Prezenty dla kobiet w ciąży

Personalizowane prezenty dla kobiet w ciąży

Jednym z najbardziej wyjątkowych momentów w życiu jest przyjście na świat dziecka. Jest to wyjątkowe uczucie niezrównanego szczęścia, dlatego tak ważne jest, aby zaskoczyć przyszłą mamę prezentami. Ale nie wystarczy każdy rodzaj prezentu dla kobiet w ciąży my idziemy krok dalej i proponujemy Ci stworzenie własnych prezentów dla kobiet w ciąży.

Dzięki personalizacji możesz zadbać o wiele więcej szczegółów i stworzyć bardzo oryginalne prezenty dla niemowlaka, które zaskoczą przyszłych rodziców. Możesz na nich umieścić imię dziecka, zdjęcie z badania USG... Spodoba im się to, ponieważ każdy z naszych prezentów dla noworodków, można spersonalizować za pomocą imienia dziecka.

Jeśli nie wiesz, co podarować kobiecie w ciąży, nie martw się, ponieważ poniżej przedstawiamy wybór artykułów, które sprzedajemy najczęściej i które najbardziej podobają się naszym klientom jako prezenty dla kobiet w ciąży.

Co podarować kobiecie w pierwszej ciąży

Pierwsze dziecko jest bardzo wyjątkowe, ponieważ wiąże się z wieloma zmianami w życiu przyszłych rodziców. Jest to jednak dla nich jedna z najbardziej magicznych chwil. Wśród naszych produktów znajdziesz prezent dla świeżo upieczonej mamy, bo z tymi prezentami dla nowych mam na pewno Ci się uda.

Ramka na odciski stóp dziecka to idealny prezent dla świeżo upieczonej mamy. Umieszcza się w nim zdjęcie dziecka, a na drugiej stronie można zrobić odcisk stopy. Rezultat jest fantastyczny i bardzo wzruszający. Produkty higieniczne i kąpielowe są również bardzo popularnym prezentem.

Innym prezentem dla przyszłej mamy może być personalizowana biżuteria . Jest one bardzo wyjątkowa i można na nich wygrawerować imię dziecka, datę urodzenia itp. Możesz również wybrać pluszaki lub akcesoria, których przyszłe dziecko będzie potrzebowało na co dzień.

Oryginalne prezenty dla kobiet w ciąży

Większość prezentów, które znajdziesz w tej sekcji, to prezenty dla noworodków. Uważamy jednak, że to właśnie oni będą mogli w pełni wykorzystać je do zaspokojenia potrzeb najmłodszych. Znajdziesz tu oryginalne prezenty dla niemowląt, które możesz zaprojektować według własnego uznania i zaskoczyć je czymś wyjątkowym.

Zestaw prezentowy dla niemowlaka to bardzo popularny prezent. Są one bardzo modne i praktyczne, ponieważ można w nich umieścić kilka produktów. Na przykład:personalizowany śliniak, body, haftowany kocyk z pluszakiem. Kombinacji jest nieskończenie wiele, wystarczy tylko stworzyć praktyczny kosz upominkowy dla noworodkaz podstawowymi przedmiotami, których będzie ono mogło używać.

Personalizowane pluszaki są bardzo miękkie i maluchy je uwielbiają. Można na nich wyhaftować lub nadrukować imię lub zdjęcie. Staną się ich ulubioną zabawką do przytulania.