Personalizowane magnesy drewniane

27,79 zł
Ilość:
#16663
Wybierz jedną z opcji: Kwadratowy
  • Rozmiary: 6 cm (szerokość) x 6 cm (długość) x 0,4 cm (grubość)
  • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
  • Magnesy płaskie w różnych kształtach.
  • Materiał: drewno
Opinie Trusted Shop
Recenzje ze zdjęciami
review image
review image
review image

user social avatar
Cristiana (Gondomar, PT)
kupił: Drewniany magnes prostokątny
30/07/2022
"Artykuł był nienaganny"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
T
Teresa (Lisboa, PT)
kupił: Drewniany magnes prostokątny
29/07/2022
"Obraz nie jest w 100% taki jak w drewnie"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
M
Marta (Valencia, ES)
kupił: Drewniany magnes kwadratowy
28/07/2022
"Rysunek jest bardzo dobry. Magnes jest trochę felerny."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
C
Claudia (Pianoro, IT)
kupił: Drewniany magnes serce
14/07/2022
"Niestety ziarno zdjęcia jest trochę rozmyte, nie renderuje się zbyt dobrze. Ogólnie jednak jest to fajny pomysł na prezent."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
L
Laura (Zaragoza, ES)
kupił: Drewniany magnes kwadratowy
04/07/2022
"Produkt jest taki, jakiego się spodziewałam. Jakość nadruku jest świetna, widać drewno co nadaje mu bardzo oryginalnego charakteru, a magnes jest bardzo wytrzymały."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Oryginalne spersonalizowane magnesy wykonane z drewna

Magnesy od kilku lat są w modzie i chyba na dobre zagościły między nami. Jest wiele rodzajów ale drewniane magnesy mają w sobie to coś. Mają w sobie wyjątkowe ciepło i szykowność. Ponadto ich trwałość jest znacznie większa, ponieważ w przeciwieństwie do klasycznych magnesów porcelanowych, które mogą się złamać po upuszczeniu, te magnesy nie pękają. Mają one doskonałe wykończenie i lepiej niż inne wytrzymują upadki i uderzenia.

Drewniane magnesy są piękne same w sobie, ale te z Wanapix są idealne, ponieważ można je spersonalizować zgodnie z własnymi upodobaniami. Są one idealne zarówno do dekoracji, kuchni jak i do stworzenia oryginalnego i nietypowego prezentu.

Nasze drewniane magnesy są wysokiej jakości i doskonale nadają się dla firm, które mogą zaprojektować magnes ze swoim logo lub wizerunkiem marki i wręczyć go swoim klientom jako prezent. Można również wybierać spośród różnych kształtów w zależności od tego, który najlepiej pasuje do Twojego pomysłu.

To doskonały sposób na zaskoczenie bliskich, a także na budowanie lojalności wśród obecnych i potencjalnych klientów Twojej firmy lub przedsiębiorstwa. W Wanapix wiemy, jak ważne jest dawanie w prezencie produktów wysokiej jakości, dlatego nasze spersonalizowane drewniane magnesy stanowią idealne uzupełnienie.

Spersonalizuj idealny drewniany magnes na każdą okazję

W tej sekcji znajdziesz wiele gotowych szablonów, dzięki którym możesz spersonalizować swój drewniany magnesA jeśli nie znajdziesz żadnego projektu, który pasowałby do tego, o czym myślisz, nie martw się, dzięki naszemu edytorowi masz ułatwione zadanie. Będziesz mógł od podstaw stworzyć projekt swojego spersonalizowanego drewnianego magnesu.

Personalizowane drewniane magnesy ze zdjęciem

Jeśli chcesz sprawić komuś niespodziankę bez konieczności wydawania dużej ilości pieniędzy, to jest to prezent, którego szukałeś. Wystarczy, że puścisz wodze fantazji i stworzysz piękny wzór spośród tych, które oferujemy, lub wykonasz go od podstaw samodzielnie, a my zadbamy o to, by wyglądał idealnie.

Etykiety do Magnes drewniany