Gwarantowana dostawa na Dzień Ojca

Personalizowane wachlarze

wachlarz
39,74 zł
Rabaty ilościowe

Materiał
Szczegóły
  • Wymiary: 42,5 cm (szerokość) x 23 cm (długość) x 2 cm (grubość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Personalizacja poprzez grawerowanie.
  • Materiał uchwytu: drewno.
  • Materiał harmonijki: do wyboru tkaniny (kolory) lub drewno.
  • Drewno: grawerunek na harmonijce wachlarza. Tkanina: grawerunek po zewnętrznej stronie drewnianego boku.
  • ID: #15519
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Wachlarze z grawerem

Jeśli szukasz wyjątkowego i oryginalnego dodatku na swoje wydarzenia lub po prostu praktycznego akcesorium do walki z upałem, trafiłeś we właściwe miejsce. Nasze personalizowane wachlarze są wykonane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, dzięki czemu możesz cieszyć się trwałym i eleganckim produktem. Trzon, który stanowi uchwyt wachlarza, wykonany jest z drewna. Personalizacja odbywa się poprzez grawerowanie na drewnie, co zapewnia wysoką jakość i trwałość. W zależności od wybranego modelu, personalizacja jest wykonywana na różnych obszarach. W przypadku wachlarzy materiałowych personalizacja jest wykonywana po zewnętrznej stronie trzonu (dzięki czemu będzie widoczna na złożonym wachlarzu). Jeśli zaś chodzi o wachlarze drewniane, personalizacja wykonywana jest na części do wachlowania, to znaczy na "harmonijce" wachlarza (więc będzie widoczna na rozłożonym wachlarzu).

Personalizując wachlarz, możesz za darmo skorzystać z jednego z naszych gotowych szablonów lub stworzyć projekt od zera, jeśli wolisz. Dzięki naszemu edytorowi online jest to bardzo łatwe i intuicyjne, a w podglądzie możesz zobaczyć symulację, jak wachlarz będzie wyglądał przed sfinalizowaniem zamówienia.

Możesz wybrać między tkaniną lub wysmukłym drewnem jako główna część wachlarza (którą nazywa się czasem "harmonijką" i jest rozkładana ). Jeśli zdecydujesz się na wachlarz materiałowy, możesz wybierać spośród szerokiej gamy kolorów i wzorów, aby znaleźć ten, który najlepiej pasuje do Twojego gustu i stylu. Jeśli wolisz zaś wachlarz drewniany, możesz cieszyć się gładką teksturą, a także naturalnym i eleganckim wyglądem.

Wachlarze są idealnym dodatkiem na każdą okazję, szczególnie latem lub w ciepłych miejscach. Przydają się na wakacjach. Oprócz zapewniania przyjemnego uczucia świeżości, wachlarze mają długą historię jako symbol elegancji i dystynkcji. Od czasów starożytnych były używane przez mężczyzn i kobiety wszystkich kultur jako idealne uzupełnienie każdego stroju.

Personalizowany wachlarz drewiany w zblizeniu

Są one jednak nie tylko estetycznym dodatkiem. Wachlarze mają również praktyczne zastosowanie, ponieważ pomagają regulować temperaturę ciała i zapobiegają udarowi cieplnemu. Są również bardzo przydatne w każdej sytuacji, w której potrzebujesz odrobiny świeżego powietrza, na przykład w transporcie publicznym, w biurze lub na ulicy.

Personalizowane wachlarze ślubne

Personalizowane wachlarze są doskonałym upominkiem na każde wydarzenie lub uroczystość, zwłaszcza na wesele. Podarowanie spersonalizowanego wachlarza każdemu gościowi to elegancki i praktyczny prezent, który z pewnością docenią, szczególnie na weselu latem. Co więcej, ponieważ można je spersonalizować za pomocą wybranego tekstu lub wzoru, można nadać wydarzeniu osobisty i niepowtarzalny charakter, czyniąc je jeszcze bardziej wyjątkowym i niezapomnianym. Personalizowane wachlarze ślubne można opatrzyć datą ślubu, imionami pary młodej, itp.

Jest to doskonały dodatek, ponieważ z jednej strony goście mogą korzystać z wachlarza podczas ceremonii ślubnej lub na przyjęciu, jeśli jest im gorąco. Ale jest to również pamiątka z wesela na całe życie. Będą mogli zabrać wachlarz do domu i za każdym razem, gdy zobaczą personalizację, będą wspominać ten wyjątkowy dzień.

Wachlarze reklamowe z rabatem

Dostępne są rabaty ilościowe, więc im więcej wachlarzy kupisz z tym samym projektem, tym niższa będzie cena jednostkowa każdego wachlarza. Rabaty te są idealne dla tych, którzy potrzebują tanich spersonalizowanych wachlarzy na wesela, chrzciny, komunie, merchandising, wydarzenie lub materiały reklamowe.

Tanie personalizowane wachlarze slubne