Brelok Blocks z własnym nadrukiem

47,16 zł
Ilość:
Brelok
Kolor
 • Rozmiary: 3,3 cm (szerokość) x 4 cm (długość) x 1,5 cm (grubość)
 • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
 • Składa się z 4 elementów kompatybilnych z klockami LEGO.
 • Każdy kawałek ma rozmiar 4x2 "wypustki".
 • Różne kolory do wyboru.
 • Personalizacja po 1 stronie.
 • ID: #16998
Opinie Trusted Shop
Recenzje ze zdjęciami
74b8f77a8da3beca26eb8e7a56fc075b728f6b48
a621b31359b4f7477dbc36feeaec1ede30a3d320
d3e2973028a77a29779d99aa1487585092c98ab9

4,5
4 Opinie
5
75 %
4
0 %
3
25 %
2
0 %
1
0 %
Customers Reviews
F
Fadwa (Barcelona, ES)
01/02/2023
"Jest taki sam jak na zdjęciu"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
Andrea (Vitoria/gasteiz, ES)
10/01/2023
"Jest za mały. Myślałem, że będąc szablonem, który był już w sieci rozmiary itp. będą odpowiednie, ale prawda jest taka, że wydaje mi się, że tekst i obrazek są za małe. Ale jakość jest świetna"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
Laura (La guardia, ES)
08/01/2023
"Piękne, bardzo żywe kolory"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
J
Joaquín (Zaragoza, ES)
30/12/2022
"Chciałam mieć spersonalizowany brelok ze zdjęciem mojego psa i kiedy zobaczyłam ten brelok, jako fanka LEGO pokochałam go. Było idealnie i trwało to tylko 2 dni."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Brelok do kluczy z Twoim zdjęciem na elementach kompatybilnych z klockami LEGO

Tak jak są przedmioty, których używamy tylko od czasu do czasu, tak są inne, z których korzystamy na co dzień, bez przerwy. Tak jest w przypadku breloków, czyli niezbędnego przedmiotu do naszych domowych czy samochodowych kluczy. Nasz brelok wiele mówi o naszej osobowości. Dlatego tutaj prezentujemy oryginalny, zabawny i niepowtarzalny breloczek.

To jest właśnie spersonalizowany brelok Blocks. Składa się z breloka złożonego z 4 elementów kompatybilnych z klockami LEGO. Części mają wymiary 4x2. Czyli mają w sumie 8 wypustek. Wszystkie te cztery sztuki są dostarczane razem, tworząc jedną kolumnę. Na tym bloku drukujemy wybrane przez Ciebie zdjęcie lub projekt w kolorach o wysokiej rozdzielczości. Jest on spersonalizowany z jednej strony.

Można wybierać spośród różnych kolorów cegiełek, decydując się na bardziej stonowane barwy lub bardziej kolorowe. Zastanów się, jak chcesz spersonalizować brelok lub kto będzie odbiorcą prezentu, a będziesz mógł zdecydować, jaki jest idealny kolor breloka. Również podczas dostosowywania breloka w naszym edytorze, możesz zmienić kolor i zobaczyć jak wyglądałby w każdym z nich.

Możesz mieć swój breloczek Blocks ze zdjęciem rodziny, partnera, ulubionego zwierzaka, zdjęciem dzieci; albo po prostu z wybranym rysunkiem, projektem lub imieniem. Wśród 4 klocków, jeden z nich jest przymocowany do łańcuszka z kółkiem z metalu, typowym dla breloczków. Pozostałe cegiełki można dowolnie rozdzielać i łączyć ze sobą, zawsze tworząc oryginalne zdjęcie lub wzór (lub zmieniając kolejność, jeśli mamy ochotę trochę się "pobawić").

Brelok do kluczy z Twoim zdjęciem na elementach kompatybilnych z klockami LEGO

Powody, dla których personalizowany brelok Blocks jest świetnym prezentem

Ten brelok ma wiele zalet, będzie wyjątkowym prezentem dla każdego:

 • Jest to bardzo zabawna, nowatorska i oryginalna koncepcja: na brelok składający się z czterech elementów, które można rozebrać i ponownie złożyć. A ponieważ jest kompatybilny z klockami LEGO, możesz nawet dodać inne pojedyncze elementy lub elementy z innego zestawu!
 • Dzięki personalizacji osoba, która go zamówiła, będzie mogła patrzeć na jego wzór całymi dniami.
 • To bardzo ekonomiczny prezent. Jak prawie wszystkie breloki, jest to bardzo ekonomiczny detal, więc jest to idealny prezent na każdą kieszeń i na każdą okazję. Urodziny, Walentynki, Boże Narodzenie, Dzień Ojca czy Dzień Matki itp...
 • To bardzo praktyczny prezent: wszyscy używamy i potrzebujemy breloków do kluczy! Dając więc w prezencie brelok do kluczy, wiesz, że osoba obdarowana na pewno będzie z niego korzystać!
 • Poza tym służy jako zabawka antystresowa. Taką nazwę noszą przedmioty, które pomagają się zrelaksować i uwolnić napięcie.
Etykiety do Brelok Blocks