Wanapix

O nas

trochę historii

Hiszpania, rok 1984, Jesús (CEO) i Eva zakładają mały sklepik, w którym mieszkańcy Saragossy wywołują swoje zdjęcia z wakacji - takie są skromne początki Wanapix.

Od tamtego czasu, przez te 40 lat, wiele się wydarzyło, ale mimo naszego stażu, jesteśmy młodzi duchem jak w startupie i w tym właśnie się specjalizujemy: w wymyślaniu siebie na nowo. Kto by pomyślał! Od wywoływania kilku klisz do realizacji setek tysięcy przesyłek rocznie na całym świecie i katalogu tysięcy spersonalizowanych produktów - to jest właśnie "renovatur aut mori"

jump

panels

Rozwijamy się z myślą o
Zrównoważony rozwójZrównoważony rozwój

Czy wiesz, że 100% zużywanej przez nas energii pochodzi ze źródeł odnawialnych?

Ponadto, 30% tej energii wytwarzamy sami, dzięki czemu przestaliśmy emitować tony CO2 do atmosfery.

Nie poprzestajemy na tym, przetwarzamy również tony papieru i tektury z odpadów fabrycznych.

wysiłek z rekompensatą
Otrzymane nagrodyOtrzymane nagrody

Na przestrzeni lat, różne instytucje publiczne i firmy nagradzały osiągnięcia Wanapix, zarówno na szczeblu lokalnym, jak i krajowym, w tak różnych kategoriach, takich jak technologia, innowacyjność, jakość...

Chcemy nadal robić to, co robimy dobrze, i być coraz lepsi.... Wiele jeszcze przed nami!

awwards
cpyme

family

więcej niż pracownicy
RodzinaRodzina

Ważne jest dla nas, aby w Wanapix panowała rodzinna atmosfera, a pracownicy czuli się swobodnie w pracy.

Moglibyśmy mówić o wydarzeniach (grille, inauguracje, zaproszenia do kina), cateringu, siłowni, Ángeli, naszej ukochanej fizjoterapeutce... ale nic nie może się równać z ekologicznymi jajkami, które dajemy naszym pracownikom. Ile znasz sklepów internetowych, które mają własne kury? Nie zapominajmy, że co roku w grudniu przychodzi Mikołaj z prezentami dla dzieci pracowników.

Wanapix to zdecydowanie dobre miejsce pracy, chcesz dołączyć?

ufają nam
FirmyFirmy

Wszyscy klienci są mile widziani! Z taką samą troską i zaangażowaniem podchodzimy zarówno do użytkowników, którzy powierzają nam wykonanie prezentu na Dzień Matki, jak i do małych i dużych firm, które wybierają nas ze względu na wymagające kryteria jakościowe do produkcji swojego merchandisingu.

brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
bus

zaangażowani w
SpołecznośćSpołeczność

Ze wszystkiego, co robimy w Wanapix, zdecydowanie najlepszą rzeczą jest możliwość corocznej współpracy z akcjami humanitarnymi, organizacjami pozarządowymi i ludźmi, którzy żyją dla innych, prawdziwymi bohaterami.

Nie chodzi bowiem tylko o sprzedaż i zarabianie pieniędzy: "Cóż bowiem za korzyść odniesie człowiek, choćby cały świat zyskał, a na duszy swej szkodę poniósł? Mt 16, 26

Cieszymy się, że możemy płacić podatki w naszym kraju; współpracujemy także przy organizacji różnych lokalnych przedsięwzięć kulturalnych: Chcesz coś zrobić ze szkołą? Możemy zorganizować wycieczkę z przewodnikiem po fabryce. Jesteś miłośnikiem antyków? Skontaktuj się z nami, aby zobaczyć nasze muzeum, największą w Europie kolekcję zabytkowego sprzętu fotograficznego.