Personalizowane pudełko kartonowe

Personalizowane pudełko kartonowe

pudełko
17,54 zł
Rabaty ilościowe

Model
Szczegóły
 • Wymiary: 12 cm (szerokość) x 10,5 cm (długość) x 8,7 cm (głębokość)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Materiał: biały karton falisty. Gramatura: 290 g/m².
 • Wieko może być spersonalizowane poprzez bezpośredni nadruk kolorowy.
 • Pudełko jednoczęściowe, z pokrywką przymocowaną z jednej strony.
 • ID: #17118
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Różnice między naszymi personalizowanymi pudełkami kartonowymi

W naszym sklepie internetowym możesz spersonalizować personalizowane pudełka kartonowe. Posiadamy dwa rodzaje pudełek, między którymi występują bardzo istotne różnice. Przedstawiają się one następująco:

Pudełka kartonowe Premium

 • Grubsza i cięższa, bardzo odporna wytrzymała tektura.
 • Górne wieko i boki mogą być spersonalizowane.
 • Dwie oddzielne części: wieko można całkowicie zdjąć.
 • 2 rozmiary do wyboru.
 • Wyższy koszt niż pudełka Basic, wyższa jakość.
 • Idealne jako pudełko na prezenty, a także do przechowywania przedmiotów przez lata: puzzle, gry, pamiątki itp.

Pudełka kartonowe Basic

 • Cieńsze i lżejsze od pudełek Premium.
 • Personalizowana jest tylko górna pokrywa.
 • Jednoczęściowe: wieko jest przymocowane do reszty pudełka z jednej strony.
 • Dostępny 1 rozmiar.
 • Bardziej ekonomiczne niż pudełka Premium, polecane przy dużych zamówieniach.
 • Idealne na imprezy: urodziny, targi, prezentacje, kongresy i inne eventy. Do dostarczenia drobnych upominków lub prezentów wewnątrz każdego pudełka.

Personalizowane pudełka Premium: najlepsza opcja jako pudełka na prezenty

Jeśli jesteś zmęczony pakowaniem prezentów ciągle tak samo, teraz masz okazję zrobić to inaczej. Nasze kartonowe pudełka Premium są w pełni personalizowalne, włącznie z bokami. Możesz je wykorzystać do wielu celów i masz do wyboru różne rozmiary. Wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

To najlepszy sposób na zapakowanie prezentu, jeśli chcesz zaskoczyć drugą osobę. Pomyśl o jej guście i stwórz unikatowe, oryginalne pudełko na zamówienie. Wystarczy wybrać ulubione zdjęcia lub zabawny obrazek, a niespodzianka będzie podwójna: dla zawartości i dla samego pudełka, zaprojektowanego wyłącznie dla osoby otrzymującej prezent.

I choć służą głównie jako ozdobne opakowania na prezenty, możesz je wykorzystać także do innych celów. Przechowuj w nich swoje gry, puzzle czy dokumenty. Różne opcje, abyś mógł mieć wszystko, na czym Ci zależy dobrze zorganizowane i poukładane.

Te pudełka mają bardzo wytrzymałą i wysokiej jakości grubość i gramaturę, więc służą do przechowywania wszelkiego rodzaju przedmiotów w półkach lub szafach przez długie lata. W odróżnieniu od pudełek Basic, są to pudełka składające się z 2 części, więc wieko po otwarciu zdejmuje się całkowicie.

To bardzo praktyczne rozwiązanie, przede wszystkim do przechowywania zdjęć. Jeśli nie lubisz organizować ich w albumach, teraz możesz to zrobić to w pudełkach i podzielić je tematycznie: wakacje, święta, rodzina... Wszystkie tematy, które przyjdą Ci do głowy. Zgodnie z tym zaprojektuj pudełka z różnymi kolorami i umieść tytuł zdjęć, które będą w środku. To inny sposób na ich organizację, a zarazem estetyczne przechowywanie.

Personalizowane pudelko na prezenty wysokiej jakosci

Personalizowane pudełka Basic: najbardziej ekonomiczna opcja na wydarzenia i dla dużych zamówień

Rewolucja w świecie opakowań i pakowania! Spersonalizuj swoje pudełka kartonowe w najlepszy sposób, zabezpieczając ich zawartość i nadając im odrobinę oryginalności.

Te pudełka są wykonane z białej tektury falistej, materiału wytrzymałego, odpowiedniego do zabezpieczenia zawartości przed ewentualnymi uderzeniami, których wieko się personalizuje. Są idealne jeśli nie masz wprawy w pakowaniu prezentów, jeśli chcesz wręczyć prezent na imprezie i chcesz to zrobić używając oryginalnego opakowania, lub jeśli masz firmę i chciałbyś wysłać przesyłki pocztowe i kurierskie tak, aby stworzyć wizerunek marki.

Jeśli masz ecommerce i szukasz idealnej opcji wysłania swoich produktów dobrze zabezpieczonych i z Twoją marką, to jesteś we właściwym miejscu. Pomożemy Ci wypromować Twój sklep internetowy poprzez stworzenie świetnej wizytówki dla Twojej firmy.

Pudełko kurierskie jest jednym z najczęściej używanych pudełek do transportu produktów kurierem lub pocztą, zaprojektowane tak, aby móc wysłać co tylko chcesz całkowicie bezpiecznie, jak również zapewnić oryginalność dzięki nadrukowi na pokrywie. Są one wykorzystywane do pakowania przez zdecydowaną większości marek, czy to w celu dostarczenia na targi, wydarzenia, czy też do wysłania kurierem. Ze względu na to, że są spersonalizowane, Twoje pudełka będą wyjątkowe, zaprojektowane w całości przez Ciebie.

Opakowanie odgrywa ważną rolę w budowaniu marki i wywieraniu dobrego wrażenia na konsumencie, więc staranne pakowanie nigdy nie zaszkodzi! Pomyśl tylko o ilości filmów z unboxingiem w sieci.... Nie ma nic bardziej popularnego niż to!

Personalizowane tanie pudelka kurierskie

Pudełka Basic można spersonalizować już od 1 sztuki, ale im więcej takich samych zamówisz, tym będą tańsze! Dzięki dostępnym rabatom ilościowym. Używamy również najlepszej technologii druku, aby zapewnić doskonałą jakość wykonania, więc jedyne, co musisz zrobić, to wybrać projekt, który Ci się podoba, a my zajmiemy się resztą.

Jeśli chcesz urozmaicić swoje imprezy, będą idealne do wręczenia jako prezent lub pamiątka podczas chrztu, komunii, ślubu, baby shower lub przyjęcia urodzinowego. Wyobraź sobie, że na urodzinach twojego dziecka dajesz wszystkim jego przyjaciołom trochę słodyczy w pudełku z napisem "Urodziny Łukasza, 5 lat" obok jego ulubionego rysunku!

Niezależnie od tego, do czego chcesz je wykorzystać, masz gwarancję, że zaskoczysz osobę, której je podarujesz!