielu dzieciach ciekawość gotowania. Ponadto wiele z nich uwielbia naśladować dorosłych, więc jeśli Twój maluch uwielbia przebywać w kuchni, spraw mu fartuszek zaprojektowany zgodnie z jego upodobaniami.
 • Puzzle ze zdjęciem: ten rodzaj gry jest bardzo korzystny, ponieważ pomaga im rozwinąć większą zdolność koncentracji. Mamy wiele rodzajów puzzli wykonanych z różnych materiałów i o różnej liczbie elementów. Jest to również idealna gra dla całej rodziny.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele innych artykułów przeznaczonych dla Twojego dziecka. Jesteśmy pewni, że spodoba im się Twój prezent.

Personalizowane prezenty dla 9-latków

Specjalne daty wymagają różnych i niezwykłych prezentów. Maluch już dorósł, a ukończenie dziewiątego roku życia jest bardzo ważne. Dlatego chcemy ułatwić Ci zadanie i stworzyliśmy sekcję z najlepszymi spersonalizowanymi prezentami dla dziewięcioletnich chłopców i dziewczynek.

Personalizacja pozwala na większą dbałość o szczegóły, a my jesteśmy pewni, że w naszym bogatym katalogu znajdziesz najlepszy prezent. Jeśli potrzebujesz inspiracji, przedstawiamy Ci kilka pomysłów na prezenty dla 9-latków, weź je pod uwagę!

Co podarować 9-latkowi?

Wiemy, że zbliżający się wielki dzień może być przytłaczający, a Ty wciąż nie wiesz, co kupić. Ale właśnie po to tu jesteśmy, aby pomóc Ci zaskoczyć Twojego malucha najlepszymi prezentami. Oto nasze ulubione:

 • Kubek pełen magii: to jeden z najfajniejszych kubków w naszym katalogu. Jest czarny, i zmienia się dopiero po nalaniu czegoś gorącego, a ponadto można na nim umieścić dowolny obraz lub tekst. Dzieci je uwielbiają.
 • Super kolorowe skarpetki:jeśli nie wiesz co podarować 9-letniej dziewczynce lub chłopcu, polecamy Ci możliwość spersonalizowania skarpetek według gustu i upodobań Twojego syna lub córki. Dodaj ich ulubione postacie z bajek, filmów…cokolwiek co wiesz, że ich zaskoczy.
 • Personalizowany zegarek: jednym z akcesoriów, które chłopcy i dziewczęta lubią najbardziej, są zegarki. Teraz możesz stworzyć ekskluzywny model, personalizując go za pomocą bardzo oryginalnych wzorów. Jesteśmy pewni, że im się spodoba, ponieważ nie ma drugiego takiego samego.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele innych produktów, które mogą być doskonałym prezentem na urodziny, Boże Narodzenie lub inną okazję. Po prostu poszukaj produktu, który Twoim zdaniem może coś zmienić i naprawdę go zaskoczyć. Jesteśmy pewni, że im się to spodoba.

Spersonalizowane prezenty dla 10-latków

Wiek dziesięciu lat jest bardzo ważny dla dzieci, jeszcze rok i będą nastolatkami, zaczynają przechodzić zmiany. Jest to również bardzo szczególny rok, ponieważ w tym wieku dzieci zazwyczaj przystępują do pierwszej komunii świętej. Jeśli chodzi o prezenty dla dzieci, ludzie zawsze wybierają to, co typowe, dlatego polecamy spersonalizowane prezenty dla dziewczynek i chłopców, ponieważ w ten sposób można zmienić zwykły produkt w coś wyjątkowego i ekskluzywnego.

Jeśli chcesz wyróżnić się prezentem, ale nie wiesz, co podarować 10-letniej dziewczynce lub chłopcu, przedstawimy Ci kilka pomysłów, które mogą się przydać. Dlatego postanowiliśmy stworzyć ten dział, w którym prezentujemy najlepsze propozycje spersonalizowanych upominków dla dzieci. Nie musisz się martwić, jak je wykonać, ponieważ nasz edytor jest bardzo prosty i intuicyjny. Zapoznaj się z naszymi pomysłami!

Najbardziej oryginalne prezenty

Jeśli czytając dalej, nadal nie wiesz, co podarować 10-letniej dziewczynce lub chłopcu, to nie martw się, bo pod koniec na pewno znajdziesz idealny prezent dla 10-latka. A nie jest to trudne w przypadku gdy możesz zadbać nawet o najmniejszy szczegół. Wystarczy, że dowiesz się, co lubią: ulubiony zespół lub piosenkarz, a może filmy lub seriale albo, jeśli wolisz, dodasz ich najlepsze zdjęcia całkowicie ich zaskoczysz. Oto nasze ulubione prezenty dla nich:

 • Personalizowana biżuteria - najlepszy prezent na pierwszą komunię świętą: wisiorki i bransoletki, na których można wygrawerować datę urodzenia, piękny cytat, imię... Ten rodzaj biżuterii zachowuje się ze szczególnym sentymentem, aby upamiętnić ważną chwilę. Jest to zwykle typowy prezent na komunię, ale można go wręczyć na każdą okazję.
 • Magiczny kubek: ten kubek różni się od typowego kubka ceramicznego. Stwórz najzabawniejszy wzór, na przykład z herbem swojej ulubionej drużyny. Pamiętaj, że dopóki nie napijesz się czegoś ciepłego, będzie on wyglądał jak pospolity kubek w szafce.
 • Spersonalizowane t-shirty - podstawa w każdej szafie: mimo że dzieci nie lubią otrzymywać ubrań w prezencie, ta koszulka może ich jednak zaskoczyć, mogą być miłym dodatkiem, jeśli wiesz, jaką personalizację zrobić. Użyj wyobraźni i spraw, by stała się ich ulubioną koszulką.
 • Personalizowane puzzle - klasyka w nowej odsłonie: puzzle zawsze cieszą się zainteresowaniem dzieci, ponieważ są to gry, które pozwalają im rozwijać umiejętności i zdolności, takie jak kreatywność i koordynacja, między innymi. Teraz możesz zaprojektować je z wykorzystaniem zdjęć lub obrazów, które oprócz nauki zapewnią też zabawę i dużo śmiechu.
 • Spersonalizowane zegarki, które robią różnicę: może mieć wiele zegarków, ale żaden nie będzie tak wyjątkowy, jak ten, który stworzysz. Spersonalizuj tarczę zegarka za pomocą ulubionych kreskówek i zrób im prawdziwą niespodziankę.

To tylko kilka z naszych pomysłów, ale możesz kontynuować przeglądanie naszej strony internetowej, gdzie znajdziesz wszystko, czego szukasz, i możesz nadając wszystkiemu swój własny, indywidualny charakter.