Personalizowany przezroczysty brelok do kluczy z metakrylanu w kształcie serca

Personalizowany przezroczysty brelok do kluczy z metakrylanu w kształcie serca

brelok
30,86 zł
Rabaty ilościowe

Kształt
Szczegóły
  • Wymiary: 6,5 cm (szerokość) x 6 cm (długość) x 0,5 cm (grubość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Płaskie breloki o różnych kształtach.
  • Materiał: przezroczysta plexi.
  • Personalizowane z jednej strony.
  • Zawiera obrotowy karabińczyk z zatrzaskiem.
  • ID: #16089
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowane breloki do kluczy wykonane z przezroczystej plexi

Nasze spersonalizowane breloki z plexi to dodatki, które są obowiązkowe. Jeśli lubisz wyróżniać się nawet w tak najmniejszych szczegółach to idealne będą dla Ciebie personalizowane breloki z plexi w różnych kształtach.

Plexi breloczka jest przezroczyste co sprawia że projekt wyróżnia się w idealny sposób. Na przezroczystym metakrylanie można nadrukować wybrany wzór z naszej oferty lub stworzyć własny projekt, który będzie niepowtarzalny.

Brelok ma kółko, w którym można umieścić klucze, ale także mały karabińczyk, dzięki któremu można je łatwo zawiesić w dowolnym miejscu aby nie zgubić ich, gdy wychodzimy z domu.

Spersonalizuj idealny brelok dla siebie

W tej kategorii znajdziesz wiele wzorów wymyślonych przez Ciebie i dla Ciebie. Jeśli nie masz zbyt wiele wyobraźni, a chciałbyś, abyśmy pomogli Ci zaprojektować oryginalny i zabawny brelok o incluso uno discreto y sofisticado estás en el lugar apropiado.czy może wolisz dyskretny i wyrafinowany, jesteś we właściwym miejscu. Wzory te można szybko i łatwo modyfikować za pomocą naszego edytora. Zmieniaj nazwy, zmieniaj frazy, dodawaj tekst, przesyłaj obrazy lub zdjęcia. Wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli jesteś nieco bardziej wymagający i chcesz mieć unikalny i niepowtarzalny wzór, możesz także stworzyć swój przezroczysty brelok z metakrylanu od podstaw. Możesz przesłać stworzony przez siebie projekt, dodać zdjęcia, dowolny tekst i stworzyć unikalny brelok na skalę światową. Z pewnością od tej pory będzie to Twój ulubiony brelok do kluczy.

Personalizowane przezroczyste breloki do kluczy wykonane z plexi

Podaruj spersonalizowany brelok z metakrylanu jako prezent z okazji ślubu, chrztu lub komunii

Upominki dla gości to dla nas konieczność. Chcemy, aby ten dzień był idealny i godzinami zastanawiamy się nad idealnym prezentem, który moglibyśmy wręczyć naszym gościom i podziękować im za to, że z miłością uczestniczyli w naszym wyjątkowym dniu. Niewątpliwie nie jest to łatwe zadanie, a jedną z opcji, która wydaje nam się idealna, są personalizowane breloki z przezroczystego metakrylanu.

Możesz spersonalizować breloczki dla każdego gościa i powiesić je na tablicy, aby po przybyciu na imprezę każdy mógł zabrać swój lub położyć je bezpośrednio na talerzach każdego z gości, aby wiedzieli, które miejsce zajmują i przy okazji otrzymali pamiątkę. Jesteśmy pewni, że wszyscy będą zachwyceni.

Wszystko, co musisz zrobić, to dać upust swojej kreatywności i spersonalizować go tak, aby stał się idealnym prezentem na tę okazję.