Grawerowany brelok z figurkami kotów

Grawerowany brelok z figurkami kotów

brelok
59,74 zł66,38 zł
Rabaty ilościowe

Szczegóły
  • Wymiary: 0,1 cm (grubość) x 3,5ø cm (średnica)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Materiał: stal nierdzewna.
  • Możliwość personalizacji poprzez grawerowanie na okrągłej tabliczce. Personalizacja po jednej stronie.
  • Zawiera 3 miniaturowe figurki: kotka, odcisk łapki i tekst "Kocham mojego kota".
  • Każdy charms mierzy ok 2,5 cm.
  • ID: #16941
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowany brelok idealny dla miłośników kotów

Wszyscy kochają koty: są zabawne, słodkie, przytulne, czułe i występują w najlepszych memach w Internecie. Na pewno sam masz kota albo masz bliskich znajomych i rodzinę, którzy go mają (lub kilka). Dla każdego znajdzie się prezent, który nie zawiedzie: brelok z wygrawerowany z kocimi charmsami. Brelok zawiera małe, ale bardzo szczegółowe figurki związane z naszymi ulubionymi kotkami. Jest tam figurka kota. Odcisk kociej łapy. I mały napis z tekstem "I love my cat" (zastępując "love" sercem, pojawia się twarz kota).

Już same te szczegóły sprawiają, że breloczek jest wyjątkowy, ale my dodaliśmy do niego jeszcze personalizację, która nadaje mu wyjątkowego charakteru! Technika personalizacji polega na grawerowaniu okrągłej blaszki dołączonej do breloka. Wystarczy, że pomyślisz o tym, komu chcesz go podarować. Możesz ją także spersonalizować za pomocą zdjęcia, imienia lub specjalnej sentencji, lub dedykacji i zaskoczyć tę osobę, którą masz na myśli. Można umieścić prawdziwe zdjęcie kota albo właściciela z kociakiem, albo imię was obojga z serduszkiem? To zależy od Ciebie! Możliwości są nieograniczone.

Skorzystaj z szablonów lub stwórz od podstaw własny koci brelok

W tym dziale znajdziesz wiele wstępnie zaprojektowanych szablonów, które możesz zmodyfikować według swojego pomysłu. Wystarczy, że zastanowisz się, na jaką okazję chcesz go wykorzystać lub komu chcesz go podarować, stworzysz piękny projekt, a my zadbamy o jego perfekcyjny wygląd.

A jeśli nie znajdziesz projektu, który odpowiada Twoim potrzebom, nie martw się. Możesz stworzyć swój projekt grawerowanego breloka od podstaw za pomocą naszego edytora Kilka kliknięć i otrzymasz projekt, który jest skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Personalizowany breloczek z kocimi figurkami