Metakrylanowa, personalizowana ozdoba świąteczna w kształcie serca

Metakrylanowa, personalizowana ozdoba świąteczna w kształcie serca

ozdoba
21,98 zł
Rabaty ilościowe

Kształt
Szczegóły
  • Wymiary: 7,5 cm (szerokość) x 8 cm (długość) x 0,5 cm (grubość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Płaskie ozdoby w różnych kształtach.
  • Materiał: przezroczyste plexi. Personalizacja po jednej stronie.
  • W komplecie 2 aksamitne wstążki do zawieszenia: jedna czerwona i jedna zielona.
  • ID: #16094
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Ozdób swoją choinkę w najbardziej oryginalny sposób dzięki naszym ozdobom z plexi

Święta bez choinki są nie do pomyślenia. Jeśli jest jakiś element, który wyznacza początek świąt Bożego Narodzenia, to jest nim dekorowanie choinki. Większe lub mniejsze, naturalne lub sztuczne, z ozdobami w takiej lub innej formie, najważniejsze jest to, że nie może jej zabraknąć w Twoim domu.

Jeśli w tym roku nie chcesz sięgać po tradycyjne ozdoby świąteczne, aby udekorować choinkę, postaw na oryginalność którą proponujemy na ten świąteczny okres. Nasze spersonalizowane przezroczyste ozdoby z metakrylanu są tym, czego szukałeś, aby nadać swojemu drzewku inny charakter.

Są to przezroczyste ozdoby z metakrylanu w różnych świątecznych kształtach, które możesz dowolnie personalizować, tworząc najbardziej oryginalne i zabawne ozdoby, jakie kiedykolwiek widziałeś. W zestawie znajdują się również dwie aksamitne wstążki do zawieszenia. Jedna z nich jest czerwona, a druga zielona. Wybierz tą, na której chcesz powiesić ozdobę, a drugą zatrzymaj, aby móc je wymieniać, kiedy tylko zechcesz.

Ozdoba personalizuje się tylko z jednej strony, należy wejść do naszego edytora, puścić wodze fantazji i stworzyć idealną ozdobę dla siebie lub podarować ją najbliższym. Z pewnością sprawisz im wielką niespodziankę.

Spersonalizuj najfajniejsze ozdoby na choinkę

Stworzyliśmy wiele wzorów, abyś mógł łatwo i szybko dostosować swój ornament do własnych potrzeb za pomocą naszego edytora. Można wybrać dowolny z naszych wstępnie zaprojektowanych szablonów i zmieniać nazwy, frazy, dodawać obrazy itp.

Personalizowane przezroczyste ozdoby świąteczne w kształcie buta

Możesz także stworzyć swoją własną ozdobę z metakrylanu od podstaw , tzn. wybrać taki, który jest w zwykłym przezroczystym kolorze i dodać do niego dowolny szczegół, np. zdjecie, tekst, imię lub stworzony przez siebie wzór świąteczny.

Co najlepsze, każda ozdoba jest wyjątkowa, żadne dwie nie będą takie same co czyni ją jeszcze bardziej wyjątkową.

Chcesz udekorować choinkę jak prawdziwy bożonarodzeniowy dekorator?

Jeśli chodzi o umiejscowienie choinki, najczęściej umieszcza się ją w salonie lub w części dziennej, czyli tam, gdzie spędzamy najwięcej czasu, zwłaszcza w okresie Bożego Narodzenia. Inną opcją, która również ma wielu zwolenników, jest umieszczenie jej w holu wejściowym - każda osoba, która wejdzie do domu, zobaczy choinkę jako pierwszą i będzie pod wrażeniem. Poszukaj małego kącika, w którym będzie mogła lśnić w całej swojej okazałości, unikając umieszczania jej naprzeciwko drzwi, okien lub przejść.

Bez względu na to, czy jest to choinka sztuczna czy naturalna, staraj się trzymać ją z dala od źródeł ciepła, aby uniknąć poważnych problemów. Najlepiej zachować ostrożność w tym względzie, ponieważ nikt nie potrzebuje niepotrzebnych przygód w czasie świąt Bożego Narodzenia.

Kiedy wybieramy choinkę, zawsze zastanawiamy się, jaki rozmiar wybrać? Zależy to trochę od przestrzeni, jaką dysponujesz, i wysokości sufitów, jakie masz w domu, kluczem jest znalezienie właściwych proporcji. Jeśli masz sufit o wysokości 3 metrów, drzewko o wysokości 150 cm będzie za małe. Najlepiej sprzedające się choinki mają zazwyczaj wysokość 180-185 cm.

Rozłóż gałęzie choinki - ta uwaga dotyczy tylko tych z Was, którzy używają choinki sztucznej. Ważne jest, aby wszystkie gałęzie były dobrze rozłożone, tak aby choinka była widoczna, a cała przestrzeń wyglądała na pełną, bez luk.

Wybierz motyw, którym udekorujesz Waszą choinkę, dający poczucie harmonii i spokoju. Pomyśl o kolorze lub kolorach, które chciałbyś, aby dominowały, i stwórz idealną dekorację. Najczęściej stosowanymi kolorami w dekoracjach świątecznych są czerwony, złoty i biały.

Personalizowane, przezroczyste i þłaskie bombki

Dekorowanie choinki zawsze zaczynamy od światełek, zawsze łatwiej jest umieścić je przed ozdobami, tak aby były dobrze wkomponowane między gałęzie drzewka.

Zacznij wieszać najpierw największe ozdoby, a mniejsze zostaw na koniec. Oczywiście musimy je umieszczać, gdy jesteśmy blisko drzewka, ale od czasu do czasu odsuń się, aby przyjrzeć się swojej choince - z daleka widać lepszą perspektywę, dzięki czemu ozdoby są symetryczne i nie ma pustych miejsc.

Uwielbiamy Boże Narodzenie i mamy nadzieję, że to dopiero początek sezonu świątecznego z wyjątkowymi, spersonalizowanymi dekoracjami, tworzonymi z miłością i troską.