Pendrive z nadrukiem

75,14 zł 93,93 zł
Ilość:
Pendrive
Wybierz jedną z opcji: Plastik
  • Rozmiary: 5,8 cm (szerokość) x 1,9 cm (długość) x 0,9 cm (grubość)
  • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
  • Pojemność: 16 GB.
  • Personalizowany po jednej stronie.
  • Dostępny w 6 kolorach: czarnym, białym, niebieskim, zielonym, czerwonym i drewnianym.
  • Materiały: plastik i metal.
  • USB 2.0.
  • ID: #13813
Opinie Trusted Shop
Recenzje ze zdjęciami
d06798fc13501efdf410804636fa9aa3da46c1ed
1ed4ebd553df553562d2ef335c8f19d1b7267f90
9447efd2728c123947ff264eed9cd656bca3abd6
713cc95fb628825ccbb0b1997cecc43f9772b573
5779082951353a0714a1ebacb29adc3079cf5573
7953654a7e0de6dd0887b4eed81a39639605991c
af6e9612f17bca33337f48d018187d497a434fa0
b5ddf4a0e658002495e995060eab4ae5b71b47a4
Wyświetl wszystkie obrazy

4,59
206 Opinie
5
76 %
4
16 %
3
4 %
2
1 %
1
2 %
Customers Reviews
user social avatar
Ana (Arouca, PT)
kupił: Pamięć USB, plastik
27/03/2023
"Projekt pióra przyszedł dokładnie tak, jak się spodziewałem, kochaj jakość!"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
R
Raquel (Solares, ES)
kupił: Pamięć USB, karta
22/03/2023
"Genialne"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
M
Magnus (Berlin, DE)
kupił: Pamięć USB, karta
16/03/2023
"Produkt jest najlepszy"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
Kerstin (Velden, AT)
kupił: Pamięć USB, plastik
09/03/2023
"Szybka dostawa, świetny produkt! Na pewno zamówię ponownie!"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
A
Annamieke (Almere, NL)
kupił: Pamięć USB, drewno
09/03/2023
"Wygląda dobrze, jeszcze nie próbowałam."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
A
Andreia (Cheleiros/mafra, PT)
kupił: Pamięć USB, prostokątna, drewno
13/02/2023
"Czcionka jest taka, jaką widzimy na stronie internetowej podczas wykonywania personalizacji ."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Personalizowane pamięci USB

Jeśli nie chcesz zużywać całej pojemności dysku twardego swojego komputera, najlepiej zacznij używać spersonalizowanych pendrivów ze zdjęciem. W ten sposób zwolnisz miejsce na dysku i będziesz mieć kopię przechowywaną w bezpieczniejszym miejscu, tak aby w razie awarii komputera mieć tam zapisane najważniejsze pliki. Nasze personalizowane pamięci USB mają dużą pojemność, dzięki czemu można w nich przechowywać każdy rodzaj plików.

Jak spersonalizować moje USB

Jeśli chcesz go mieć, musisz tylko znaleźć tekst, logo lub obraz, który chcesz umieścić na nim, a my je dla ciebie nadrukujemy. Są one personalizowane z jednej strony.

Możesz zaprojektować swój spersonalizowany pendrive bez minimalnej wielkości zamówienia. Mamy wiele gotowych szablonów do wyboru, a jeśli jesteś bardziej kreatywny, możesz użyć naszego edytora, aby stworzyć projekt, który chcesz. W naszym sklepie internetowym możesz edytować i kupić swój spersonalizowany pendrive, a przed zakończeniem zamówienia możesz zobaczyć podgląd jak będzie wyglądał.

Personalizowane pamięci USB

Jest to bardzo popularny prezent na takie okazje jak Boże Narodzenie czy urodziny. Ale może być również używany jako prezent na koniec roku dla nauczyciela, ponieważ nasze pendrive'y są spersonalizowane i tanie.

