Personalizowany brelok do kluczy z kliszą na zdjęcia

brelok
57,50 zł
Doręczenie między 21-24 czerwca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 6 godz. 27 min

Szczegóły
  • Wymiary: 4,8 cm (długość) x 2,5ø cm (średnica)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Zawiera 10 zdjęć wydrukowanych na kliszy.
  • Materiały: plastikowa obudowa, przezroczysta rolka z acetatu.
  • Pociągnij za zakładkę, aby wyjąć kliszę i obejrzeć zdjęcia. Przekręć koniec rolki, aby ponownie ją przechowywać.
  • ID: #15829
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Brelok z kliszą Kodak i zdjęciami

Jeśli myślałeś, że nie ma czegoś takiego jak idealny brelok, teraz zmienisz zdanie. Jest to prawdopodobnie najbardziej oryginalny i zaskakujący brelok w całym naszym katalogu. W tym przypadku brelok ma kształt kliszy fotograficznej Kodaka, tej klasycznej z tradycyjnych aparatów analogowych.

Niespodzianka pojawia się po pociągnięciu za kliszę która wystaje z boku breloka. Po delikatnym pociągnięciu ukazuje się rolka fotograficzna o wyglądzie analogowych negatywów fotograficznych. Na rolce można umieścić do 10 zdjęć. Jeśli chodzi o personalizację breloka, w każdym z dziewięciu miejsc można umieścić wybrane przez siebie zdjęcie.

W ten sposób brelok jest prezentem, który obdarowana osoba może zawsze nosić przy sobie, razem z kluczykami do domu lub samochodu, a za każdym razem, gdy pociągnie za klapkę, może zobaczyć zdjęcia swoich dzieci, partnera, przyjaciół lub innych członków rodziny. Albo ulubione obrazy lub projekty.

Jak działa brelok - klisza?

Aby wyjąć rolkę i obejrzeć zdjęcia, należy ostrożnie pociągnąć za wypustkę z boku breloka. Stopniowo będzie można zobaczyć wszystkie obrazki na breloku. Aby zwinąć z powrotem, należy przekręcić okrągły element na końcu breloka, do którego przymocowany jest metalowy łańcuszek służący do zapięcia do kluczy.

Najwygodniejszym sposobem jest włożenie palca w obwód łańcuszka i rozpoczęcie obracania go tak, aby się zwijał. Można też obrócić element ręcznie - jest to bardzo proste!

Stwórz swój własny foto brelok

Ten brelok z wieloma zdjęciami idealnie nadaje się na prezent na najbardziej typowe okazje, np z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Wtedy hitem jest umieszczenie na breloku zdjęć rodzinnych. Zdjęcia dzieci, całej rodziny, zabawne zdjęcia lub te bardziej oficjalne... dobrą stroną posiadania tak wielu miejsc na breloku jest to, że jest tam miejsce na wszystkie rodzaje zdjęć.

Również na Walentynki, lub rocznice, wspólne zdjęcia, na przykład te z podróży. Na urodziny czy Boże Narodzenie, kiedy wachlarz możliwości otwiera się na przyjaciół, rodzinę albo kolegów z pracy.

Jak działa brelok z rolką do zdjęć

Jest to niedrogi prezent na każdą kieszeń, a co najważniejsze - zaskoczy obdarowaną osobę. Najlepszy jest widok ich twarzy, gdy zdają sobie sprawę, że mogą pociągając za klapkę odkrywają wszystkie pojawiające się obrazki. A najlepsze jest to, że te zdjęcia może zawsze nosić przy sobie.

Niewątpliwie jest to jeden z najnowszych trendów w dziedzinie oryginalnych, personalizowanych prezentów.