Personalizowane butelki na wodę

Personalizowane butelki na wodę

butelka
66,38 zł
Rabaty ilościowe

Model
Kolor
Szczegóły
  • Wymiary: 17,5 cm (długość) x 6,6ø cm (średnica)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Pojemność: 400 ml.
  • W zestawie 1 nakrętka z dziubkiem.
  • Materiał: aluminium (pojedyncza warstwa).
  • Nie nadaje się do mycia w zmywarce i używania w mikrofalówce.
  • ID: #16781-349531
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowane butelki aluminiowe ze zdjęciem

Plastikowe butelki, w tych czasach? Zapomnij o nich i zastąp je jedną z naszych spersonalizowanych butelek na wodę. Wykonane są z aluminium (jednowarstwowego), dzięki czemu są bardziej wytrzymałe niż modele wykonane z innych materiałów. Nasze spersonalizowane bidony różnią się od innych: mają zakrętkę, praktyczny karabińczyk, a jedna z nich ma wymienną zakrętkę ze słomką (idealna dla najmłodszych). Jakby tego wszystkiego było mało, można wybierać spośród kilku dostępnych kolorów. Nie nadają się do mycia w zmywarce ani w mikrofalówce, dlatego zalecamy mycie ręczne!

A najlepsze dopiero przed nami: nasze butelki są w pełni personalizowane! Możesz je przygotować od podstaw za pomocą własnych projektów, zdjęć, rysunków i/lub tekstów lub skorzystać z gotowych szablonów, które oferujemy Ci w naszym edytorze online. Nie martw się, jest bardzo intuicyjny i nie będziesz miał trudności z edytowaniem, dodawaniem lub usuwaniem opcji do swoich upodobań. Dzięki temu Twoja butelka na wodę będzie wyjątkowa i oryginalna, inna niż wszystkie. Jest to idealne rozwiązanie dla najmłodszych, ponieważ nie nie pomylą się z żadnym innym dzieckiem z klasy. Ponieważ będą mieli spersonalizowaną butelkę na wodę z ich zdjęciem, imieniem, ulubioną kreskówką lub ulubioną grą wideo!

Bidony: wygodne i użyteczne

Utrzymanie nawodnienia jest jedną z rzeczy, które musimy robić na co dzień, choć jest wiele osób, którym trudno jest wypić przynajmniej litr wody dziennie. Z tego powodu zaleca się nosić przy sobie butelkę z wodą, aby móc pić przez cały czas również z poczucia obowiązku. W domu to proste, ale co w sytuacji, gdy jesteśmy na spacerze, wycieczce, biwaku czy campingu?

Personalizowane butelki aluminiowe ze zdjęciem

Spersonalizowane i wielorazowe butelki i manierki są do tego najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza te drugie, jeśli chcesz je mieć zawsze pod ręką: metalowy karabińczyk dołączony do naszych manierek będzie Twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Możesz je zawiesić na plecaku, torbie, szlufce lub gdziekolwiek zechcesz. Nie będziesz musiał się martwić o konieczność otwierania i zamykania plecaka za każdym razem, gdy będziesz chciał napić się odrobiny wody, co jest bardzo praktyczne, gdy jesteś na przykład w górach! Nie ma to jak sportowa butelka na wodę, która dotrzyma Ci kroku.

Koniecznie trzeba mieć ze sobą butelkę na wodę na co dzień, a te nasze są wyjątkowe i dostępne w różnych rozmiarach i stylach są idealne do noszenia w torbie lub plecaku, nie będąc przy tym zbyt nieporęczne ani ciężkie. Jak wspomniano powyżej, są one również wyposażone w wygodny karabińczyk, dzięki czemu można je nosić podczas spaceru z psem, wędrówki czy wspinaczki. Idealnie nadają się na obozy dla dzieci, ze względu na rozmiar, podwójny korek i personalizację. Samo posiadanie opcji ze słomką sprawia, że jest to idealna opcja dla nich, nawet jeśli są bardzo małe, ponieważ mogą pić z niego samodzielnie bez ryzyka pomoczenia się. Piękna i użyteczna butelka na wodę, czego chcieć więcej?

Co sądzisz o naszych personalizowanych butelkach na wodę? Na pewno znajdzie się model i wzór, który będzie idealny dla Ciebie, Twojego malucha lub kogokolwiek innego. Już dziś spersonalizuj swoją!

Widok na zakrętkę naszych spersonalizowanych butelek na wodę