Krawat z nadrukiem

Krawat z nadrukiem

krawat
79,72 zł88,58 zł
Rabaty ilościowe

Szczegóły
  • Wymiary: 11 cm (szerokość) x 144 cm (długość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Materiał: poliester.
  • Personalizowany jest przód (część widoczna). Strona wewnętrzna (część niewidoczna) jest biała.
  • Można prać w pralce.
  • ID: #5570
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Spersonalizowane krawaty ze zdjęciami lub wzorami

Krawat to dodatek który zazwyczaj zakładamy na uroczyste okazje. Te, w których chcemy być eleganccy, aby zrobić wrażenie na innych uczestnikach. W zależności od wydarzenia, w którym bierzemy udział, będziemy potrzebować takiego czy innego looku, który będzie pasował do okazji. A co jest na to lepszego niż nasze personalizowane krawaty? Możesz je całkowicie dostosować do Twojego gustu i uzyskać unikalny i ekskluzywny model, który sprawi, że wszyscy oniemieją.

Są uszyte z poliestru dlatego nie są tak delikatne jak np. krawaty jedwabne. Wykonuje się na nich nadruk wysokiej jakości i w pełnym kolorze. Nie będzie drugiego takiego krawata, ani pod względem wzornictwa, ani jakości.

Nadaje się do prania w pralce ale nie do suszenia w suszarce. Zalecamy aby suszenie było na powietrzu, w ten sposób znacznie wydłużamy okres użytkowania produktu. Ma wymiary 141x10 cm, podobnie jak większość modeli, które można znaleźć w sklepach, ale z tą różnicą, że można stworzyć taki, który będzie się wyróżniał na tle innych.

Stwórz swój własny krawat

Na naszej stronie internetowej dostępnych jest wiele wzorów, od projektów ze zdjęciem, przez wzory z różnymi emojis, lub projekty z okolicznościowym napisem, np. z okazji dnia ojca, aż po krawaty dla fanów Harry'ego Pottera.

Krawat personalizowany zdjęciami

Jeśli jednak nie podoba Ci się żaden z naszych wzorów lub chcesz nadać mu swój indywidualny charakter, dzięki naszemu edytorowi jest to bardzo łatwe, jest on super intuicyjny i możesz dostosować krawat od podstaw, wybierając ulubiony kolor tła, w paski, w kropki, z ładnym zdjęciem, obrazem lub tekstem, który sprawia, że masz ochotę go nosić, a nawet krawat z logo Twojej firmy na inaugurację jej działalności.

Do wyboru jest tak wiele opcji, że jesteśmy pewni, że uda Ci się stworzyć niepowtarzalny projekt na skalę światową. Będziesz mógł założyć najbardziej oryginalny krawat na swój ślub, komunię lub inną imprezę, w której bierzesz udział.

Podaruj krawat na swoim ślubie

Coraz modniejsze staje się wręczanie prezentów najbliższym przyjaciołom i tu z pomocą przychodzą nasze spersonalizowane krawaty. Podoba Ci się pomysł sprezentowania personalizowane krawatu każdemu koledze aby mogli go założyć na Twój ślub? Uważamy, że jest to bardzo oryginalny i zabawny pomysł. Jeśli chcecie elegancji, możecie wybrać kolor tła zgodny z dekoracjami ślubnymi i umieścić gdzieś specjalne zdanie dla Was lub ich imię. Jeśli lubisz Marvela, możemy zrobić krawat z logo jakiegoś superbohatera. Już wyobrażamy sobie wasze wspólne zdjęcie! Wyglądałoby świetnie, prawda?

Dzień Ojca to także jeden z tych dni w roku, kiedy daje się w prezencie najwięcej krawatów. Tata musi iść do pracy i potrzebuje w niej krawata, więc jego maluch spersonalizował go tak, aby był najprzystojniejszy w biurze, a jednocześnie pamiętał o nim za każdym razem, gdy go założy. W tym dniu nie tylko tatusiowie, ale także dziadkowie mogą otrzymać spersonalizowany krawat ze zdjęciem wnuka i na pewno ze szczęścia nie będzie chciał go zdjąć, nawet gdy pójdzie spać.

Zabawne, personalizowane krawaty

Teraz wystarczy, że puścisz wodze fantazji i zastanowisz się, na jaką imprezę chcesz go założyć lub co chcesz podarować w prezencie, a my zrealizujemy Twoje pomysły.

Z pewnością stanie się on Twoim nowym ulubionym krawatem!