Personalizowany nietłukący się plastikowy kubek

Personalizowany nietłukący się plastikowy kubek

kubek
42,62 zł53,28 zł
Rabaty ilościowe

Szczegóły
  • Wymiary: 9,5 cm (długość) x 8ø cm (średnica)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Nie tłucze się nawet po upadku z dużej wysokości.
  • Pojemność: 325 ml. Tworzywo sztuczne wolne od BPA.
  • Nie nadaje się do mycia w zmywarce ani do mikrofalówki. Myć ręcznie.
  • ID: #6154

Szablony

Recenzje

Opis

Plastikowy kubek dziecięcy

W każdym domu możemy znaleźć różnego rodzaju kubki w różnych kształtach i kolorach. Jeśli masz małe dziecko, pomyśl o nim i stwórz jego własny kubek odporny na survival. Nasze personalizowane plastikowe kubki z imieniem zachwycą ich, ponieważ są tej samej wielkości, co kubki dla dorosłych, ale mają tę cechę, że nie stłuką się, nawet jeśli upadną.

Te plastikowe kubki dla dzieci można dostosować do własnych potrzeb, dodając zdjęcia, teksty, rysunki, łącząc obraz z tekstem lub wybierając jeden z naszych gotowych szablonów. Masz wiele możliwości, aby stworzyć najlepsze kubki plastikowe na rynku, ponieważ nie będzie drugiego takiego samego.

Ma pojemność 325 ml, dzięki czemu idealnie nadaje się do zabrania do przedszkola, szkoły, na obóz, wycieczkę... Umieść na nim imię, aby uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym a na pewno się nie zgubi.

Gwarancja bezpieczeństwa

Nasze nietłukące się plastikowe kubki są BPA Free. Oznacza to, że nie zawierają one BPA, czyli bisfenolu A, który jest substancją chemiczną mogącą stanowić zagrożenie dla zdrowia. Dzięki temu można mieć całkowitą pewność, że kubki te można stosować w celach spożywczych, z zachowaniem wszelkich gwarancji bezpieczeństwa.

SGS gwarancja bezpieczeństwa