Koperty z nadrukiem

Koperty z nadrukiem

15,54 zł
Rabaty ilościowe

Kształt
Wymiary
Szczegóły
  • Wymiary: 17,6 cm (szerokość) x 12 cm (długość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Biały papier offsetowy 90 gr (koperty prostokątne) - 100 gr (koperty kwadratowe).
  • Prosta zakładka.
  • Personalizacja na 1 stronie.
  • ID: #15093

Szablony

Opis

Spersonalizowane koperty do wysyłania dokumentów i korespondencji

Na tej stronie możesz zaprojektować i stworzyć personalizowane koperty, doskonałą opcję dla Twoich potrzeb biznesowych lub osobistych. Nasze spersonalizowane koperty są w pełni dostosowywane do Twoich potrzeb. Można je spersonalizować po jednej stronie z wysoką ostrością i w pełnym kolorze z dowolnym projektem, logo, obrazkiem, zdjęciem lub tekstem, jak chcesz. Oznacza to, że możesz mieć wyjątkowe i oryginalne koperty, które reprezentują Twoją firmę lub wydarzenie w ekskluzywny i spersonalizowany sposób.

Ponadto oferujemy rabaty ilościowe, dzięki czemu możesz zaoszczędzić. Im więcej takich samych kopert kupisz, tym niższa będzie cena za sztukę. Jeśli jednak potrzebujesz tylko jednej sztuki, możesz również kupić tylko jedną spersonalizowaną kopertę bez minimalnej ilości zamówienia..

Popularne formaty kopert

Realizujemy najbardziej standardowe formaty kopert. Każda z tych kopert ma standardowy rozmiar z konkretnego powodu, albo aby zmieścić określone rozmiary dokumentów, albo aby spełnić wymagania wagowe i wymiarowe przesyłek pocztowych. Dostępne formaty to:

Amerykańska koperta DL (110x220)

Koperta DL (110x220 mm), zwana również "kopertą amerykańską lub amerykanką" , jest jedną z najczęściej używanych kopert i służy głównie do wysyłania faktur, listów biznesowych i dokumentów w ogóle. Jej rozmiar jest idealnie dopasowany do kartki A4 (arkusza) złożonej na 3 równe części, co czyni ją bardzo praktyczną do tego typu korespondencji.

Personalizowane koperty dla firm i marek

Koperty C5 (162x229 mm)

Koperty C5, zwane również "kopertami w rozmiarze zeszytu"",, zostały zaprojektowane tak, aby zmieścić dokładnie arkusz A4 złożony na pół (lub arkusz A5 rozłożony), co czyni je bardzo praktycznym rozmiarem w sytuacji, gdy chcesz wysłać kilka arkuszy w jednej kopercie. Pozwoli Ci to na bezpieczne wysyłanie dokumentów, zaproszeń, kartek itp. Jest ona nieco większa od amerykańskiej koperty DL.

Koperta firmowa (120x176)

Koperta biznesowa (120x176 mm) to mała koperta, idealna do wysyłania wizytówek, pocztówek i innych małych dokumentów. Stosuje się ją również przy wysyłkach masowych, ponieważ jej rozmiar spełnia wymagania wagowe i wymiarowe dla najbardziej ekonomicznych przesyłek.

Koperty kwadratowe

Ten format jest bardziej popularny w przypadku dostarczania zaproszeń ślubnych i na inne wydarzenia, a nie tak bardzo w przypadku przesyłek pocztowych. Wykorzystuje się je do wkładania ulotek lub kwadratowych pocztówek, jest to format bardziej oryginalny i stosowany przy życzeniach świątecznych i urodzinowych, także na śluby, chrzciny, komunie, itp.

Zastosowania dla kopert personalizowanych

Jeśli masz firmę, możesz użyć ich do wysyłania faktur, ofert, prezentacji, broszur i wielu innych. Są one również doskonałą opcją na wydarzenia i merchandising, ponieważ możesz je spersonalizować z logo firmy lub marki i użyć ich jako upominków lub prezentów promocyjnych. Wysyłanie spersonalizowanych kopert z logo i nazwą firmy umacnia jej wizerunek i markę.

Personalizowane koperty na zaproszenia na eventy

Ponadto, koperty personalizowane są idealne do zaproszeń na wesele i na inne ważne wydarzenia. Możesz spersonalizować je ze zdjęciem pary młodej, ich imionami, datą ślubu i innymi szczegółami dotyczącymi ślubu i wesela, ilustracją lub rysunkiem, lub jakimkolwiek innym elementem, który chcesz podkreślić. Dzięki temu Twoi goście będą mieli wyjątkowe i oryginalne zaproszenie, które zapamiętają na zawsze.

Doskonale sprawdzają się również jako zaproszenia urodzinowe, na chrzest, komunię lub do wysłania życzeń świątecznych.