Personalizowany brelok do kluczy samochód

Personalizowany brelok do kluczy samochód

brelok
35,30 zł
Rabaty ilościowe

Szczegóły
  • Wymiary: 2,8 cm (szerokość) x 5 cm (długość) x 0,5 cm (grubość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Materiał: metal.
  • Personalizacja na 1 stronie.
  • ID: #17022
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowany metalowy brelok w kształcie samochodu

Najbardziej odjazdowy brelok do kluczyków samochodowych: brelok w kształcie samochodu, właśnie! Jest to idealne akcesorium dla najbardziej zapalonych kierowców, który możesz spersonalizować po jednej stronie umieszczając zdjęcie, sentencję lub wzór, który wybierzesz, aby każdy wiedział, do kogo należą te kluczyki!

Wszyscy na co dzień używamy breloków do kluczy, a nawet kilku z nich. Obecnie oferta jest szeroka i oryginalna, o czym możemy się przekonać na przykładzie tego breloka w kształcie samochodu, który można spersonalizować jak tylko się chce.

Spersonalizuj go i uczyń wyjątkowym

Spróbuj dodać rodzinne zdjęcie na Dzień Ojca lub Matki, zdjęcie bliskiej osoby z jej samochodem albo sentencję, aby przypomnieć im, jak bardzo ich kochasz i by zachowali ostrożność za kierownicą. Możliwości są nieograniczone! Jest to również idealny produkt dla merchandisingu i firm, ponieważ im więcej zamówionych sztuk, tym bardziej się opłaca.

Za górami, za lasami, z samochodów miłośnikami

Wszyscy znamy kogoś, kogo trudno zaskoczyć i kogoś, kto uwielbia jeździć samochodem. Jeśli twoja bliska osoba posiada obie te cechy, oto rozwiązanie! Niech każdy wie, które klucze należą do niej.

To idealny drobiazg, aby kogoś zaskoczyć i trafić w dziesiątkę, a także niedrogi, trwały i ponadczasowy przedmiot - taki uniwersalny! Spróbuj dodać wyjątkowe zdjęcie, lub tekst, który rozbawi was oboje. Udostępniamy wstępnie przygotowane szablony w naszym edytorze online, który jest bardzo intuicyjny i ułatwi Ci urzeczywistnienie tego projektu, o którym myślisz, jesteśmy pewni, że będzie się podobać!

Brelok personalizowany w ksztalcie samochodu