Grawerowany brelok piłkarski

Grawerowany brelok piłkarski

brelok
66,38 zł
Rabaty ilościowe

Szczegóły
  • Wymiary: 0,1 cm (grubość) x 3,5ø cm (średnica)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Materiał: stal nierdzewna.
  • Personalizacja poprzez grawerowanie na okrągłej tabliczce. Personalizacja po jednej stronie.
  • Zawiera 4 miniaturowe charmsy: piłkę, but piłkarski, koszulkę i napis "I love soccer".
  • Każdy charms mierzy ok 2,5 cm.
  • ID: #16933
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Idealny brelok dla kibiców piłkarskich

Piłka nożna, sport, który wzbudza tak wiele pasji na całym świecie. Wiele osób ma bzika na punkcie piłki nożnej i dla nich wszystkich mamy produkt, który jest idealny, jeśli chcesz podarować im oryginalny, ekonomiczny i niepowtarzalny prezent. Grawerowany brelok z charmsami piłkarskimi.

Charmsy to małe, dekoracyjne przywieszki, które są związane z piłką nożną. Nasz breloczek zawiera: piłkę, koszulkę z numerem 9, but piłkarski korek uderzający piłkę i napis "I love soccer", który ma serce i piłkę.

Oprócz przywieszek jest również okrągła plakietka, którą możesz personalizować. Metodą personalizacji jest grawerunek na metalowej plakietce, podobnie jak reszta breloka. Można umieścić zdjęcie, herb drużyny, dowolny tekst, imię, datę itp. Wszystko, myśląc o osobie, która ma otrzymać prezent. Coś, co wiesz, że im się spodoba.

Jeśli chcesz uzyskać pomoc przy projekcie własnego produktu, mamy również kilka gotowych szablonów. Nie musisz więc personalizować od podstaw (co również możesz zrobić), ale możesz wybrać jeden z projektów i edytować go za pomocą zdjęć lub tekstu. Przed zakupem możesz zobaczyć podgląd tego, jak brelok będzie się prezentował, dzięki czemu masz całkowitą pewność, że będzie wyglądał tak, jak chcesz.

To prezent, który można podarować na każdą okazję: urodziny, Boże Narodzenie, Dzień Ojca, Walentynki.... lub w dowolnym dniu, aby sprawić niespodziankę swojemu partnerowi, przyjacielowi lub członkowi rodziny, który jest fanem piłki nożnej. Nie ma znaczenia czy jesteś kibicem Legii Warszawa, Widzewa, Pogoni czy Realu Madryt. Ten brelok ucieszy każdego fana piłki nożnej, dzięki oryginalnemu urokowi oraz wyjątkowej i spersonalizowanej tabliczce.