Personalizowane puzzle Tetris

Personalizowane puzzle Tetris

puzzle
79,72 zł88,58 zł
Rabaty ilościowe

Szczegóły
  • Wymiary: 14,5 cm (szerokość) x 14,5 cm (długość) x 2,7 cm (głębokość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Materiał: drewno.
  • Ilość elementów: 13.
  • Zarówno puzzle, jak i drewniane pudełko, w którym są dostarczane, mogą być spersonalizowane.
  • Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 12 miesięcy.
  • ID: #17122
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Drewniane puzzle z Twoim zdjęciem na układance Tetris

Ładne, eleganckie, trwałe i ..personalizowane! Puzzle Tetris, z 13 drewnianymi elementami i prezentowane w pięknym pudełku z tego samego materiału (którego wieko również możesz spersonalizować), to idealny produkt, aby zaskoczyć zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Spersonalizuj elementy układanki za pomocą zdjęcia, tekstu, rysunku lub grafiki, które uwielbiasz, a my wydrukujemy je jednostronnie na powierzchni już złożonej układanki oraz na pokrywie pudełka. To wystarczy, by miło zaskoczyć osobę, której podarujesz te puzzle Tetris: spróbuj podarować je rozmontowane, aby sama mogła odkryć zdjęcie lub wiadomość po złożeniu!

Oryginalny i trwały prezent

Każdy z nas lubi wspominać piękne i ważne chwile, bo sprawia nam radość sama myśl o nich. Najpopularniejszym sposobem są fotografie, ale chyba jasne jest, że wydrukowanie zwykłego zdjęcia, które wyląduje w albumie na dnie szafy nie jest najlepszym rozwiązaniem? Wyobraź sobie, jak ładne i zabawne są drewniane puzzle Tetris! Możesz je podarować swojej przyjaciółce ze zdjęciem z ostatniej wspólnej wycieczki, swojemu partnerowi ze zdjęciem waszej dwójki na ostatniej imprezie rodzinnej, albo siostrzeńcowi z jego ulubioną postacią z kreskówki i jego imieniem. Jest tak wiele możliwości!

Wart uwagi jest materiał: odporne drewno, które jest w stanie wytrzymać uderzenia, upadki i upływ czasu. Z tych wszystkich powodów jest to idealny prezent dla najmłodszych: jest to bardzo częsty materiał w edukacyjnych grach dla dzieci, który będzie stymulował ich logiczne myślenie i wyobraźnię przestrzenną.

Personalizowane puzzle w formie ukladanki Tetris

Ale... ale nie tak szybko! Nie myśl, że mówimy o grze przeznaczonej tylko dla dzieci... z pewnością nie jest tak łatwo ją złożyć, a tym bardziej, jeśli skrywają tajną wiadomość! Baw się sam lub w towarzystwie odkrywając co kryją poszczególne elementy.

Idealna na każdą okazję i dla osób w każdym wieku

Urodziny, rocznice... a nawet po to, by poprosić o zostanie ojcem lub matką chrzestną Twojego dziecka! Nie ma znaczenia, jakie wydarzenie Cię czeka: jeśli szukasz oryginalnego prezentu, który nie zostanie nikomu obojętnym, personalizowane puzzle Tetris to idealny wybór.

Jeśli osoba, którą chcesz obdarować jest fanem gier logicznych, jeśli jest to małe dziecko i chcesz mu podarować wyjątkowy, wysokiej jakości produkt, lub jeśli chcesz zadać ważne pytanie bliskiej osobie... nie szukaj dalej! Wyobraź sobie jak piękny może być projekt, zdjęcie, rysunek lub tekst, który chcesz zamieścić i wyobraź sobie ich miny, gdy to zobaczą? Dostarczamy puzzle w całości, ale możesz rozmontować, aby osoba obdarowana mogła sama odkryć, co jest na nim wydrukowane, lub złożone, aby reakcja była natychmiastowa. Ty wybierasz!

Spersonalizuj je w dowolny sposób

Jeśli wiesz, co chcesz dodać, możesz stworzyć swój projekt od podstaw, a jeśli nie, nie martw się! Mamy prosty i intuicyjny edytor online, który pomoże Ci przyspieszyć to zadanie. Ponadto, jeśli nie jesteś pewien, jak stworzyć projekt, proponujemy wstępnie przygotowane szablony, w których możesz dodać, zmodyfikować lub usunąć to, co chcesz. Świat możliwości w Twoich rękach.. słowem, niezły Tetris!

Personalizowane drewniane puzzle Tetris ze zdjeciem