Grawerowany brelok niemowlęta

Grawerowany brelok niemowlęta

brelok
59,74 zł66,38 zł
Rabaty ilościowe

Szczegóły
  • Wymiary: 0,1 cm (grubość) x 3,5ø cm (średnica)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Materiał: stal nierdzewna.
  • Personalizacja poprzez grawerowanie na okrągłej tabliczce. Personalizacja po jednej stronie.
  • Zawiera 4 miniaturowe charmsy: wózek, buciki, ślady stóp dziecka i butelkę.
  • Każda figurka mierzy ok 2,5 cm
  • ID: #16943
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Najbardziej uroczy brelok dla mamy

Pomysłów na prezenty dla kobiet w ciąży czy świeżo upieczonych mam jest mnóstwo, ale mało który prezent jest tak oryginalny, jak ten. Jest to brelok z wygrawerowanymi nieodłącznymi elementami każdego niemowlęcia. A jest oryginalny z dwóch powodów: z jednej strony dlatego, że ma kilka elementów związanych z dzieckiem. Z drugiej strony można go całkowicie spersonalizować.

Jeśli chodzi o charmsy, czyli małe figurki zawieszone przy breloku, to są cztery różne. Są one niewielkie, ale charakteryzują się dużą ilością szczegółów. Jest wózek dziecięcy, z daszkiem, kołami, a nawet kilkoma serduszkami zdobiącymi daszek. Jest też figurka butelki, para butów dla niemowląt i charm z odciskami stóp dziecka w środku.

Oprócz tych małych elementów dekoracyjnych jest jeszcze okrągła tabliczka, którą można spersonalizować. Metodą personalizacji jest bezpośrednie grawerowanie na elemencie. Dzięki temu możemy wygrawerować stworzony przez Ciebie na stronie internetowej wzór. Może to być zdjęcie noworodka, samego, z mamą, tatą lub wszystkich razem. Jak również teksty: imię, data urodzenia, a nawet inne dane, takie jak waga i wzrost przy urodzeniu, aby stworzyć pamiątkę na całe życie.

Jeśli masz problem z podjęciem decyzji, jak spersonalizować swój brelok, masz do dyspozycji kilka gotowych szablonów. Możesz wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba i edytować go tak jak chcesz — wgrywając zdjęcie lub edytując nazwę czy tekst.

Taki brelok można podarować na każdą okazję, ale chyba idealnym momentem jest ten, kiedy dziecko się właśnie urodziło, albo kiedy mama jest jeszcze w ciąży, z imieniem dziecka, które zostało już wybrane. To także idealny prezent na pierwszy Dzień Matki dla kobiety lub na pierwsze urodziny jako mamy.