Mosaic Puzzle

93,73 zł
Ilość:
#16452
Wybierz jedną z opcji:
  • Rozmiary: 26 cm (szerokość) x 19 cm (długość) x 1 cm (grubość)
  • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
  • Możliwość personalizacji z jednej strony poprzez nadruk bezpośredni.
  • Zgodność z klockami LEGO Duplo.
  • Materiał: plastik.
Opinie Trusted Shop
Recenzje ze zdjęciami
review image
review image
review image

S
Sara (Cuarte de huerva, ES)
kupił: Mosaic Puzzle 64 elementy
11/08/2022
"Bardzo mi się to podobało. Druk wypadł bardzo dobrze. Dzieci są nim bardzo rozbawione, na pewno zrobię go jeszcze raz jako prezent. Bardzo dobra jakość. Na dodatek było to bardzo szybkie!"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
Giovanna (Imperia, IT)
kupił: Mosaic Puzzle 48 elementów
05/08/2022
"Dałam go jako prezent ślubny"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
Anne (Låsby, DK)
kupił: Mosaic Puzzle 64 elementy
13/06/2022
"Super ładne i naprawdę dobre odwzorowanie zdjęć!"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Ułóż spersonalizowaną układankę z klocków

Czy są to puzzle? Układanka? Konstrukcja z klocków? Ramka na zdjęcia? Mosaic Puzzle to... wszystko to w jednym!

Ten produkt jest wyjątkowy, inny. Składa się z zestawu białych klocków, kompatybilnych z klockami LEGO Duplo, które układa się na zielonej płytce konstrukcyjnej, którą otrzymasz wraz z zamówieniem. Klocki są układane i dopasowywane do siebie, jak puzzle, w celu złożenia ostatecznego zdjęcia lub obrazu. Układanka jest spersonalizowana, więc sam decydujesz, które zdjęcie chciałbyś układać na Mosaic Puzzle.

Elementy mają 4 gniazda, a górna część jest gładka, ponieważ w tym miejscu zostanie nadrukowana spersonalizowana grafika, którą użytkownik przesyła podczas tworzenia zamówienia. Elementy są wykonane z bardzo wytrzymałego plastiku. Są one większe niż klasyczne, standardowe klocki LEGO. Klocki są kompatybilne z klockami LEGO Duplo, więc są tej samej wielkości, odpowiednie do zabawy dla małych dzieci.

Możliwości Mosaic Puzzle

Ten prezent jest ciekawy i bardzo oryginalny i posiada kilka możliwości montażu i zabawy. Oto one:

Układanie go jak puzzli. Możecie bawić się w układanie puzzli, zamysł jest bardzo podobny do klasycznych układanek, które znasz. Jedyna różnica, że puzzle montujesz na stole a Mosaic Puzzle układasz na płytce konstrukcyjnej, każdy element w swoim miejscu. Dzięki niej puzzle się nie ruszają i zostają na miejscu.

Wymyślanie kreatywnych zabaw. Ten typ mozaiki daje dużo możliwości zabawy. Nie tylko można nadrukować na nich zdjęcie, możecie również wybrać literki na każdy klocek i stworzyć coś na styl wykreślanki. Na Mosaic Puzzle można również nadrukować zdjęcie malucha, wtedy gra będzie bardziej osobista i zabawna. Albo układaj z nich różne formy na płytce: zwierzęta, pojazdy i inne kształty. Puść wodze fantazji!

Zabawa w łączenie z innymi klockami. Elementy Mosaic Puzzle są zgodne z cegiełkami oryginalnych LEGO Duplo. A więc bez problemu możecie je łączyć, mieszać i tworzyć kombinacje. Zabawa może być całą rodziną lub maluchy samodzielnie. Na płytce bazowej ustawiajcie domy, góry i zwierzęta…dodając gdzieniegdzie płytkę ze zdjęciem.

Dekoracyjna ramka na zdjęcia. Na komodzie w salonie często ustawiamy klasyczne ramki na zdjęcia. Czemu nie zrobić tego w wyjątkowy i zabawny sposób? Jak już zmontujesz Mosaic Puzzle postaw go tak aby zdjęcie było na głównym planie. Idealnie wygląda w pokoju dziecięcym, bo z założenia to ramka dla maluchów. I zawsze jak będzie chciało, Twoje dziecko może ją rozmontować i zmontować.

Personalizowany Mosaic Puzzle ze zdjeciem

LEGO® to nazwa komercyjna The LEGO Group of Companies, podmiot, który nie sponsoruje, nie autoryzuje ani nie reklamuje tej witryny.

Etykiety do Mosaic Puzzle