Smoczki personalizowane

smoczek
44,18 zł
Doręczenie między 21-24 czerwca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 6 godz. 49 min

Kolor
Szczegóły
 • Tabela rozmiarów
 • Wymiary: 5 cm (szerokość) x 3,8 cm (długość) x 4 cm (głębokość)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Anatomiczny smoczek, naturalny kształt.
 • Silikonowy smoczek, trwały i higieniczny.
 • Można sterylizować w sterylizatorze.
 • Produkt wolny od BPA i ftalanów. Zgodność z normą bezpieczeństwa EN 1400:2013
 • ID: #14456-15698
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Anatomiczne, silikonowe smoczki

Stwórz personalizowany smoczek dostosowany do własnych upodobań. Jeśli nie wiesz jak spersonalizować smoczek, jest to bardzo proste: możesz umieścić imię, zdjęcie lub dowolny wzór w kolorze. Możesz również stworzyć spersonalizowany smoczek z napisami. a także wybrać kolor, Twojego “smoka” aby był jeszcze bardziej osobisty. Otrzymasz go w przezroczystym plastikowym pudełku ochronnym.

Jest to smoczek najwyższej jakości, spełniający wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa (paragrafy 10.3 i 11 Standardu EN 1400:2013).

Kształt anatomiczny jest najbardziej zalecany w porównaniu z innymi smoczkami o okrągłych gumkach. Ich zaletą jest kształt gumki inspirowany kształtem brodawki sutkowej. Wybierz rozmiar dla noworodka (0-6 miesięcy) lub rozmiar +6 miesięcy.

Metoda personalizacji

Twoje projekty, zdjęcia lub teksty drukujemy bezpośrednio na produkcie, używając nietoksycznych farb (patrz europejskie normy bezpieczeństwa na końcu tego opisu). Ponieważ personalizacja odbywa się poprzez bezpośredni nadruk, a nie za pomocą winylu lub kleju, można ją sterylizować bez ryzyka, że spersonalizowana część zniknie.

Zalecenia dotyczące stosowania

Zaleca się sprawdzać okresowo gumkę, zwłaszcza gdy dziecko ma ząbki. Jeśli widoczne są ślady zębów, zaleca się wymianę gumki.

Przed pierwszym użyciem smoczek musi być wysterylizowany w celu zachowania całkowitej czystości. Zaleca się przechowywanie smoczka w plastikowym pudełku, w którym został wysłany, aby zapewnić jego lepszą konserwację i czyszczenie.

Do personalizacji smoczków stosujemy tusze spełniające wszystkie gwarancje bezpieczeństwa oraz system grawerowania, który uniemożliwia jego usunięcie nawet podczas procesu sterylizacji, gotowania i mycia produktu.

Dla bezpieczeństwa dziecka nie używaj tasiemek ani sznurków na smoczku. Jeśli z czasem smoczek ulegnie pogorszeniu, należy go wyrzucić. Nie pozostawiać w bezpośrednim świetle słonecznym lub na bezpośrednich źródłach ciepła.

Personalizowane, kolorowe smoczki

Jak wysterylizować smoczek

Nasze smoczki mogą być sterylizowane w sterylizatorze, nie ma on wpływu na nadruk.

Jeśli nie masz sterylizatora możesz wybrać metodę tradycyjną:

 • 1 - Napełnij mały garnek wodą.
 • 2 - Podgrzewaj, aż do momentu wrzenia.
 • 3 - Zdejmij garnek, włóż smoczek
 • 4 - Pozostaw smoczek w wodzie na około 5 minut.
 • 5 - Wyjmij smoczek z wody i ściśnij gumkę, aż do momentu gdy w środku nie będzie wody.

NIE myć w zmywarce.

Który smoczek jest lepszy: lateksowy czy silikonowy?

Wielu rodziców zastanawia się,który smoczek jest lepszy, lateksowy czy silikonowy. Każdy z nich ma swoje cechy charakterystyczne, ale uważamy, że silikonowy jest znacznie lepsza dla dziecka. Materiał ten nie wchłania wody ani zapachów, dzięki czemu jest trwalszy niż lateks.

Niektóre dzieci mogą być uczulone na lateks, jeśli to jest wasz przykład należy natychmiast przestać ich używać. Smoczki silikonowe są bardziej akceptowane przez niemowlęta i są zalecane, szczególnie w okresie ząbkowania.

Krótko mówiąc, w porównaniu z innymi materiałami, silikon jest idealnym materiałem na smoczki. Silikon jest bardziej wytrzymały, nie wydziela zapachów i dłużej zachowuje czystość. Ponadto smoczki silikonowe nie powodują alergii.

Jak odzwyczaić 3.latka od smoczka?

To ważne odzwyczaić dziecko od smoczka zanim skończy 3 lata, ponieważ mogą one zdeformować podniebienie lub spowodować problemy stomatologiczne. Najlepiej byłoby to zrobić między 12 a 24 miesiącem życia. Kiedy nadejdzie ten czas, należy dziecku pomóc i ułatwić ten proces, ponieważ normalną reakcją jest zazwyczaj płacz.

Niektórzy rodzice decydują się na stopniowe wprowadzanie zmian, tak aby dziecko w końcu przestało za smoczkiem tęsknić. Inni jednak wolą rozmawiać o tym z dzieckiem, można nawet zaproponować różne zabawy, aby dziecko potraktowało to jako test i zapominało o nim stopniowo.

Najczęściej stosowaną metodą jest stopniowe wprowadzanie zmian, tak aby dziecko przestało używać smoczka stale, a zaczęło go używać o określonej porze dnia. Można ustalić harmonogram korzystania ze smoczka i sprawić, że będzie on używane tylko w nocy, np. do spania.

Personalizowany smoczek z imieniem

Skorzystaj z naszych bezpłatnych szablonów

W naszym edytorze online możesz stworzyć swój projekt od podstaw lub wybrać spersonalizowany szablon z imieniem dziecka - wystarczy, że zmienisz pole z imieniem. W naszym sklepie internetowym mamy wiele różnych spersonalizowanych smoczków dla niemowląt.

Personalizowane smoki

Wiedziałeś, że słowo smoczek ma mnóstwo synonimów? Każde dziecko nazywa je inaczej. Dydek, smoczuś, smok, gryzak, cumelek, tete, bobo...

Niektóre z tych synonimów są wyraźnie określone przez łatwość ich wymowy u maluchów, które jeszcze dobrze nie mówią. Szczególnie tete, bobo są najlepszymi przykładami.

Normatywa bezpieczeństwa

Produkt jest zgodny z wszystkimi europejskimi przepisami bezpieczeństwa: (rozdział 10.3 normy EN 1400:2013).

Zarówno sam produkt, jak i tusz używany do personalizacji, a także maszyny, na których tusz jest drukowany, spełniają wymogi bezpieczeństwa.

AIJU

AIJU jest instytutem technologicznym specjalizującym się w zabawkach i produktach dla dzieci.