Gwarantowana dostawa na Dzień Ojca

Personalizowane koce polarowe

koc
79,70 zł
Rabaty ilościowe

Materiał
Wymiary
Wykończenie

Szczegóły

 • Wymiary: 70 cm (szerokość) x 105 cm (długość)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Grubość: 290 gr/m2.
 • Spersonalizuj za pomocą wielu zdjęć lub dowolnego wzoru.
 • Nadaje się do praliki i suszarki.
 • Personalizowany po jednej stronie.
 • ID: #1426-1122
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Stwórz koc z ulubionymi zdjęciami

W świecie personalizowanych prezentów wybór jest bardzo szeroki i można w nim znaleźć wiele różnych produktów, jednak bez wątpienia jednym z najlepiej sprzedających się są personalizowane koce ze zdjęciami. Mowa o prostokątnych kocach dostępnych w kilku różnych wymiarach. Od małych kocyków, idealnych dla niemowląt lub małych dzieci, poprzez narzuty na kanapę lub łóżko. Do ogromnych koców o długości ponad 2 metrów, aby móc się przykryć na sofie, łóżku, czy fotelu podczas oglądania serialu lub filmu, drzemki lub snu.

Wszystkie modele z naszego katalogu są personalizowane z jednej strony, a proces ten jest bardzo prosty. Możesz wybrać spośród wszystkich darmowych szablonów ze wstępnymi projektami, które udostępniamy, skorzystać z tego, który najbardziej Ci się podoba i po prostu zmienić edytowalne części tego projektu, takie jak zdjęcia, teksty, imiona, itp. Ponadto, jeśli wolisz, możesz stworzyć projekt od podstaw, całkowicie według własnego gustu, dodając wzór zajmujący całą powierzchnię koca lub kilka zdjęć, tekstów itp. Spersonalizuj 100% powierzchni na stronie edytowanej, jeśli chcesz, tak by nie zostały puste miejsca.

Oprócz wyboru pomiędzy różnymi wymiarami, możesz również wybrać pomiędzy 3 modelami koców, dostępnych w różnorodnych materiałach: koce polarowe, najbardziej klasyczna i tradycyjna opcja, bardzo miękka. Koce pluszowe, które mają wyjątkowo miękką, aksamitną fakturę, szczególnie przyjemną w dotyku. I wreszcie koce z futerkiem, czyli koce polarowe podszyte kożuszkiem. Są to najgrubsze i najcieplejsze koce, które najbardziej otulają.

Opis kocow personalizowanych polarowych

Cechy naszych koców

Przyjrzyjmy się bliżej cechom charakterystycznym poszczególnych modeli naszych koców i narzut:

Koce polarowe (plaid)

Nasze personalizowane koce polarowe to "standardowy" model kocyków. Materiał to 100% poliester o grubości 3 mm i gramaturze 290 gr/m2. Wyprodukowane są w Hiszpanii, a kolor bazowy to biały. Wykończenie jest miękkie i przyjemne w dotyku. Koce te nie sprawiają problemów z mechaceniem się,polegająjących na tym, że w przypadku innych typów koców z czasem mogą tworzyć się małe kulki lub kłaczki, które niszczą produkt. W przypadku naszych koców tak się nie dzieje. Maksymalna jakość i staranność.

Koce pluszowe

Coralina jest materiałem ultra miękkim i ciepłym, a jednocześnie bardzo lekkim (260 gr/m2). Zarówno ze względu na niesamowitą miękkość w dotyku, lekkość, jak i na wielkość, te pluszowe kocyki są idealne dla noworodków i niemowląt oraz dla dziewczynek i chłopców. Mniejsze wymiary są odpowiednie dla maluchów. I oczywiście także dla dorosłych, wybierając większe rozmiary.

Coralina to tkanina, która na rynku tekstyliów jest od stosunkowo niedawna. Można powiedzieć, że to ewolucja tkaniny polarowej lub termicznej. Jest to 100% poliester i ma kilka wariantów, takich jak microlina czy sedalina.

Ten nowy materiał jest jeszcze bardziej miękki i ciepły niż standardowy polar. Jest niesamowicie przyjemny w dotyku, jak aksamit, nie mechaci się. To bardzo lekki materiał, który daje wygodne i ciepłe okrycie.

Opis kocow personalizowanych z futerkiem

Koce polarowe z kożuszkiem

Jeśli jesteś zmarzluchem, to jest to Twój idealny koc, gdyż jest najcieplejszy. Posiada dwie warstwy: zewnętrzną wykonaną w 100% z wysokiej jakości poliestru. Ta strona kocyka to ta, którą możesz spersonalizować i zaprojektować według własnych upodobań za pomocą ulubionych zdjęć, tekstów czy deseni. Drugą warstwą jest podszewka o strukturze kożucha, której nie można spersonalizować.

Kożuszek ten wykonany jest z tkaniny poliakrylowej (PAC), podobnej do wełny owczej, bardzo ciepłej, antyalergicznej (nie wywołuje alergii jak wełna), którą można prać w pralce. Można wybrać kolor kożucha kocyków: biały lub czarny. Grubość wynosi 490 gr/m2, co jest sumą grubości koca polarowego (290 gr/m2) i grubości warstwy kożucha (200 gr/m2).

Instrukcja prania

 • Prać w maksymalnie 40º (modele z kożuchem: w maksymalnie 30º).
 • Nie wirować
 • Suszenie w suszarce bębnowej: program delikatny
 • Prasować w niskiej temperaturze (modele z kożuchem: nie prasować).
 • Nie używać wybielaczy ani żrących detergentów

Certyfikat niepalności: norma ISO 12952. Raport 2011an2084.

Wszystkie wymiary produktów tekstylnych są przybliżone i mogą ulec zmianie w wyniku procesu produkcji obejmującego transfer obrazu i szycie. Podczas procesu cięcia i drukowania na gorąco może powstać różnica do siedmiu centymetrów od podanych wymiarów.

Waga koców

Poniżej można sprawdzić wagę koców na m2 (waga/m2: co najmniej ok. 290 gr/m2).

Koce polarowe

 • Wymiary 70 x 105 - 343 gr.
 • Wymiary 105 x 160 - 412 g..
 • Wymiary 120 x 180 - 717 gr.
 • Wymiary 150 x 230 - 1,104 gr..

Koce z kożuszkiem

 • Wymiary 70 x 105 - 438 g.
 • Wymiary 105 x 160 - 694 g.
 • Wymiary 120 x 180 - 1.900 gr.
 • Wymiary 150 x 230 - 2.000 g.

Gwarancja jakości

Materiał użyty do wykonania tego produktu posiada certyfikat OEKO-TEX®, który gwarantuje, że materiał spełnia wymagane kryteria kontroli, podobnie jak dodatki takie jak nity, guziki, zamki błyskawiczne, flizeliny itp. Materiały tekstylne ze znakiem jakości OEKO-TEX® mają właściwości przyjazne dla skóry.

Etiqueta Certificado OEKO-TEX