Personalizowany notatnik

Personalizowany notatnik

notes
51,75 zł57,50 zł
Rabaty ilościowe

Wymiary
Kolor
Szczegóły
  • Wymiary: 8,7 cm (szerokość) x 14,2 cm (długość) x 1,2 cm (głębokość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Z 80 czystymi kartkami. Materiał okładki: materiał skóropodobny.
  • Zamykany na gumkę.
  • W komplecie sznurek do wykorzystania jako zakładka do książki.
  • Kolory: zielony, czerwony, niebieski.
  • ID: #13605-4753
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Zawsze miej przy sobie notes

Zapisz wszystko, co chcesz, w naszych oryginalnych personalizowanych notatnikach. Ich okładki są wykonane z eko skóry, a na przedniej stronie znajduje się kolorowe zdjęcie, tekst lub dowolny wzór. Możesz także wybrać dowolny z naszych gotowych szablonów i dostosować go do swoich potrzeb.

Zawierają 80 czystych kartek o gramaturze 70 gr/m2. Zamykane są na praktyczną kolorową gumkę, co zapewnia większą wygodę i bezpieczeństwo. Zawierają także materiałową zakładkę, dzięki której można łatwo znaleźć miejsce, w którym się pisze. Kolor gumki i zakładki do książki można wybrać spośród różnych odcieni, a następnie wybrać ten, który najlepiej pasuje do reszty wzoru.

Nasze personalizowane notatniki są dostępne w dwóch różnych rozmiarach: A6 i A5, dzięki czemu można zdecydować, który z nich najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. Jedna ma kolorowe brzegi kartek a druga białe. Mogą występować niewielkie różnice w wielkości poszczególnych wariantów i liczbie kartek tego samego rozmiaru, dlatego zawsze możesz mieć ją przy sobie, aby mieć pewność, że niczego nie przeoczysz.

Notatniki dla dzieci

Każdy z naszych zeszytów jest idealny dla każdej grupy wiekowej, ale szczególnie dla najmłodszych, na ich rysunki. W ten sposób z upływem lat dziecko będzie miało wyjątkową pamiątkę i będzie mogło zobaczyć, jakie rysunki wykonało w swoim personalizowanym zeszycie dla dzieci.

Może być również miłym upominkiem dla gości podczas takich wydarzeń jak śluby, chrzciny czy komunie. Są one spersonalizowane ze zdjęciem bohatera i datą wydarzenia, dzięki czemu pozostaną miłą pamiątką i bardzo praktycznym produktem. Są one również bardzo popularne jako upominki promocyjne lub reklamowe dla firm.