Grawerowany brelok z przyborami kuchennymi

70,56 zł
Ilość:
Brelok
  • Rozmiary: 3,5ø cm (szerokość) x 0,1 cm (grubość)
  • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
  • Materiał: stal nierdzewna.
  • Możliwość personalizacji poprzez grawerowanie na okrągłej tabliczce. Personalizacja po jednej stronie.
  • W zestawie 3 miniaturowe figurki: patelnia z jajkiem sadzonym, książka z przepisami i sztućce.
  • Każdy charms mierzy ok. 2,5 cm.
  • ID: #16931
Opinie Trusted Shop
Recenzje ze zdjęciami
1262d09a962abead99f836f71edcc72061ec404e
1b5586e53d6545d3631bf8bd8b37d3d22dac509c
e249c0d3b430dfaa7b628b7b41c59c155a94b37c

5
2 Opinie
5
100 %
4
0 %
3
0 %
2
0 %
1
0 %
Customers Reviews
A
Anne (Alkmaar, NL)
30/12/2022
"Bardzo ładne breloczki"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
M
María (Cadrete, ES)
19/11/2022
"Byłam zaskoczona jakością produktu i graweru. Przyszła też w super eleganckim pudełku, idealnym na prezent. A charmsy są idealne! Na pewno powtórzę!"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Personalizowany brelok idealny dla kucharzy

Jeśli musisz sprawić prezent komuś, kto kocha gotowanie, czy to jako amator, czy profesjonalny kucharz, spójrz na nasz brelok z grawerem i charmsami przyborów kuchennych, jest bardzo oryginalny! Jest to metalowy brelok, w skład którego wchodzą 3 miniaturowe charmsy (małe figurki): patelnia z jajkiem sadzonym (z żółtkiem w kolorze żółtym, dla dodania koloru), książka kucharska z napisem "Cook book" na okładce oraz zestaw sztućców z widelcem i nożem. Bardzo zabawne figurki związane ze światem przepisów i gotowania.

Już choćby z tego powodu brelok jest bardzo oryginalny, ale można go też spersonalizować! Możesz przesłać dowolne zdjęcie, logo, tekst lub nazwę, a my wygrawerujemy je na okrągłej powierzchni breloka. W ten wyjątkowy sposób pokazujesz, że stworzyłeś go specjalnie dla tego znajomego lub członka rodziny, który lubi gotować.

Personalizacja odbywa się poprzez grawerunek na okrągłej plakietce, która również znajduje się w zestawie z brelokiem. Prezenty same w sobie są wyjątkowe, ale takie spersonalizowane są jeszcze lepsze. Wystarczy, że pomyślisz o tym, komu chcesz go podarować, możesz go spersonalizować zdjęciem imieniem lub specjalnym zwrotem jako dedykacją i zaskoczyć tę osobę, dla której szykujesz niespodziankę.

Doskonale nadaje się również jako promocyjny upominek firmowy, dla Twoich najbardziej wyjątkowych klientów, szczególnie w firmach związanych z branżą hotelarską i gastronomiczną. Można spersonalizować brelok z logo firmy i dzięki temu też się zareklamować.

Personalizowany brelok idealny dla kucharzy

Spersonalizuj idealny grawerowany brelok dla siebie lub na prezent

W tym dziale znajdziesz wiele wstępnie zaprojektowanych szablonów, które możesz zmodyfikować do swoich upodobań, aby były całkowicie Twoje. Wystarczy, że zastanowisz się, na jaką okazję chcesz go wykorzystać lub komu chcesz go podarować, stworzysz ładny projekt, a my zadbamy o jego perfekcyjne wykonanie.

A jeśli nie znajdziesz projektu, który odpowiada Twoim potrzebom, nie martw się. Możesz stworzyć swój projekt grawerowanego breloka od podstaw za pomocą naszego edytora. Kilka kliknięć i otrzymasz projekt, który będzie taki, jak sobie wymyśliłeś.

Urok spersonalizowanych prezentów polega na tym, że żadne dwa nie będą dokładnie takie same, ponieważ są spersonalizowane przez Ciebie i dla Ciebie. Czy już wiesz, jak spersonalizujesz swój nowy brelok? A może wolisz zrobić komuś wyjątkowy prezent? Puść wodze fantazji, a my zadbamy o to, by było idealnie.

Etykiety do Grawerowany brelok z przyborami kuchennymi