Personalizowany kieliszek do szampana

Personalizowany kieliszek do szampana

kieliszek
57,50 zł
Rabaty ilościowe

Model
Szczegóły
  • Wymiary: 22 cm (długość) x 5,2ø cm (średnica)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Pojemność: 20 cl. Materiał: Kryształ.
  • Metoda personalizacji: grawerunek.
  • Przyjazny dla środowiska: nie zawiera ołowiu. Wysoka trwałość.
  • Można myć w zmywarce.
  • ID: #16418

Szablony

Recenzje

Opis

Grawerowane kieliszki do szampana i win musujących

Istnieje niezliczona ilość prezentów, które są wyjątkowe ale niewiele jest takich, które są tak wyjątkowe jak grawerowane kieliszki do szampana. Kieliszki do szampana, zwane również fletami, poprzez swój kształt - wysokie, w kształcie odwróconego stożka, najczęściej używane dla młodej pary. Nie ma wesela bez toastu wzniesionego na początku bankietu pięknymi kieliszkami do szampana. Jeśli podarujesz przyszłej parze młodej zestaw spersonalizowanych kieliszków, łzy szczęścia będą gwarantowane. Czy może być coś bardziej romantycznego niż wzniesienie toastu na ślubie przy pomocy pary grawerowanych kieliszków do szampana?

Teraz możesz spersonalizować idealne kieliszki na swój ślub lub podarować je w prezencie młodej parze. To upominek, którego nie zapomną! Można je spersonalizować, grawerując laserowo wybrany przez siebie tekst, który będzie im towarzyszył przez lata. Można na nich umieścić imiona pary młodej, ich inicjały, datę tego szczególnego dnia lub dowolny inny tekst, który chcesz podkreślić i zapamiętać na zawsze.

Te smukłe i delikatne kieliszki doskonale nadają się do picia ulubionych napojów. Są one idealne do napojów gazowanych, ponieważ ich węższa czasza zapobiega wydostawaniu się bąbelków, a ponadto mają cienką, wydłużoną nóżkę, za którą możemy je trzymać i w ten sposób utrzymywać optymalną temperaturę napoju bez konieczności podgrzewania go rękami. Mają pojemność 20 cl.

Personalizacja sprawi, że będą niepowtarzalne. Bardzo emocjonalny upominek, który będzie wykorzystywany do wznoszenia toastów przy najbardziej wyjątkowych okazjach.

Zestaw 2 personalizowanych kieliszków do szampana z grawerunkiem.

Stwórz specjalny kieliszek na specjalną okazję

Są one powszechnie znane jako kieliszki do szampana, ale nie są przeznaczone wyłącznie do szampana - można w nich pić również wina musujące lub inne napoje gazowane. Doskonale nadają się do wznoszenia toastów przy najbardziej wyjątkowych okazjach, takich jak śluby, chrzty albo Nowy Rok.

W tej sekcji znajdziesz wiele gotowych szablonów, które możesz zmodyfikować, aby całkowicie odpowiadały Twoim gustom lub gustom osoby lub osób, którym zamierzasz je podarować. Wzory z sentencjami, specjalnymi datami, a nawet z inicjałami i możesz mieć niepowtarzalny kieliszek. Można również dodać inne szczegóły, takie jak proste obrazki, serduszka, jeśli chcesz nadać mu romantyczny charakter, lub inne ozdoby, które sprawią, że będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Jeśli nie znajdziesz wzoru, który odpowiadałby Twoim wyobrażeniom, nie martw się, dzięki naszemu edytorowi możesz szybko i łatwo stworzyć swój spersonalizowany kieliszek do szampana od podstaw. W krótkim czasie przygotowana zostanie idealny projekt na krysztale.

Najlepsza okazja, aby podarować grawerowane kieliszki do szampana.

Każda specjalna okazja, która wymaga wzniesienia toastu, to doskonały moment na taki upominek. Grawerowane kieliszki są doskonałym prezentem na ślub. Można na nich umieścić imiona pary młodej, datę tego wyjątkowego dnia oraz ich inicjały. Podaruj im parę spersonalizowanych kieliszków do szampana i ciesz się, gdy wznoszą toast weselny na swoim ślubie.

Grawerowany kryształowy kieliszek do szampana

Pozwolą zachować wspomnienie na zawsze i przeżywać je za każdym razem, gdy się na nie spojrzy. Są one jednak idealne nie tylko na śluby, ale także na rocznice. Jeśli chcesz zrobić niespodziankę swojego męża w rocznicę ślubu: złotą, srebrną, czy rubinową , to masz doskonały prezent!

Pozostaje tylko odkorkować ulubionego szampana i wznieść toast pięknymi kieliszkami za teraźniejszość i przyszłość, która dopiero nadejdzie.