Personalizowana wielorazowa eko torebka na kanapki

Personalizowana wielorazowa eko torebka na kanapki

etui na kanapki
47,75 zł53,06 zł
Rabaty ilościowe

Model
Szczegóły
 • Wymiary: 18 cm (szerokość) x 18 cm (długość)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Materiał wewnętrzny: tkanina TPU. Nie zawiera BPA i jest bezpieczny dla żywności. Odporny na plamy i wodę.
 • Materiał zewnętrzny: tkanina Oxford (100% wodoodporny poliester). Certyfikat OEKO-TEX®.
 • Możliwość personalizacji na zewnątrz.
 • Praktyczne zapięcie na suwak. Można prać w pralce.
 • ID: #16656
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowana torebka śniadaniowa

Pożegnaj się z jednorazowymi opakowaniami! Teraz możesz przechowywać swoje kanapki w tym personalizowanym opakowaniu na żywność wielokrotnego użytku. To najbardziej ekologiczny sposób na przechowywanie Twoich przekąsek. Dzięki temu etui na kanapki już nigdy nie będziesz chciał używać plastikowych opakowań lub folii aluminiowej.

To praktyczne opakowanie ma wiele zalet. Z roku na rok stajemy się coraz bardziej świadomi tego, jak wspierać środowisko i jak o nie dbać. Staramy się wytwarzać jak najmniej odpadów, unikając stosowania opakowań jednorazowych. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniemopakowania wielorazowe. Są one również korzystne dla Twojej kieszeni, ponieważ możesz używać ich dowolną ilość razy bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nasze personalizowane owijki na kanapki są wykonane z dwóch rodzajów wysokiej jakości materiału. Tkanina, z której wykonano wnętrze, to tkanina TPU niezawierająca BPA, dzięki czemu gwarantujemy, że jest ona odpowiednia i idealna do kontaktu z żywnością. Jest wodoodporna więc pozwala uniknąć ewentualnych plam z jedzenia i jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Można je przetrzeć wilgotną ściereczką lub wyczyścić po użyciu, a po chwili będzie gotowe do ponownego użycia.

Zewnętrzna strona jest wykonana z tkaniny Oxford, dzięki czemu opakowanie jest bardzo lekkie. Po co dźwigać dodatkowe ciężary? Doskonale nadaje się do zabrania wszędzie, w bardzo prosty sposób, ponieważ zajmuje mniej miejsca niż jakikolwiek pojemnik.

Zamyka się na suwak dzięki temu jest bardzo praktyczny i można w nim nosić wszystko, od przekąsek, przez kanapki, po cokolwiek chcesz.

Personalizowana torebka na kanapki i przekaski

Stwórz swoje własne etui na kanapki lub bułki

Oprócz tego, co zostało wspomniane powyżej, to, co czyni je naprawdę wyjątkowymi na Wanapix, to fakt, że są one spersonalizowane. Wybieraj spośród wielu różnych zabawnych i oryginalnych wzorów na tkaninie. Mamy wersje dla najmłodszych lub bardziej dyskretne i wyrafinowane dla dorosłych, za pomocą których możesz spersonalizować swoje nowe etui na drugie śniadanie. A jeśli żaden wzór nie pasuje w 100% do Twojej osobowości, możesz stworzyć swój własny od zera za pomocą naszego edytora.

Do wyboru są dwa rozmiary, jeden do noszenia podłużnych kanapek z bagietki lub bułki i drugi bardziej kwadratowy do noszenia kanapek z chleba tostowego lub razowego. Jeśli otworzysz suwak będziesz mógł zjeść kanapkę bez kruszenia dookoła. Jest również bardzo łatwy w czyszczeniu.

Wybierz swój ulubiony obrazek, zdjęcie lub po prostu kolorowe tło, dodaj swoje imię lub tekst i stwórz własne wyjątkowe opakowanie.

Spraw oryginalny i ekologiczny prezent sobie, przyjacielowi lub członkowi rodziny, któremu się przyda. Decydując się na nasze etui na kanapki, nie tylko przyczyniasz się do ochrony środowiska, ale także poprawiasz jakość swojego życia poprzez zdrowsze i bardziej zaplanowane nawyki żywieniowe.

Najlepszy pomysł na drugie śniadanie dla małych i dużych dzieci

Jeśli jesteś mamą lub tatą, na pewno wiesz, o czym mówimy. Przygotowanie śniadania lub przekąsek dla dzieci może wydawać się odyseją, metry i metry folii aluminiowej, która raz zwinięta nie nadaje się do ponownego użycia. Od dziś możesz już o tym zapomnieć, użyj naszych najbardziej praktycznych na świecie opakowań do kanapek i przekąsek, których możesz używać ile razy chcesz. Dzieci będą zachwycone, gdy znajdą się na nich ich ulubione zdjęcia lub własne imię. Przerwa śniadaniowa stanie się magiczną chwilą.

Ten produkt nie jest jednak przeznaczony wyłącznie dla najmłodszych domowników - na co dzień jesteśmy coraz bardziej zapracowani i często jemy lunch lub obiad poza domem. Jeśli przygotowałeś sobie kanapkę do pracy, od dziś będziesz mógł ją wszędzie łatwo przenosić tam i z powrotem w swoim nowym, spersonalizowanym etui na kanapkę.

Personalizowane etui na kanapke.

Instrukcje prania

Musimy wziąć pod uwagę kilka zaleceń dotyczących prania, aby maksymalnie wydłużyć żywotność opakowania i utrzymać go w optymalnych warunkach.

 • Można prać w pralce
 • Prać maksymalnie w 30º.
 • Nie wybielać
 • Można suszyć w suszarce.
 • Suszyć w niskich temperaturach.

Wszystkie wymiary produktów tekstylnych są przybliżone i mogą ulec zmianie podczas procesu transferu obrazu i produkcji.

Gwarancja jakości

Materiał użyty do produkcji tego wyrobu posiada certyfikat OEKO-TEX®, który gwarantuje, że materiał spełnia wymagane kryteria testowe, podobnie jak dodatki, takie jak nity, guziki, zamki błyskawiczne, flizeliny itp. Materiały tekstylne ze znakiem jakości OEKO-TEX® mają właściwości przyjazne dla skóry.