USB do podarowania w prezencie na weselu

Pendrive jest również bardzo popularny jako podarunek ślubny: personalizowany z imionami lub inicjałami pary młodej, datą ślubu lub małą ikoną. W ten sposób otrzymasz spersonalizowany pendrive ślubny jako prezent dla wszystkich gości, jako że to prezent unisex, Funkcjonalny i dla każdego.

Personalizowany pendrive na wesela

Można go również podarować gościom na chrzcinach lub komuniach. Nie wiedziałeś, co to jest pendrive? Nosi wiele nazw, każdy może nazwać go inaczej: flash drive, flash disk, finger disk, USB stick, flash memory stick, massive storage device, pen usb, pamięć USB, datatraveler… A Ty, jak go nazywasz?

Personalizowane, plastikowe pendriv’y

Najbardziej tradycyjne pamięci USB w naszym katalogu są plastikowe. Nasze personalizowane plastikowe pamięci USB mają dużą pojemność (16 GB), dzięki czemu można w nich przechowywać każdy rodzaj plików. Ten produkt ma 360-stopniową obrotową metalową obudowę i nie ma kapturka, więc nigdy się nie zgubi. Ten typ obracającego się pendrive'a jest również znany jako Twister albo USB typu scyzoryk.

Kolory dla każdego

Do wyboru jest sześć różnych kolorów: czarny, zielony, czerwony, biały, niebieski i wykończenie drewnem. Ty decydujesz, który z nich najlepiej pasuje do projektu, który zamierzasz na nim umieścić. Możesz kupić pojedynczą sztukę, jako prezent dla wybranej osoby, lub mamy również rabaty na ilości hurtowe, jako tanie pendrive'y reklamowe, dla firm, lub na eventy, itp..

Możesz zaprojektować swój spersonalizowany plastikowy USB bez minimalnej wielkości zamówienia. Mamy wiele gotowych szablonów do wyboru, a jeśli jesteś bardziej kreatywny, możesz użyć naszego edytora, aby stworzyć projekt według własnego uznania.

Personalizowany pendrive z plastiku

Jest to bardzo popularny prezent dla firm, lub jako upominek reklamowy, gdyż dzięki wspomnianym wcześniej rabatom ilościowym, można kupić tanie pendrivy personalizowane zamawiając kilka takich samych sztuk.

Personalizowane breloki USB są bardzo przydatne zwłaszcza dla studentów, ale także dla każdego, kto posiada komputer. Ma niewielkie kółeczko, dzięki któremu, można go powiesić np. na kluczach i nigdy nie zgubić.

USB w kształcie karty kredytowej

Lata temu każdy powiedziałby Ci, że najważniejsze to mieć przy sobie długopis i papier. Dziś, choć wciąż są romantycy, którzy je noszą, bardziej skłaniają się ku pamięciom USB. Są one bardzo praktyczne, ponieważ niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy w domu przyjaciela, może zaistnieć sytuacja, w której będziesz musiał zabrać ze sobą dokumenty, zdjęcia lub filmy. W takich sytuacjach ten pendrive w kształcie karty kredytowej jest idealny.

Dzięki swoim rozmiarom i grubości można go trzymać w portfelu lub torebce razem z innymi kartami. Nie zajmuje dużo miejsca ani nie waży, więc zawsze będziesz mieć ten poręczny pendrive w kształcie karty kredytowej pod ręką. Ma dużą pojemność: 16 GB, wystarczy do pomieszczenia tysięcy dokumentów lub dowolnego rodzaju plików.

Ale to, co niewątpliwie robi różnicę, to personalizacja, którą możesz na nim zamieścić. Jest personalizowany jednostronnie w pełnym kolorze i na 100% powierzchni. Na karcie USB możesz umieścić swoje ulubione zdjęcia, tekst, logo lub wybrać jeden z naszych gotowych szablonów.

Część pendrive'a jest obracana, dzięki czemu łatwiej jest go włożyć do komputera lub urządzenia, z którego chcemy korzystać. Kiedy chcesz go zabrać, wystarczy, że go obrócisz i włożysz z powrotem w kartę.

