Personalizowany kieliszek Gin&Tonic

Personalizowany kieliszek Gin&Tonic

kieliszek
61,94 zł
Rabaty ilościowe

Wybierz opcję
Szczegóły
 • Wymiary: 19,5 cm (długość) x 11ø cm (średnica)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Pojemność: 70 cl. Materiał: Kryształ.
 • Metoda personalizacji: grawerunek.
 • Przyjazny dla środowiska: nie zawiera ołowiu. Wysoka trwałość.
 • Można myć w zmywarce.
 • ID: #16419
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Grawerowane kieliszki Gin&Tonic

Gin z tonikiem stał się w ostatnich czasach jednym z najmodniejszych drinków. Istnieje tak wiele kombinacji i dodatków, które można dodać do tych napojów, że żaden z nich nie będzie smakował dokładnie tak samo. W tym celu nie mogło zabraknąć topowych na rynku kieliszków do ginu z tonikiem, najczęściej stosowanych w tym przypadku.

Jeśli lubisz od czasu do czasu wypić dobrego drinka ze swoim partnerem lub przyjaciółmi, teraz możesz to zrobić w najlepszy sposób, ponieważ możesz spersonalizować Twój nowy kieliszek do ginu z tonikiem. Gin nie będzie już smakował tak samo, teraz będzie jeszcze lepszy.

Mają pojemność 70cl. Ten typ szkła jest zwykle używany do napojów zawierających kombinację kilku składników i podawanych z lodem, dlatego też mają większe rozmiary. Można je wykorzystać do każdego rodzaju koktajli.

Są to kieliszki o szerszych czaszach, dzięki którym aromat napoju i zawarte w nim dodatki docierają już po pierwszym łyku czyniąc go bardziej wyjątkowym. Mają one długą i mocną stopkę, aby można je było łatwo utrzymać, ponieważ ze względu na większą zawartość płynu, wraz z lodem, ważą więcej niż inne. Ponadto ich długa nóżka sprawia, że nie podgrzewamy napoju dłonią. Jak zawsze zadbaliśmy o każdy szczegół.

Personalizacja Twojego przyszłego, ulubionego kieliszka jest wykonana metodą grawerowania laserowego. Technologia laserowa umożliwia wykonanie najdrobniejszych szczegółów z maksymalną precyzją. Praktycznie wszystko co może być narysowane, można grawerować i znakować przy użyciu lasera.

Personalizowany kieliszek Gin&Tonic

Można je myć w zmywarce dzięki czemu nie musisz się martwić, bo zawsze będą wyglądały jak nowe. Drinki po kolacji z przyjaciółmi i rodziną będą jeszcze lepsze z nowymi, spersonalizowanymi kieliszkami do ginu z tonikiem.Nadszedł czas świętowania, a w Wanapix chcemy, abyś zrobił to w najlepszy sposób.

idealne dla Ciebie jak i na prezent. Jeśli znasz kogoś, kto uwielbia delektować się dobrym koktajlem, to z pewnością zaskoczy go ten wyjątkowy, personalizowany upominek.

Stwórz idealny kieliszek na specjalną okazję

Te kieliszki mogą być idealnym prezentem dla każdego, kto ceni sobie szczegóły związane z piciem ulubionego napoju w najlepszy możliwy sposób. Nie trzeba już wychodzić z domu, aby napić się pysznego koktajlu.

W tej sekcji znajdziesz wiele gotowych szablonów, które możesz zmodyfikować, aby całkowicie odpowiadały Twoim gustom lub gustom osoby lub osób, którym chcesz je wręczyć. Wzory z sentencjami, specjalnymi datami, a nawet z Twoimi inicjałami - niepowtarzalny kieliszek dla Ciebie lub dla kogoś, komu chcesz go podarować.

Jeśli nie znalazłeś projektu, który pasowałby do Twoich wyobrażeń, nie martw się, dzięki naszemu edytorowi możesz szybko i łatwo stworzyć swój kieliszek do ginu z tonikiem od podstaw. W mgnieniu oka gotowa będzie idealna personalizacja dla Twojego kieliszka.

Masz już przygotowany swój ulubiony napój? Teraz wystarczy spersonalizować swój kieliszek i rozkoszować się każdym łykiem. Za tysiące nowych toastów. Na zdrowie!

Kieliszki Gin&Tonic grawerowane napisami

Więcej informacji

 • Średnica dziubka: 87,70 mm.
 • Średnica najszerszej części czaszy: 111,40 mm.
 • Średnica stopki: 76,50 mm.