Eko opakowanie na kanapki

56,64 zł
Ilość:
Opakowania na kanapki
Wybierz jedną z opcji: Sandwich
 • Rozmiary: 18 cm (szerokość) x 18 cm (długość)
 • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
 • Materiał wewnętrzny: tkanina TPU. Nie zawiera BPA i jest bezpieczny dla żywności. Odporny na plamy i wodę.
 • Materiał zewnętrzny: tkanina Oxford (100% wodoodporny poliester). Certyfikat OEKO-TEX®.
 • Możliwość personalizacji na zewnątrz.
 • Praktyczne zapięcie na suwak. Można prać w pralce.
 • ID: #16656
Opinie Trusted Shop
Recenzje ze zdjęciami
8953c77331500c3fa37e16797ace4458545b36ed
3a377922808645a702ba15addfb33edc027f1120
734fb3625890da29860d92de5c0c0eabee92d498

5
4 Opinie
5
100 %
4
0 %
3
0 %
2
0 %
1
0 %
Customers Reviews
K
Karen (Maaseik, BE)
kupił: Opakowania na kanapki z materiału
28/09/2022
"Bardzo ładnie. Ale drogo."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
M
Marjolijn (Puurs-st-amands, BE)
kupił: Opakowania na kanapki z materiału
05/09/2022
"Pięknie wykończone i łatwe w użyciu. Super zadowolony z niego!"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
Gwen (Weert, NL)
kupił: Opakowania na kanapki podłużne
26/07/2022
"Trochę drogie, ale ładne i dobrej jakości"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
E
Ester (Zaragoza, ES)
kupił: Opakowania na kanapki z materiału
04/07/2022
"Bardzo praktyczne. Zamek błyskawiczny jest solidny i otwiera się całkowicie z dwóch stron, dzięki czemu łatwo go odwrócić do czyszczenia."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Personalizowane eko opakowanie na drugie śniadanie

Pożegnaj się z jednorazowymi opakowaniami! Teraz możesz przechowywać swoje kanapki w tym spersonalizowanym opakowaniu na żywność wielokrotnego użytku. To najbardziej ekologiczny sposób na przechowywanie Twoich kanapek. Dzięki temu etui na kanapki już nigdy nie będziesz chciał używać plastikowych opakowań lub folii aluminiowej.

To praktyczne opakowanie ma wiele zalet. Z roku na rok stajemy się coraz bardziej świadomi tego, jak pomagać środowisku i jak o nie dbać. Staramy się wytwarzać jak najmniej odpadów, unikając stosowania opakowań jednorazowych. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniemopakowania na żywność wielokrotnego użytku. Są one również korzystne dla Twojej kieszeni, ponieważ możesz używać je dowolną ilość razy bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nasze personalizowane opakowania na kanapki są wykonane z dwóch rodzajów wysokiej jakości materiału. Tkanina, z której wykonano wnętrze, to tkanina TPU niezawierająca BPA, dzięki czemu gwarantujemy, że jest ona odpowiednia i idealna do kontaktu z żywnością. Jest wodoodporna więc pozwala uniknąć ewentualnych plam z jedzenia i jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Można je przetrzeć wilgotną ściereczką lub wyczyścić po użyciu, a po chwili będzie gotowy do ponownego użycia..

Zewnętrzna strona jest wykonana z tkaniny Oxford, dzięki czemu opakowanie jest bardzo lekkie. Po co dźwigać dodatkowe ciężary? Doskonale nadaje się do zabrania wszędzie, w bardzo prosty sposób, ponieważ zajmuje mniej miejsca niż jakikolwiek pojemnik.

Zamyka się na suwak dzięki temu jest bardzo praktyczny i można w nim nosić wszystko, od przekąski, przez kanapkę, po dowolnie wybrany lunch.

Personalizowane opakowanie do przenoszenia przekąsek i artykułów spożywczych

Stwórz swoje własne, ekologiczne opakowanie na drugie śniadanie

Oprócz tego, co zostało wspomniane powyżej, to, co czyni je naprawdę wyjątkowymi w Wanapix, to fakt, że są one spersonalizowane. Wybieraj spośród wielu różnych wzorów na zabawnych i oryginalnych tkaninach, mamy wersje dla najmłodszych lub bardziej dyskretne i wyrafinowane dla dorosłych, za pomocą których możesz spersonalizować swoje nowe etui na drugie śniadanie. A jeśli żaden wzór nie pasuje w 100% do Twojej osobowości, możesz stworzyć swój własny od podstaw za pomocą naszego edytora.

Do wyboru są dwa rozmiary, jeden do noszenia kanapek i drugi bardziej kwadratowy do noszenia owoców lub innych przekąsek. Jeśli otworzysz suwak będziesz mógł zjeść kanapkę bez kruszenia dookoła. Jest również bardzo łatwy w czyszczeniu.

Wybierz swój ulubiony obraz, zdjęcie lub po prostu kolorowe tło, dodaj swoje imię lub tekst i spraw, aby Twoje opakowanie było wyjątkowe.

Stwórz oryginalny i ekologiczny prezent dla siebie lub idealny prezent dla przyjaciela lub członka rodziny, który na to zasługuje. Decydując się na nasze etui na kanapki, nie tylko przyczyniasz się do ochrony środowiska, ale także poprawiasz jakość swojego życia poprzez zdrowsze i bardziej domowe nawyki żywieniowe.

Najlepszy sprzymierzeniec na lunch dla małych i dużych dzieci

Jeśli jesteś mamą lub tatą, na pewno wiesz, o czym mówimy. Przygotowanie obiadu lub przekąsek dla dzieci może wydawać się odyseją, metry i metry folii aluminiowej, która raz zwinięta nie nadaje się do ponownego użycia. Od dziś możesz juz o tym zapomnieć, użyj naszych najbardziej praktycznych na świecie opakowań do kanapek i przekąsek, które możesz używać ile razy chcesz. Dzieci będą zachwycone, gdy znajdą się na nich ich ulubione zdjęcia lub własne imię. Czas lunchu stanie się magiczną chwilą.

Ten produkt nie jest jednak przeznaczony wyłącznie dla najmłodszych domowników - na co dzień jesteśmy coraz bardziej zapracowani i często jemy lunch lub obiad poza domem. Jeśli przygotowałeś sobie kanapkę do pracy, od dziś będziesz mógł ją wszędzie łatwo przenosić tam i z powrotem w swoim nowym, spersonalizowanym etui na drugie śniadanie.

Personalizowane etui na Twoją kanapkę.

Instrukcje prania

Musimy wziąć pod uwagę kilka zaleceń dotyczących prania, aby maksymalnie wydłużyć żywotność opakowania i utrzymać go w optymalnych warunkach.

 • Można prać w pralce
 • Prać maksymalnie w 30º.
 • Nie wybielać
 • Można suszyć w suszarce.
 • Suszyć w niskich temperaturach.

Wszystkie wymiary produktów tekstylnych są przybliżone i mogą ulec zmianie podczas procesu transferu obrazu i produkcji.

Gwarancja jakości

Materiał użyty do produkcji tego wyrobu posiada certyfikat OEKO-TEX®, który gwarantuje, że materiał spełnia wymagane kryteria testowe, podobnie jak dodatki, takie jak nity, guziki, zamki błyskawiczne, flizeliny itp. Materiały tekstylne ze znakiem jakości OEKO-TEX® mają właściwości przyjazne dla skóry.

Etykiety do Eko opakowanie na kanapki