Personalizowana drewniana ozdoba świąteczna w kształcie serca

Personalizowana drewniana ozdoba świąteczna w kształcie serca

ozdoba
21,98 zł
Rabaty ilościowe

Kształt
Szczegóły
  • Wymiary: 7 cm (szerokość) x 8 cm (długość) x 0,4 cm (grubość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Płaskie ozdoby w różnych kształtach.
  • Materiał: drewno. Personalizacja po jednej stronie.
  • Zawiera jutowy sznurek do zawieszenia
  • ID: #16105
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Udekoruj swoją choinkę w te święta spersonalizowanymi drewnianymi ozdobami

Wszyscy uwielbiamy dekorować nasze domy na Boże Narodzenie przystrajając je na jeden z najbardziej magicznych okresów w roku. Święta bez dekoracji nie smakują tak dobrze, jak te z dobrze udekorowanym domem.

W tym roku mamy dla Ciebie idealne uzupełnienie, które pozwoli Ci udekorować choinkę w najpiękniejszy sposób - nasze personalizowane ozdoby drewniane. Mają one bardzo różnorodne kształty, wszystkie związane z Bożym Narodzeniem. Ozdoby są płaskie i można je dowolnie personalizować. Personalizacja jest wykonywana na jednej stronie i sprawi, że Twoja choinka będzie wyglądać idealnie na tę okazję.

Spersonalizuj idealne ozdoby na choinkę

W tej kategorii można znaleźć wiele wzorów, dzięki którym można stworzyć coś ładnego. Dostępne są wstępnie zaprojektowane szablony, które można modyfikować w mgnieniu oka. Dodawanie obrazów, zmiana tekstów, nadawanie imion... wszystko, co przyjdzie Ci do głowy. Można stworzyć oryginalny projekt, w którym występują części z nadrukiem i części bez nadruku, gdzie widoczny jest tylko ornament.

Jeśli jednak chcesz czegoś bardziej wyjątkowego, spersonalizowanego, całkowicie zgodnego z Twoim gustem, możesz również spersonalizować swoją drewnianą bombkę od podstaw. Drewniane bombki świąteczne, które są zwykle dostępne na rynku, mogą zawierać tylko tekst, ale u nas możesz je spersonalizować według własnego uznania, dodając tekst, obraz albo zdjęcie dzięki czemu wyglądają spektakularnie.

Personalizowana drewniana ozdoba świąteczna w kształcie swetra

Otrzymasz swoją drewnianą ozdobę z wstążką wykonaną z liny jutowej, która ma rustykalny, ciepły i tradycyjny wygląd, bardzo pasujący do tego magicznego okresu w roku, jakim jest Boże Narodzenie.

Święta Bożego Narodzenia dobiegają końca, a Ty już myślisz o tym, jak spersonalizować przyszłoroczne bombki. To drobiazg, który będziesz używać co roku i który będziesz mógł łączyć z innymi wzorami i kolorami.

Podaruj swoim gościom spersonalizowaną drewnianą ozdobę.

Nasze drewniane ozdoby i bombki idealnie nadają się na prezenty dla bliskich i przyjaciół. Czy w tym roku organizujesz kolację wigilijną, a może świąteczny obiad? Teraz możesz stworzyć spersonalizowane ozdoby świąteczne dla każdego gościa, i umieścić je na stole, aby każdy wiedział, gdzie ma usiąść, lub zawiesić je bezpośrednio na choince, która będzie wyglądać wspaniale udekorowana, aby każdy mógł zabrać swoją własną spersonalizowaną ozdobę.

Innym rozwiązaniem, które naszym zdaniem jest świetne, jest ozdobienie drewnianych ozdób zdjęciem, imieniem lub nawet zdjęciem z imieniem wszystkich pracowników firmy i ozdobić nimi choinkę. Pracownicy mogliby również zabrać je do domu jako mały upominek od firmy, w której pracują. Uważamy, że jest to wspaniały prezent.

Czy wiesz już jak chcesz spersonalizować swoje ozdoby? Puść wodze fantazji, a my zajmiemy się resztą!.

Personalizowana drewniana ozdoba świąteczna w kształcie gwiazdy