Personalizowany woreczek śniadaniowy wielokrotengo użytku

Personalizowany woreczek śniadaniowy wielokrotengo użytku

śniadaniówka
48,62 zł
Rabaty ilościowe

Szczegóły
 • Wymiary: 18 cm (szerokość) x 18 cm (długość)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Materiał wewnętrzny: tkanina TPU. Nie zawiera BPA i jest bezpieczny dla żywności. Odporny na plamy i wodę.
 • Materiał zewnętrzny: tkanina Oxford (100% wodoodporny poliester). Certyfikat OEKO-TEX®.
 • Możliwość personalizacji po obu stronach. Przenośny i bardzo lekki.
 • Praktyczne zamknięcie na rzep zapobiegające wypadaniu jedzenia.
 • Można prać w pralce.
 • ID: #16655
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Woreczek śniadaniowy z materiału

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zdrowie Twoich bliskich. Dlatego należy dbać o zdrową dietę i zdrowe nawyki żywieniowe, np. spożywanie lekkich posiłków zgodnie z zaleceniami dietetyków lub unikanie przetworzonych produktów to podstawy. Czasami jednak wydaje się to bardzo trudne.

Dzięki naszemu personalizowanemu ekologicznemu woreczkowi śniadaniowemu nie będziesz musiał się tym martwić. W prosty sposób zabiersz ze sobą owoce, zdrowy baton a nawet małą kanapkę. Jego wielkość jest idealna, więc możesz go nosić gdziekolwiek chcesz (w torbie lub plecaku), jest też idealny do przechowywania wszelkich przekąsek, lunchów lub podwieczorków, na które masz ochotę.

Można go również spersonalizować z imieniem lub zdjęciem oraz edytując jeden z naszych dostępnych wzorów. W kilku prostych krokach stwórz torebkę na przekąski według własnych preferencji za pomocą naszego edytora online. Prześlij swoje ulubione zdjęcia lub grafiki i stwórz wyjątkowe opakowanie na żywność.

Nasze personalizowane woreczki na drugie śniadanie są zrobione z dwóch rodzajów wysokiej jakości materiałów. Tkanina, z której wykonano wnętrze, to tkanina TPU niezawierająca BPA, dzięki czemu gwarantujemy, że jest ona odpowiednia do kontaktu z żywnością. Jest wodoodporna, więc pozwala uniknąć ewentualnych plam z jedzenia i jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Można przetrzeć wilgotną ściereczką lub wyczyścić po użyciu, a po chwili będzie gotowy do ponownego użycia..

Personalizowane woreczki sniadaniowe

Zewnętrzna strona jest wykonana z tkaniny Oxford, dzięki czemu opakowanie jest bardzo lekkie. Po co dźwigać dodatkowe ciężary? Co więcej, ta torebka ma zapięcie na rzep, które pomaga zabezpieczyć przekąski przed wypadnięciem. Można prać w pralce i suszyć w suszarce.

Ma szersze dno, co pomaga utrzymać porządek i zapobiega zgnieceniu żywności podczas transportu. Te woreczki są idealne dla małych i dużych dzieci, będą mogły zabrać ze sobą przekąskę wszędzie gdzie tylko zechcą!

Przyjazne dla środowiska opakowanie na drugie śniadanie

Ponadto nasze woreczki na drugie śniadanie są całkowicie ekologiczne i wielokrotnego użytku. Będziesz mógł na zawsze zapomnieć o folii aluminiowej czy plastikowych torebkach, które są tak szkodliwe dla środowiska. Już teraz zacznij tworzyć swoje spersonalizowane opakowanie na przekąski i zadbaj o swoje zdrowie oraz o świat, w którym żyjesz.

Instrukcje prania

Należy przestrzegać naszych instrukcji dotyczących pielęgnacji i trwałości:

 • Można prać w pralce.
 • Maksymalna temperatura prania: 30°.
 • Nie wybielać.

Wszystkie wymiary tych produktów tekstylnych są przybliżone i mogą ulec zmianie podczas procesu transferu obrazu i produkcji.

Instrukcje prania

Personalizowana ekologiczna torebka na przekaski

Gwarancja jakości

Materiał użyty do produkcji tego wyrobu jest zgodny z certyfikatem OEKO-TEX®, który gwarantuje, że materiał spełnia wymagane kryteria kontroli, podobnie jak dodatki, takie jak nity, guziki, zamki błyskawiczne, flizeliny itp. Materiały tekstylne ze znakiem jakości OEKO-TEX® mają właściwości przyjazne dla skóry.

Certyfikat OEKO