Personalizowane trofea z pleksi

trofeum
88,58 zł
Doręczenie między 21-24 czerwca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 6 godz. 47 min

Wybierz opcję
Szczegóły
 • Wymiary: 13 cm (szerokość) x 13 cm (długość) x 2 cm (grubość)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Bezpośredni druk na plexi.
 • Dostarczane w eleganckim czarnym pudełku z satynowym wnętrzem.
 • ID: #17080
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowane trofea akrylowe

Jeśli szukasz prostego, niedrogiego, ale jednocześnie wyjątkowego prezentu, aby pokazać tej osobie, jak jest ważna lub przypomni jej o szczególnym momencie w życiu, nasze personalizowane trofea akrylowe są tym, czego potrzebujesz: to wysokiej jakości produkt, który tworzy spektakularny efekt głębi, nadając wygląd produktu 3D. Nadruk bezpośredni na powierzchni przezroczystego metakrylanu.

Mamy trofea w różnych kształtach, które dzięki dużej grubości i szerokości można postawić na płaskiej powierzchni. Spersonalizuj je za pomocą wybranego zdjęcia, wzoru, logo lub tekstu i podziwiaj efekt! Dostarczane w eleganckim czarnym pudełku ze sztywnego kartonu z białym satynowym wnętrzem i wstążką ułatwiającą wyjęcie trofeum z pudełka.

Spersonalizuj akrylową płytkę-trofeum na każdą okazję

Jednym z pierwszych przedmiotów, o których myślimy, gdy chcemy uhonorować, pogratulować i docenić czyjąś pracę lub talent, jest spersonalizowane trofeum. To trofeum jest symbolem wysiłku, miłości i poświęcenia, jakie dana osoba włożyła w pewnym momencie swojego życia, czy to w sporcie, na rocznicę ślubu, przy przejściu na emeryturę, czy po prostu w codziennym życiu. Oczywiście jest to również idealny prezent na Dzień Matki i Ojca. Co za radość otrzymać takie wyróżnienie dla mamy lub taty numer 1!

Personalizowane trofea z metakrylanu to bardzo wzruszający drobiazg, który stanie się pamiątką na całe życie. Jeśli chodzi o personalizację jednego z tych produktów, możesz wybrać jeden z proponowanych przez nas gotowych szablonów i zmodyfikować go według własnego uznania lub stworzyć od podstaw własne spersonalizowane trofeum.

Personalizowane trofeum akrylowe

Akrylowe trofeum to doskonały prezent

Niektóre z opcji, gdy myślisz o podarowaniu spersonalizowanego trofeum, to:

 • Prezenty na specjalne dni. Spersonalizowane trofea są idealne na każdą okazję, ale najczęściej są wykorzystywane jako prezent na Dzień Matki, Dzień Ojca, Walentynki itp. Wystarczy, że pomyślisz o tym, co chcesz umieścić w projekcie, a my to zrealizujemy.
 • Rocznice. Jest to prezent, który jest bardzo często daje się na takie okazje, np. na rocznicę ślubu, srebrne gody, złote gody lub jakąkolwiek szczególną okazję dla par.
 • Hołdy. Statuetki te są również idealne jako uhonorowanie danej osoby za jej poświęcenie lub zaangażowanie w projekt, sport, itp. Dzięki personalizacji, będą odpowiednie na każdą okazję.
 • Spersonalizowane nagrody na imprezy sportowe. Na zawodach sportowych personalizowane trofea akrylowe są idealnym odznaczeniem do nagradzania nie tylko zwycięzców, ale także, przy wielu okazjach, uczestników. Staną się one pamiątką na całe życie! Nie ma znaczenia jaki to sport, piłka nożna, tenis, pływanie, nagrodzony trofeum zawodnik z pewnością je pokocha.
 • Prezent z okazji przejścia na emeryturę. Na uroczystościach związanych z przejściem na emeryturę nie może pominąć okazji do wręczenia personalizowanej statuetki osobie, która przechodzi na emeryturę. Jest to dowód uznania dla pracy, jaką dana osoba wykonała przez te wszystkie lata w firmie. Będzie to bardzo wzruszający drobiazg!
Personalizowane akrylowe trofeum na nagrode

Wystarczy wybrać okazję i osobę lub grupą osób, którą zamierzasz obdarować i dostosować projekt według gustu. Z pewnością stworzysz idealny prezent na każdą okazję!