Personalizowany bidon rowerowy

Personalizowany bidon rowerowy

bidon
44,18 zł
Rabaty ilościowe

Kolor
Szczegóły
  • Wymiary: 20 cm (długość) x 7ø cm (średnica)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Pojemność: 620 ml. Materiał: elastyczne tworzywo sztuczne.
  • Wolna od BPA. Z certyfikatem bezpieczeństwa "Food grade".
  • Ze zdejmowaną nakrętką i zamknięciem typu flip-top.
  • Można myć ręcznie. Nie nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.
  • ID: #17099-418612
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowana lekka butelka sportowa

Pozostań zawsze nawodniony podczas uprawiania swojego ulubionego sportu dzięki spersonalizowanej butelce sportowej! To typowa elastyczna plastikowa butelka (wolna od BPA!), z dzióbkiem, dzięki czemu możesz pić bez konieczności odkręcania nakrętki, a jej rozmiar jest idealny, by przewozić ją w koszyku na bidon.

Jaki jest lepszy niż personalizowany bidon rowerowy? Wybierz kolor, który najbardziej Ci się podoba (mamy ich wiele do wyboru!), wzór, który wpada w oko i dodaj lub zmodyfikuj to, co chcesz. My zajmiemy się realizacją z wysokiej jakości kolorowym nadrukiem i zobaczysz jak pięknie wygląda w kolorze!

Wykonane są z polietylenu (PE) wolnego od BPA. Są to substancje, które często występują w plastiku i są szkodliwe dla zdrowia. Możesz spokojnie pić z tego bidonu. Dzięki optymalnym właściwościom wymaganym przy produkcji butelek na wodę wielokrotnego użytku, takich jak te, które oferujemy tutaj, ze względu na wykonanie z elastycznego tworzywa sztucznego, jest to lekki pojemnik, a jednocześnie wytrzymały na upadki i uderzenia. Nie przenosi smaków ani zapachów na żywność. Dzięki pojemności 620 ml masz gwarancję, że zaspokoisz pragnienie podczas jazdy na rowerze, na siłowni czy na wycieczce z przyjaciółmi.

Dbaj o nawodnienie w najbardziej oryginalny sposób!

Oprócz tego, że są w pełni personalizowane, są dostępne w wielu żywych kolorach do wyboru. Jeśli chodzi o personalizację, możesz stworzyć swoją butelkę od podstaw, z własnym projektem, rysunkiem, zdjęciem, inicjałami, logo lub tekstem; lub, jeśli wolisz, możesz zdecydować się na wstępnie zaprojektowane szablony, które oferujemy Ci w edytorze.

Personalizowany bidon rowerowy

Nie martw się, jest on bardzo intuicyjny i możesz edytować te szablony według własnego uznania, dodając, usuwając lub umieszczając co chcesz, jak chcesz i gdzie chcesz… Wszystko zależy od Ciebie i Twojej wyobraźni!

Inną bardzo popularną opcją jest personalizacja bidonu rowerowego z imieniem. To idealne rozwiązanie, aby wiedzieć kto jest właścicielem bidonu, na wypadek gdyby zgubił się w szkole, biurze, siłowni itp. Możesz wybrać spośród wielu rodzajów czcionek, zmienić rozmiar tekstu, wybrać kolor.... Ponadto dzięki kompletnemu edytorowi możesz dodać logo, symbol lub dowolny obrazek obok imienia.

Idealny prezent dla sportowców

Dla wszystkich, rowerzystów, sportowców, nie ma nic lepszego niż spersonalizowana butelka na wodę. Wszyscy mamy w swoim gronie jakąś koleżankę, która lubi jeździć rowerem, brata, który uwielbia co weekend robić piesze wycieczki, lub kolegę, który chodzi na siłownię kilka razy w tygodniu. Jeśli szukasz praktycznego prezentu, który naprawdę ucieszy obdarowaną osobę, to trafiłeś idealnie

Idealny dla grup i drużyn

Zalet jest jeszcze więcej, a mianowicie dostępne są rabaty ilościowe, więc jeśli zamówisz wiele takich samych sztuk, cena jednostkowa zostanie znacznie obniżona. Co w związku z tym? Otóż dzięki temu produkt ten jest idealnym prezentem dla grup, drużyn i wszelkiego rodzaju imprez.

Personalizowana butelka sportowa z elastycznego plastiku