Personalizowana dziecięca butelka z trytanu

Personalizowana dziecięca butelka z trytanu

butelka
59,74 zł66,38 zł
Rabaty ilościowe

Kolor
Szczegóły
  • Wymiary: 16 cm (długość) x 7ø cm (średnica)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Pojemność: 440 ml.
  • Materiał: Trytan (tworzywo sztuczne wolne od BPA). Mocny i lekki.
  • Zawiera słomkę i uchwyt do przenoszenia.
  • Nie nadaje się do mycia w zmywarce ani do mikrofali.
  • ID: #16788-349538
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Butelki z trytanu ze słomkami dla dzieci

Jeśli szukasz butelki wielokrotnego użytku wykonanej z materiału idealnego dla dzieci, odpornego, bezpiecznego i z wbudowaną słomką trafiłeś we właściwe miejsce! Jest również dostępna w kilku kolorach i spersonalizowana imieniem dziecka, zdjęciem, obrazkiem zwierzęcia lub ulubioną postacią z kreskówki. Będą ją uwielbiać.

Ponieważ mają wbudowaną słomkę (dozownik), są dla nich bardzo łatwe w użyciu: wystarczy lekko nacisnąć na wypukłość, aby ją wyjąć lub podnieść; ma też uchwyt do przenoszenia. Wreszcie, aby go uzupełnić, wystarczy odkręcić nakrętkę? Proste i skuteczne!

Trytan - co to za materiał?

Trytan nie jest tak naprawdę materiałem: to nazwa marki. Jest to nowa generacja nadających się do recyklingu żywic kopoliestrowych, plastik wolny od BPA i BPS o optymalnych właściwościach do produkcji butelek na wodę wielokrotnego użytku, takich jak te, które oferujemy tutaj: odporne na uszkodzenia i lekkie. Nie absorbuje smaków ani zapachów żywności i jest bezpieczny do użytku w mikrofalówce i zmywarce. Z tych wszystkich powodów butelka trytan jest najlepszym wyborem dla dzieci.

Szkło, stal nierdzewna, plastik... na rynku jest nieskończona ilość butelek i materiałów. Trytan pojawił się kilka lat temu i jest idealną alternatywą dla dzieci: nie jest delikatny jak szkło, nie jest ciężki jak stal i nie zawiera chemikaliów jak konwencjonalny plastik.

W ostatnich czasach konwencjonalny plastik, mimo że jest bohaterem artykułów skierowanych do dzieci, jest coraz częściej odrzucany przez ogół społeczeństwa ze względu na zagrożenia dla zdrowia, jakie może za sobą nieść. W skrócie: tritan jest najlepszym rozwiązaniem w takich przypadkach.

Dziecięca butelka z trytanu ze słomką

Najlepsza butelka dla dzieci do codziennego użytku

Dzieci to dzieci i to jest normalne, że coś może im wypaść z rąk. Dotyczy to również szklanek i butelek. Oczywiście szklane przedmioty powinny być zawsze trzymane z dala od ich małych rączek, ze względu na ryzyko skaleczenia. Z kolei metalowe przedmioty, choć nieskończenie trwalsze od szkła, są cięższe, a przez to bardziej kłopotliwe w obsłudze. Dlatego ta butelka jest idealna: nie stłucze się, a waży bardzo mało.

Czy to na wycieczkach, zajęciach pozaszkolnych, czy po prostu w życiu codziennym: te butelki z trytanu są gotowe do codziennego użytku (właściwego lub nie) przez najmłodszych. Dzięki swojej wytrzymałości są idealnymi towarzyszami wszystkich przygód. Mogą je nosić w plecakach bez obawy, że się potłuką lub będą zbyt ciężkie, dzięki czemu zawsze będą miały pod ręką wodę, mleko czy co tylko zechcesz. Ponieważ mają wbudowany dozownik w postaci słomki, nie ma ryzyka, rozlania, więc mogą z niej korzystać samodzielnie i czuć się samodzielni (co jest bardzo ważne dla nich i ich poczucia własnej wartości).

Wybierz kolor i personalizuj butelkę jak tylko chcesz

Nasze butelki z trytanu, oprócz tego, że są w pełni konfigurowalne, mają różne i żywe kolory do wyboru. Jeśli chodzi o personalizację, możesz stworzyć swoją butelkę od podstaw, z własnym projektem, rysunkiem, zdjęciem i tekstem, lub możesz zdecydować się na wstępnie zaprojektowane modele, które oferujemy Ci w edytorze. Nie martw się, jest to bardzo intuicyjne i możesz edytować te modele do swoich upodobań, dodając, usuwając lub umieszczając co chcesz, jakkolwiek chcesz i gdziekolwiek chcesz... Wszystko jest między tobą i twoją wyobraźnią!

Na co czekasz? Wyrzuć już dziś wszystkie butelki plastikowe i kup trytanowe. Spersonalizuj swoją lub swojego malucha i spraw, że picie wody stanie się przyjemnością.

Personalizowane butelki dla dzieci w różnych kolorach