Pendrive karta personalizowany

Najlepszy prezent reklamowy

Jest to idealny produkt do użytku osobistego, ale także jako upominek reklamowy na imprezach lub jako upominek firmowy w celu przyciągnięcia nowych klientów i budowania ich lojalności. Wystarczy, że zamieścisz personalizację zgodnie z Twoim logo i danymi firmy, aby zawsze o Tobie pamiętali.

Jest również często wykorzystywany jako prezent dla gości podczas takich wydarzeń jak m.in. śluby, chrzciny czy komunie. Na jednej stronie możesz umieścić zdjęcie bohatera wydarzenia, a na drugiej datę, miejsce uroczystości, zdjęcie... Jeśli zamierzasz kupić wiele takich samych sztuk, mamy rabaty ilościowe co pozwoli Ci zaoszczędzić.

Personalizowany pendrive z 100% drewna

Każdego dnia pendrive'y USB są coraz częściej używane w pracy, w biurze, ale także w domu i na uczelni. Jest to prosty i szybki sposób na zapisywanie i transportowanie dokumentów, obrazów, filmów i wszelkiego rodzaju plików. Polecamy naszą praktyczną obrotową, drewnianą pamięć USB.

Ma pojemność 16 GB, więc możesz mieć przy sobie wszystkie rodzaje plików. Ale najlepsze jest to, że można zaprojektować go po jednej stronie jak chcesz. Możesz na niej umieścić zdjęcia, projekty, teksty, daty, loga lub wybrać jeden z naszych gotowych szablonów i minimalnie go dostosować.

Nie posiada pokrywy, ale zamiast tego ma obrotową o 360 stopni obudowę, co jest zaletą, ponieważ nigdy jej nie zgubisz. Ten rodzaj obracającej się pamięci USB jest również znany jako pendrive typu scyzoryk lub personalizowany drewniany Twister..

Personalizowane pendrive’y z drewna

Cała powierzchnia wykonana jest w całości z drewna, zarówno obudowa jak i obrotowa pokrywa, co sprawia, że jest to model wyjątkowy i bardzo oryginalny. Idealnie nadaje się na prezent dla gości weselnych, na chrzciny i komunie, między innymi dlatego, że to praktyczny drobiazg, który będą mogli wykorzystać.

Doskonale nadaje się również jako upominek reklamowy dla firm lub na imprezy firmowe dla uczestników, może być zaprojektowany z logo lub nazwą wydarzenia.

Pendrive z zatyczką na magnes

Drewniany pendrive to prawdopodobnie najbardziej stylowy pendrive, jaki można znaleźć. Zewnętrzna obudowa wykonana jest w całości z drewna i posiada magnetyczną pokrywę, dzięki czemu jest wygodny do transportu.

Personalizujesz pendrive po jednej stronie czym chcesz rysunkiem, zdjęciem lub tekstem. Udostępniamy Ci również kilka gotowych szablonów, które możesz łatwo dostosować do swoich potrzeb. Ponieważ obudowa wykonana jest z drewna, ostateczny wygląd jest bardziej elegancki niż inne standardowe pendrive'y, co czyni go oryginalnym i wysokiej jakości prezentem.

Ma pojemność 16 GB gdzie można przechowywać wszelkiego rodzaju dokumenty, zdjęcia, filmy, pliki itp. Dzięki praktycznemu rozmiarowi możesz go mieć zawsze przy sobie, bo nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać.

Mimo, że można go nabyć już od jednej sztuki, jest to bardzo popularny produkt na duże imprezy reklamowe dla firm na których eksponowane jest logo i dane firmy. Ale również bardzo chętnie wykorzystywany na bardziej kameralne imprezy, np. śluby, chrzty czy komunie . Można na nich umieścić datę, imiona bohaterów dnia dzięki czemu goście otrzymają wartościowy i bardzo praktyczny prezent.

Personalizowany, obrotowy pendrive z drewna
Etykiety do Pendrive USB