Wysyłka Gratis (Informacja)
Wysyłka gratis (Obowiązuje na zamówienia o wartości co najmniej 250 zł do punktu odbioru)

Kim jesteśmy?

trochę

Historii

Hiszpania, 1984 r. Jesús (dyrektor generalny) i Eva zakładają maleńki sklepik, do którego mieszkańcy Saragossy oddają do wywołania filmy z wakacji - tak wyglądają skromne początki firmy Wanapix.

Od tamtego czasu, przez te 40 lat, wiele się wydarzyło, ale mimo naszego stażu, nasz duch jest młody jak u początkującego przedsiębiorcy, i w tym właśnie się specjalizujemy: w wymyślaniu siebie na nowo. Kto by pomyślał! Od wywołania kilku klisz do realizacji setek tysięcy przesyłek rocznie na całym świecie i katalogu tysięcy spersonalizowanych produktów - to jest właśnie "renovatur aut mori".

rośniemy myśląc o

Trosce o środowisko

Czy wiesz, że 100% zużywanej przez nas energii pochodzi ze źródeł odnawialnych?

Ponadto 30% tej energii wytwarzamy sami, dzięki czemu przestaliśmy emitować do atmosfery ogromne ilości CO².

Nie poprzestajemy na tym - odzyskujemy również tony papieru i tektury z odpadów fabrycznych.

wysiłek i nagroda

Otrzymane nagrody

Przez lata różne instytucje publiczne i firmy nagradzały osiągnięcia firmy Wanapix, zarówno na szczeblu lokalnym, jak i krajowym, w tak różnych kategoriach jak technologia, innowacyjność, jakość...

Chcemy nadal robić to, co robimy dobrze, i być coraz lepsi.... Jeszcze wiele przed nami!

group adwards
 • Nagroda za eksport
  Maj 2022
 • Nagroda CPYME (dla małych i średnich przedsiębiostw)
  Kwiecień 2022
 • Aragón en la Red (Aragonia w sieci)
  Czerwiec 2019
 • Małe i średnie przedsiębiorstwo Roku
  Marzec 2019
 • Ecommerce Adwards
  Maj 2018

więcej niż pracownicy

Rodzina

Ważne jest dla nas, aby w Wanapix panowała wspaniała rodzinna atmosfera i aby pracownicy czuli się swobodnie w swojej pracy.

Moglibyśmy mówić o wydarzeniach (grille, premiery, zaproszenia do kina), cateringu, siłowni, Ángeli, naszej ukochanej fizjoterapeutce... ale nic nie może się równać z ekologicznymi jajkami, które dajemy naszym pracownikom. Ile znasz sklepów internetowych, które mają własne kury? Nie zapominajmy, że co roku w grudniu przychodzi Mikołaj z prezentami dla dzieci pracowników.

Wanapix to zdecydowanie dobre miejsce do pracy, wchodzisz w to?

logo maz

zaufali nam

Firmy

Zapraszamy wszystkich klientów! Z taką samą troską i zaangażowaniem traktujemy zarówno użytkowników, którzy powierzają nam wykonanie prezentu na Dzień Matki, jak i małe oraz duże firmy, które wybierają nas, kierując się wymagającymi kryteriami jakości, do produkcji swoich produktów.

brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands

zaangażowany we

Wspólnotę

Ze wszystkiego, co robimy w Wanapix, zdecydowanie najlepszą rzeczą jest możliwość corocznej współpracy z akcjami humanitarnymi, organizacjami pozarządowymi i ludźmi, którzy żyją dla innych, prawdziwymi bohaterami.

Nie chodzi bowiem tylko o sprzedaż i zarabianie pieniędzy: "Cóż bowiem za korzyść odniesie człowiek, choćby cały świat zyskał, a na duszy swej szkodę poniósł? Mt 16, 26"

Cieszymy się, że możemy płacić podatki w naszym kraju; współpracujemy także w różnych lokalnych przedsięwzięciach kulturalnych: Jesteś szkołą? Możemy zorganizować wycieczkę z przewodnikiem po fabryce. Jesteś miłośnikiem antyków? Skontaktuj się z nami, aby zobaczyć nasze muzeum, największą w Europie kolekcję zabytkowych przedmiotów fotograficznych.