Personalizowane minipuzzle

82,47 zł
Ilość:
#16537
  • Rozmiary: 15,5 cm (szerokość) x 10,5 cm (długość)
  • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
  • Liczba sztuk: 150. Materiał: karton.
  • Każdy element ma wymiary 1x1 cm. (ok.).
  • Wszystkie elementy są inne.
  • Dostarczane w stanie rozmontowanym w szklanej probówce z fotografią układanki jako wzorem do złożenia.
Opinie Trusted Shop
Recenzje ze zdjęciami
review image

M
María (Cadrete, ES)
28/09/2022
"Bardzo oryginalny pomysł na przekazanie pieniędzy Parze Młodej w inny sposób. Jakość produktu była dobra. Dotarł super szybko i dobrze zapakowany. Para Młoda będzie musiała teraz podjąć wysiłek, aby go zmontować!!!"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
K
Katarzyna (Zaragoza, ES)
05/07/2022
"Puzzle są bardzo dobrej jakości. Mieliśmy mikro puzzle innej marki i się połamały. Są one mocniejsze i łatwiejsze w montażu. Same puzzle są trudne do złożenia. Trzeba mieć dużo cierpliwości i sprytu, żeby go prawidłowo dopasować do siebie. Najbardziej podoba mi się to, że są w wygodnej, małej tubce, którą można trzymać wszędzie. Rozdzielczość zdjęcia jest bardzo dobra. Polecam w 100%. Sukces!"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
Ines (Leomil, moimenta da beira, PT)
05/05/2022
"Przyszedł z opóźnieniem i został uszkodzony, jak już wspomniano"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Personalizowane minipuzzle

Minipuzzleoryginalnym i wyjątkowym produktem. Idealne na każdą okazję takie jak rocznice, urodziny, śluby, chrzciny, komunie, a nawet szczególne dni, takie jak Dzień Matki, Dzień Ojca, Walentynki czy Boże Narodzenie. Są to prezenty, które mogą wydawać się klasyczne, ale zawsze się podobają, a dzięki spersonalizowanym puzzlom na pewno będą trafione.

Na naszej stronie znajdziesz najzabawniejsze układanki, ale ta ma szczególny urok, a mianowicie są to spersonalizowane minipuzzle. Łamigłówka, która stanie się wyzwaniem dla najodważniejszych 150 elementów, o wymiarach ok. 1 cm szerokości x 1 cm wysokości, każdy z nich jest inny. Wyprodukowane z kartonu. Rozmiar po ułożeniu to 10’5x15’5 cm. Jeśli szukasz innej i zabawnej układanki dla siebie lub na prezent, ta opcja jest tym, czego szukałeś.

Personalizuj je od zera twórz projekty ze zdjęciem, obrazem lub tekstem. Otrzymasz Twoje puzzle w super oryginalnej probówce z naklejką zawierającą Twój wzór w celu łatwiejszego montażu.

W przypadku puzzli można powiedzieć, że dajemy emocje w prezencie. Istnieje wiele oryginalnych sposobów, aby sprawić komuś niespodziankę, a dzięki spersonalizowanym produktom możesz sprawić, że prezent trafi do jego serca, ponieważ został zaprojektowany specjalnie dla niego.

Personalizowane minipuzzle ze zdjęciem

Stwórz swoją idealną, spersonalizowaną mikroukładankę

W tej sekcji znajdziesz wiele wzorów stworzonych przez Ciebie i dla Ciebie, abyś mógł w łatwy sposób dostosować nowe mikroukładanki, niezależnie od tego, czy są one przeznaczone dla Ciebie, czy dla wyjątkowej osoby, której chcesz je podarować. Dzięki temu spersonalizowanemu prezentowi z pewnością zaskoczysz osobę która przychodzi Ci właśnie do głowy.

Można je spersonalizować za pomocą pięknej i wzruszającej sentencji lub jeśli wolisz jakąś zabawną lub specjalne zdjęcie czy obrazek. Dzięki naszemu edytorowi otwiera się przed Tobą świat personalizacji, w którym możesz stworzyć idealne miniaturowe puzzle.

Jeśli nie znajdziesz wzoru, który pasuje do Twojego pomysłu, nie martw się, możesz także tworzyć swój własny wzór od podstaw. Tworzone przez Ciebie wzory mają szczególną wartość dodaną, a najlepsze jest to, że żadne dwie kartonowe mini układanki nie będą dokładnie takie same, co czyni je jeszcze bardziej idealnymi.

Twoi przyjaciele i rodzina poczują się jeszcze bardziej wyjątkowi, gdy otrzymają ten piękny prezent wykonany przez Ciebie. Personalizacja minipuzzli jest bardzo prosta. Wystarczy kilka kliknięć, aby Twoje zdjęcia stały się wyjątkowym i ekskluzywnym prezentem. Nie jest już tylko produktem z obrazkami, ale staje się prezentem pełnym emocji i wspomnień. W szybki i łatwy sposób stwórz oryginalne i niepowtarzalne spersonalizowane puzzle, aby zaskoczyć swoich bliskich.

Podaruj w prezencie mini układankę

Puzzle to idealny upominek na każdą okazję, ale jeśli potrzebujesz trochę inspiracji, oto kilka opcji, które pomogą Ci wybrać te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Personalizowane mini puzzle z dowolną grafiką
  • Minipuzzle jako promocyjny upominek firmowy. Otwierasz firmę lub masz jakąś imprezę? Tym upominkiem nie pozostawisz żadnego gościa obojętnym, minipuzzle z Twoim logo, zaskoczą każdego.
  • Minipuzzle z przesłaniem. Chcesz przekazać najbliższym ważną informację w oryginalny sposób? Napisz ją na puzzlach, a oni będą musieli je ułożyć aby dowiedzieć się o co chodzi.
  • Minipuzzle ze zdjęciem. Zdjęcia są zawsze hitem, a prezenty fotograficzne jeszcze bardziej. Wybierz zdjęcie, które ma szczególne znaczenie i prześlij je do naszego edytora, aby stworzyć swoją nowe minipuzzle ze zdjęciem. To emocjonująca i wyjątkowa pamiątka, która nikogo nie pozostawi obojętnym.
  • Twoje zaproszenie ślubne w formie minipuzzli. Chcesz zrobić oryginalne zaproszenie ślubne? Możesz przesłać projekt swojego zaproszenia ślubnego i stworzyć z niego spersonalizowane mini puzzle. Twoi goście zapamiętają je na zawsze.

Teraz wystarczy zastanowić się, w jaki sposób chcesz jespersonalizować i komu chcesz je podarować. Daj upust swojej wyobraźni, a my zajmiemy się resztą.

Etykiety do Minipuzzle 150 elementów