Personalizowany, grawerowany brelok Połówki Serca

Personalizowany, grawerowany brelok Połówki Serca

brelok
66,38 zł
Rabaty ilościowe

Szczegóły
 • Wymiary: 3,4 cm (szerokość) x 2,7 cm (długość) x 0,2 cm (grubość)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Materiał: stal nierdzewna.
 • 2 niezależne breloki, które pasują do siebie.
 • Personalizacja po 1 stronie. Metoda grawerowania: laserowa.
 • Zawiera obrotowy karabińczyk z zatrzaskiem.
 • ID: #15584
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Grawerowane breloki w kształcie połówek serca

Jeden z naszych najbardziej oryginalnych i romantycznych prezentów dla par i zakochanych. Składa się z zestawu 2 indywidualnych breloków, każdy w kształcie połowy serca, dzięki czemu po połączeniu idealnie pasują do siebie, tworząc serduszko. Wybierz zdjęcie albo umieść imiona lub daty, a my wygrawerujemy je na sercu za pomocą grawerowania laserowego. Serce zostanie spersonalizowane w całości, więc gdy weźmiesz każdy brelok osobno, na każdym z nich będzie połowa projektu. A kiedy połączysz oba breloki razem... zobaczysz cały projekt! Może być spersonalizowany po jednej stronie.

Każdy brelok jest niezależny, z własną metalowym oczkiem do zawieszenia kluczy. Breloki są wykonane z metalu, bardzo wytrzymałe i są dostarczane w etui dla lepszej prezentacji.

Ten zestaw dwóch breloków w kształcie "złamanego" serca jest idealnym prezentem na Walentynki, rocznice lub po prostu, aby zaskoczyć partnera w dowolnym momencie.

Dlaczego ten zestaw 2 grawerowanych breloków jest świetnym prezentem dla zakochanych?

Podarowanie w prezencie grawerowanego breloka "połowa serca" ma kilka zalet, które czynią go wyjątkowym i niepowtarzalnym. Jak już wspomnieliśmy, brelok ten składa się z zestawu 2 spersonalizowanych breloków, z których każdy ma kształt połówki serca, dzięki czemu po złożeniu dwóch breloków idealnie tworzą one kształt pełnego serca ze zdjęciem lub frazą, z którą je spersonalizowano.

Oto niektóre z zalet wyboru tego typu breloka na prezent:

 • Romantyczna symbolika: Breloczek "połówki serca" symbolizuje miłość łączącą dwoje ludzi. Dając go w prezencie, przekazujesz wiadomość o miłości i wierności, ponieważ reprezentuje on połączenie dwóch uzupełniających się serc: twojego i twojego partnera (ohhh... jakie to romantyczne!).
 • Spersonalizowany projekt: Możliwość spersonalizowania całego serca wybranym zdjęciem lub wzorem sprawia, że brelok ten jest naprawdę wyjątkowy. Dopiero po połączeniu dwóch breloków, wybrany obraz lub wzór jest w pełni widoczny, tworząc oszałamiający i romantyczny efekt.
 • Bezkonkurencyjna cena: to prezent "2 w cenie 1": brelok "złamane serce" ma podobną cenę do innych grawerowanych breloków, z tą wielką różnicą i zaletą, że w rzeczywistości kupujesz 2 oddzielne breloki w cenie jednego, co czyni go bardzo ekonomicznym prezentem.
 • Wspólny prezent: Ten brelok jest idealny dla zakochanych par, ponieważ każda osoba z pary będzie mieć przy sobie połowę serca drugiej. Jest to symboliczny prezent, który umacnia więź i przypomina o szczególnym związku za każdym użyciem kluczy.
 • Praktyczny prezent: Oprócz romantycznego znaczenia, jest to nadal zestaw breloków do kluczy! Ma więc praktyczne zastosowanie do organizacji kluczy, czyli możliwość wygodnego noszenia wszystkich kluczy do domu lub samochodu, tak, aby ich nie zgubić.
Zestaw 2 brelokow grawerowanych Polowki Serca