Zdjęcia na plexi

Zdjęcia na plexi

obraz
64,38 zł128,76 zł
Rabaty ilościowe

Wymiary
Szczegóły
  • Wymiary: 20 cm (szerokość) x 20 cm (długość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Spektakularny efekt głębi. Jasne kolory.
  • Ramka na zdjęcia na metakrylanie o grubości 5 mm.
  • Bezpośredni nadruk na plexi.
  • W komplecie metalowe uchwyty do powieszenia obrazu.
  • ID: #14623
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Obrazy na metakrylanie ze zdjęciem

Wydrukuj swoje zdjęcie na wysokiej jakości metakrylanie. Metakrylan wydobywa jaskrawość kolorów i tworzy spektakularny efekt głębi. Idealne do sklepów, firm, biur, urzędów lub do domu. Produkt ten nazywany jest również zdjęciami na plexi lub fotodrukiem metakrylowym.. Grubość tych zdjęć wynosi 5 milimetrów.

Nadruk jest wykonywany bezpośrednio na metakrylanie, dzięki czemu uzyskuje się najlepszą jakość i większą wyrazistość, w przeciwieństwie do innych producentów, którzy drukują na naklejkach umieszczanych następnie na podłożu z metakrylanu.

Ponadto w zestawie znajdują się metalowe płytki, dzięki którym można powiesić plexi ze zdjęciem w dowolnym miejscu. Umieszcza się je na tylnej stronie produktu, a następnie decyduje się, gdzie je powiesić.

Druk na plexi

Uwielbiamy dzielić się wspomnieniami i je kolekcjonować. Wypełniamy nasze domy pięknymi obrazami, które przenoszą nas do tamtych chwil: zdjęcia rodzinne, zdjęcia z przyjaciółmi, krajobrazy... Wszystkie one sprawiają, że nasz dom jest przytulny i tworzy doskonałą atmosferę.

Mamy najlepszą jakość w zakresie drukowania fotografii. Dlatego właśnie najlepszym rozwiązaniem jest fotografia na plexi Dlaczego? Ponieważ ma najjaśniejsze kolory i tworzy efekt głębi.

Personalizowane obrazy z metakrylanu

Mamy różne rozmiary obrazów z plexi, które doskonale pasują do Twojego domu, biura, sklepu czy firmy. Zdjęcie na akrylu to decyzja, która gwarantuje sukces. Od małych i kompaktowych rozmiarów, po wielkoformatowe wydruki do dekoracji ścian w domu lub w miejscach publicznych.

Ponadto do wyboru jest kilka formatów pod względem kształtu: kwadratowe, panoramiczne i standardowe, takie jak 4:3 i 3:2, dzięki czemu można wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Zbliżenie na ramkę z plexi