Personalizowana szklanka do piwa

Personalizowana szklanka do piwa

szklanka
57,50 zł
Rabaty ilościowe

Wybierz opcję
Pojemność
Szczegóły
 • Wymiary: 16,5 cm (długość) x 7ø cm (średnica)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Pojemność: 32 cl.
 • Metoda personalizacji: grawerunek.
 • Przyjazny dla środowiska: nie zawiera ołowiu. Wysoka trwałość.
 • Można myć w zmywarce.
 • ID: #16492
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Grawerowane szklanki do piwa

Jeśli jesteś miłośnikiem piwa, z pewnością znasz przyjemność, jaką daje wizyta w barze i wypicie piwa w szklance z pianką. Teraz możesz mieć taką możliwość w domu. Jeśli lubisz od czasu do czasu wypić dobre piwo podczas obiadu lub kolacji z partnerką lub przyjaciółmi, teraz możesz to zrobić w najlepszy sposób, ponieważ możesz spersonalizować swoją nową szklankę do piwa. Jego smak będzie jeszcze lepszy.

Jest dostępna w dwóch rozmiarach, 32cl y 50cl. Ta 32cl to typowy sposób picia piwa, którego zwykle używamy w Hiszpanii. Wykonana jest z wysokiej jakości szkła niehartowanego o błyszczącym wykończeniu.

Można ją schłodzić w lodówce, po to by nadać nawet już zimnemu piwu idealną temperaturę. Można ją myć w zmywarce dzięki czemu nie musisz się martwić, zawsze będzie jak nowa. Obiady i kolacje z przyjaciółmi i rodziną będą jeszcze lepsze z Twoimi nowymi, spersonalizowanymi szklankami do piwa. Nadszedł czas świętowania, a w Wanapix chcemy, abyś zrobił to w najlepszy sposób.

Personalizacja polega na grawerowaniu laserowym, który pozostawia wzór na całe życie.

A jeśli te szklanki są oryginalne same w sobie, dzięki personalizacji uczynimy je wyjątkowymi. To bardzo wyjątkowy detal, który będziesz chciał wykorzystać przy najbardziej wyjątkowych okazjach.

Grawerowane szklanki do piwa

Stwórz idealny kieliszek na specjalną okazję

Szklanki te mogą być świetnym prezentem lub nawet autoprezentem dla każdego, kto ceni sobie picia swojego ulubionego napoju w najlepszy możliwy sposób. Nie trzeba już będzie wychodzić z domu, aby napić się dobrego piwa.

W tej sekcji znajdziesz wiele gotowych szablonów, które możesz zmodyfikować, aby całkowicie odpowiadały Twoim gustom lub gustom osoby lub osób, którym chcesz je wręczyć. Wzory z sentencjami, specjalnymi datami, a nawet z Twoimi inicjałami - niepowtarzalna szklanka dla Ciebie lub dla kogoś, komu chcesz ją podarować.

Jeśli nie znajdziesz wzoru, który pasowałby do Twoich wyobrażeń, nie martw się, dzięki naszemu edytorowi możesz szybko i łatwo stworzyć szklankę do piwa od podstaw. W mgnieniu oka gotowa będzie idealna personalizacja Twojego kieliszka.

Masz już przygotowane swoje ulubione piwo? Teraz wystarczy spersonalizować swój kieliszek i rozkoszować się każdym łykiem. Sam wybierz powód do świętowania. Na zdrowie!

Najlepszy prezent dla piwoszy

Często nie wiemy, co podarować w prezencie, staramy się znaleźć najbardziej odpowiedni prezent dla danej osoby i okazuje się to prawie niemożliwe. Często nawet kupujemy coś przypadkowego, nie wiedząc, czy się spodoba. Chcemy zapewnić Ci najlepszą opcję. Grawerowana szklanka do piwa to doskonały prezent na najbardziej wyjątkowe i niepowtarzalne okazje, takie, za które warto wznieść toast, a jeśli osoba, która ją otrzyma, jest miłośnikiem piwa, na pewno jej się spodoba. Istnieje niezliczona liczba okazji, na które można podarować grawerowaną szklankę do piwa:

Personalizowane szklanki do piwa z tekstami i wzorami
 • Prezent na rocznicę : każdy wspólny rok obfituje w chwile szczęścia i inne, które nie są tak szczęśliwe, ale w końcu zawsze wygrywają te dobre i musimy znaleźć tysiąc powodów do wzniesienia toastu i wspólnego świętowania. Jeśli chcesz, aby Twój partner miał wyjątkowe chwile, przygotuj romantyczną kolację i zaskocz go tymi spersonalizowanymi szklankami do piwa. Sukces jest gwarantowany.
 • Prezent na Dzień Ojca jeśli tata lubi piwo, będzie zachwycony tym prezentem. Wystarczy, że wymyślisz dla niego wzruszające zdanie i stworzysz niepowtarzalny prezent. Od tej pory będzie to z pewnością jego ulubiony kufel.
 • Celebracja emerytury : większość emerytów lubi napić się zimnego piwa, a picie go w ładnej szklance będzie prawdziwą przyjemnością. Jeśli świętujesz przejście na emeryturę kogoś wyjątkowego, tym prezentem z pewnością go olśnisz.
 • Urodziny: jeśli masz przyjaciela lub członka rodziny, który jest mistrzem piwowarstwa, z pewnością będzie on zaskoczony takim prezentem. Teraz możesz spersonalizować szklankę do piwa, umieszczając na niej swoje imię, sentencję lub nawet zabawne zdanie, takie jak: picie piwa jest fajne, ale picie piwa z "Jankiem" jest jeszcze lepsze. Z pewnością znajdziesz idealną personalizację dla osoby, którą chcesz obdarować.

Czy wiesz już, jak spersonalizować swoje nowe szklanki do piwa? Nie przegap tego oryginalnego prezentu dla największych miłośników piwa, a będą to najbardziej niezapomniane imprezy w historii. Stwórz unikalny projekt dla siebie lub na prezent, a my zajmiemy się resztą.

Więcej informacji

Szklanka do piwa 32 cl:

 • Średnica dziubka: 61,50 mm.
 • Średnica najszerszej części czaszy: 72,00 mm.
 • Średnica stopki: 65,50 mm.

Szklanka do piwa 50 cl:

 • Średnica dziubka: 71,20 mm.
 • Średnica najszerszej części czaszy: 82,60 mm.
 • Średnica stopki: 74,70 mm.