Personalizowana peleryna superbohatera

Personalizowana peleryna superbohatera

peleryna superbohatera
88,58 zł
Rabaty ilościowe

Rozmiar
Tkanina
Szczegóły
 • Tabela rozmiarów
 • Wymiary: 78 cm (szerokość) x 63 cm (długość)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Wybierz materiał: 100% poliester stretch (matowy) lub satynowy (błyszczący).
 • Dwa rozmiary: dla dzieci i dorosłych.
 • Odwracalny design: możliwość personalizacji po obu stronach.
 • Nadaje się do pralki i suszarki.
 • ID: #16016-99273
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Stwórz pelerynę superbohatera i uratuj świat!

Stwórz swoją własną pelerynę superbohatera lub superbohaterki, dostosowując każdą z dwóch stron do własnych upodobań. Każda strona może być zaprojektowana w inny sposób. Można wybrać utworzony przez siebie symbol, dodać tekst lub nazwę albo przesłać dowolny obrazek, zdjęcie lub projekt. Możesz też wybrać jeden z naszych gotowych szablonów.

Oferujemy dwa rozmiary: rozmiar dziecięcy dla dziewczynek i chłopców oraz duży rozmiar dla dorosłych. Ponadto można wybrać jeden z dwóch różnych materiałów. Jeden to stretch, 100% poliester o matowym wykończeniu. Drugi to satyna, błyszcząca tkanina, która nadaje pelerynie bardziej wyraźny wygląd. Bez względu na wybrany materiał, pelerynę można prać w pralce a w przypadku peleryn ze streczem można ją również suszyć w suszarce. Posiada również rzepy do zapięcia na szyi co ułatwia ściąganie i zakładanie.

Peleryny superbohaterów dla dzieci

Personalizowane peleryny superbohaterów dla chłopców i dziewczynek są idealne na różne okazje. Na przykład z okazji urodzin dziecka, można stworzyć pelerynki superbohaterów dla każdego z dzieci biorących udział w uroczystości. Możesz też podarować solenizantowi lub solenizantce pelerynę, aby tego dnia poczuł się jeszcze bardziej wyjątkowy i obdarzony urodzinowymi supermocami!

To także fajny prezent na Gwiazdkę lub dla dzieci, które są wielkimi fanami superbohaterów Marvela i DC: Superman, Batman, Spiderman, Hulk, Wonder Woman, Thor, Iron Man, Kapitan Ameryka, Kapitan Marvel, Flash, Doktor Strange, Aquaman i inni. Możesz stworzyć pelerynę z symbolami tych superbohaterów (choć nie wszyscy z nich noszą peleryny) lub zaprojektować specjalną pelerynę dla Ciebie jako nowego superbohatera i świetnie się bawić z rodziną lub kolegami z klasy.

Personalizowane peleryny superbohaterów dla dzieci

Peleryny superbohatera dla dorosłych

Możesz także wybrać duży rozmiar, aby stworzyć spersonalizowaną pelerynę superbohatera dla dorosłych. Jest to zabawny prezent, który często jest wykorzystywany na wieczory kawalerskie, urodziny przyjaciół, w ramach Mikołajek, jako prezent z okazji ukończenia studiów lub po prostu jako prezent dla dorosłych fanów fantastyki i science fiction, czytelników komiksów o superbohaterach, którym może spodobać się pomysł pójścia na festiwal komiksów albo Cosplay z własną spersonalizowaną peleryną bohatera lub bohaterki.

Różnice między rodzajami tkanin

Podczas tworzenia spersonalizowanej peleryny superbohaterki lub bohatera możesz wybrać materiał, z którego chcesz ją wykonać. Oferujemy 2 różne rodzaje tkanin. Oba materiały to 100% poliesteru, ale w różnych wariantach:

Poliester (strech)

Stretch jest tym, co zwykle nazywamy po prostu "poliestrem", i jest to najbardziej powszechna i popularna tkanina. Umożliwia ona uzyskanie szerokiej gamy kolorów, a także dużą wierność projektu i doskonałą rozdzielczość.

Instrukcje prania

Satyna

Tkanina satynowa, będąca również odmianą poliestru, to tkanina charakteryzująca się miękkością w dotyku i połyskiem, nadająca produktowi bardziej efektowny wygląd. Charakteryzuje się również bardzo dobrą rozdzielczością i gamą kolorów, ponieważ połysk tkaniny sprawia, że kolory wydają się bardziej żywe.

Instrukcje prania

Widok na pelerynę superbohatera

Instrukcje prania

 • Można prać w pralce.
 • Maksymalna temperatura prania: 30° lub 60° (patrz inf. na metce).
 • Nie wybielać
 • Prasować w niskich temperaturach
 • Stretch: nadaje się do suszenia w suszarce w niskiej temperaturze. Satyna: nie nadaje się do suszenia w suszarce.

Wszystkie wymiary tych produktów tekstylnych są przybliżone i mogą ulec zmianie w wyniku przeniesienia obrazu i procesu produkcyjnego.