Grawerowany brelok z figurkami psów

brelok
66,38 zł
Doręczenie między 21-24 czerwca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 22 godz. 46 min

Szczegóły
  • Wymiary: 0,1 cm (grubość) x 3,5ø cm (średnica)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Materiał: stal nierdzewna.
  • Możliwość personalizacji poprzez grawerowanie na okrągłej tabliczce. Personalizacja po jednej stronie.
  • Zawiera 4 miniaturowe figurki: pieska, odcisk łapy, budę dla psa oraz serce z odciskiem łapy psa.
  • Każda figurka mierzy ok 2,5 cm
  • ID: #16939
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Idealny brelok dla osób kochających psy

Życie jest lepsze, kiedy masz psa. Są lojalne, czułe, towarzyskie i kochające. Czy to Ty masz psa, czy też przyjaciel lub krewny, mamy idealny upominek na każdą okazję. Jest to metalowy brelok, który składa się z okrągłej, personalizowanej tabliczki i czterech małych figurek związanych z futrzanymi przyjaciółmi. Na przykład jest zawieszka z psią budą (z kością z napisem "Top dog" nad wejściem), odcisk psiej łapy, pies (w bardzo eleganckiej pozie) i serce z odciskiem łapy i napisem "Best friend" w środku. Wszystkie te figurki są bardzo szczegółowe.

Jak już wspomnieliśmy, grawerowana jest okrągła tabliczka. Możesz wgrać dowolne zdjęcie, zarówno psa (samego lub z właścicielem), imię psa, jego datę urodzenia... To ty decydujesz, możesz stworzyć dowolny projekt. Sposób personalizacji to grawerunek bezpośrednio na płytce. Jest to więc personalizacja, która nigdy sie nie zmaże, tworząc pamiątkę na całe życie.

Kiedy podarować w prezencie grawerowany brelok z psimi charmsami

Każda okazja jest dobrym momentem na wręczenie tego breloka jako prezentu. Jest to niedrogi prezent, więc idealnie nadaje się na Boże Narodzenie, Mikołajki, urodziny lub do uczczenia faktu, że właśnie powitałeś psa w swoim domu. Coś w rodzaju prezentu na powitanie nowego członka rodziny. I jest to prezent wyjątkowy, ponieważ jest spersonalizowany, nie sposób znaleźć drugiego takiego samego.

Jeśli nie możesz wymyślić, jak spersonalizować swój brelok, mamy do dyspozycji kilka wstępnie zaprojektowanych szablonów. Możesz więc wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba i edytować go jak chcesz, każdy projekt może wymagać czego innego: może to być tylko wgranie zdjęcia lub edycja nazwy.