Personalizowane butelki ze stali nierdzewnej

butelka
75,26 zł
Doręczenie między 21-24 czerwca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 21 godz. 45 min

Wybierz opcję
Kolor
Szczegóły
  • Wymiary: 22,5 cm (długość) x 7,3ø cm (średnica)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Pojemność: 800 ml.
  • Butelka jednowarstwowa.
  • Materiał: stal nierdzewna.
  • Niekapiąca zakrętka.
  • Nie zawiera metali ciężkich.
  • Nie nadaje się do mycia w zmywarce ani do używanania w mikrofalówce
  • ID: #16798-349549
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowane butelki ze stali nierdzewnej z imieniem lub zdjęciem

Teraz możesz stworzyć swoją, spersonalizowaną butelkę na wodę lub inny gorący lub zimny płyn (kawa, herbata itp.). Wykonane są ze stali nierdzewnej, a do wyboru mamy różne modele, o różnych kolorach, pojemnościach i warstwach (są butelki dwuwarstwowe i jednowarstwowe). Wszystkie mogą być spersonalizowane dowolnym zdjęciem, wzorem, imieniem lub tekstem.

Posiadają niekapiącą zakrętkę, dla całkowicie bezpiecznego zamknięcia. Dzięki tym spersonalizowanym metalowym butelkom możesz mieć swój styl i oryginalną butelkę w biurze, w domu lub na podróże i wycieczki.

Do czyszczenia zaleca się mycie ręczne, nie nadają się do mycia w zmywarce. Nie wolno ich myć produktami chemicznymi ani tymi na bazie alkoholu, ponieważ mogą one spowodować zniszczenie personalizowanego obszaru.

Butelka ze stali nierdzewnej dla dzieci i dorosłych

Chociaż ten produkt jest idealny dla wszystkich grup wiekowych, jest to też bardzo częsty prezent dla dzieci. Butelki ze stali nierdzewnej są idealne i bezpieczne do przechowywania i transportu płynów. Stwórz spersonalizowaną butelkę dla dzieci z ich imieniem lub ulubionym wzorem, a będziesz miał bardzo praktyczny produkt do szkoły, na zajęcia pozalekcyjne, wycieczki itp.

Ale są to również butelki, które są powszechnie używane przez dorosłych tych aktywnych i tych mniej. Można ją zabrać do pracy, ale również na wycieczkę rowerową lub na siłownię. Zawsze dobrze jest mieć pod ręką jedną z naszych butelek.

Spersonalizuj swoją butelkę ze stali nierdzewnej za pomocą zdjęć, tekstu lub wzorów.

Butelka ze stali nierdzewnej z imieniem

Ta stalowa butelka może być spersonalizowana dowolnym wzorem, jaki przyjdzie Ci do głowy: jednym lub kilkoma zdjęciami, logo, własnymi projektami (lub projektami z tych dostępnych w naszym edytorze), obrazkami w różnych formatach itp. Inną bardzo popularną opcją jest po prostu spersonalizowanie stalowej butelki imieniem. To idealne rozwiązanie, aby wiedzieć kto jest jej właścicielem, na wypadek, gdyby zgubiła się w szkole, biurze, siłowni itp.

Możesz wybrać spośród wielu czcionek, dostosować rozmiar, wybrać kolor itp. A dzięki kompletnemu edytorowi możesz dodać obok nazwy logo, symbole lub dowolny obraz. I nie tylko imiona: inicjały, daty, sentencje... dowolny tekst, który sobie wymarzysz... my Ci go wydrukujemy.

Pomóż środowisku

Używając tych butelek wielokrotnego użytku, przyczyniasz się do ochrony środowiska, unikając używania jednorazowych, plastikowych butelek lub kubków.

Gwarancja bezpieczeństwa

Ten produkt jest wolny od metali ciężkich i przeszedł kontrolę i certyfikację przez laboratoria SGS (nr testu GZHL1706027911CW-01).

SGS gwarancja bezpieczeństwa

Personalizowana stalowa butelka korkiem niekapkiem