Lunch box z nadrukiem

lunchbox
66,38 zł
Doręczenie między 21-24 czerwca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 47 min

Wybierz opcję
Szczegóły
 • Wymiary: 16,5 cm (szerokość) x 11,2 cm (długość) x 5 cm (głębokość)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Pojemność: 700 ml.
 • Materiał: plastik.
 • Produkt wolny od BPA.
 • W zestawie widelec i nóż oraz taśma do ich przymocowania.
 • Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.
 • Pokrywkę można personalizować.
 • Atestowany do kontaktu z żywnością.
 • ID: #16714
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Noś swoje jedzenie w wygodnym i personalizowanym pojemniku

Pojemniki na żywność to jedna z najczęściej używanych form transportu jedzenia. Dzięki nim możemy zadbać o naszą dietę, a jednocześnie zaoszczędzić pieniądze, nie rezygnując z domowych, ulubionych potraw. Zastosowanie tego popularnego pojemnika ma wiele zalet. Po pierwsze, pomaga nam zaoszczędzić pieniądze, ponieważ zamiast jeść w barze lub restauracji, gdzie trzeba zapłacić za menu, możemy zabrać wyszukane i smaczne potrawy w pudełku na lunch. Pomaga nam też dbać o zdrowie, ponieważ często jedząc w restauracjach czy kawiarniach, spożywamy tłustsze potrawy lub desery, których nie zjedlibyśmy w normalnych warunkach.

Wyjątkowość naszych pojemników polega na tym, że możesz je spersonalizować, wybierając wzór stworzony przez Ciebie. Jedzenie poza domem jeszcze nigdy nie było tak proste. Zostały one zaprojektowane nie tylko z myślą o dorosłych, którzy mogą zabrać swój lunch do pracy, ale także o najmłodszych domownikach. Mogą zabrać swoje drugie śniadanie do szkoły lub przekąski do parku, niezależnie od tego, czy jest to owoc pokrojony na kawałki, kanapka czy ulubiony snack.

Spersonalizowane pojemniki na lunch są idealne do "batch cooking'u"

Batch cooking czyli gotowanie na później to trend, który staje się coraz modniejszy. Polega on na gotowaniu różnych przepisów w tym samym czasie na kilka dni tygodnia. Łączenie różnych produktów w celu stworzenia innych w bardzo krótkim czasie. Technika ta ma wiele zalet: oszczędność czasu w kuchni, lepsze wykorzystanie żywności, unikanie improwizacji, która może prowadzić do gorszej diety, lepsze planowanie cotygodniowych zakupów, a także przygotowywanie jadłospisów o wyższej jakości odżywczej.

Nasze personalizowane lunchboxy są do tego idealne ponieważ możesz zabrać swoje kulinarne dzieła ze sobą wszędzie a nawet możesz spersonalizować lunchbox na każdy dzień tygodnia, aby nie popełnić błędu w tygodniowym planowaniu posiłków.

Naczynia i pudełka na lunch z personalizowanymi zdjęciami i tekstem

Przede wszystkim, bezpieczeństwo: 0% BPA

Nasze wszystkie lunchboxy są wolne od BPA. Ten skrót odnosi się do substancji chemicznej lub związku o nazwie Bisfenol A, który był stosowany w produktach z tworzyw sztucznych przez dziesięciolecia, ale po wielu badaniach okazało się, że jest szkodliwy. Dlatego ważne jest, aby za każdym razem, gdy przenosimy jedzenie lub napoje w plastikowych pojemnikach, upewnić się, że są one wolne od BPA, jak w przypadku naszych luchboxów i pojemników na posiłki.

Spersonalizuj swój lunch box za pomocą indywidualnego wzoru

W tej sekcji znajdziesz wiele gotowych szablonów, które pozwolą Ci spersonalizować Twoje nowe lunchboxy i uczynić je bardziej osobistymi. Szablony, w których można umieścić swoje imię, imię partnera lub dziecka, motywujące zwroty na co dzień. Można je nawet spersonalizować, podając dzień tygodnia, w którym mają być używane. Znajdziesz tu bardziej wyrafinowane i subtelne wzory, jeśli jesteś jednym z tych, którzy nie lubią zwracać na siebie uwagi, lub inne, bardziej zabawne i dowcipne wzory dla bardziej odważnych. W ofercie znajdują się również wzory dziecięce dla najmłodszych domowników.

A jeśli nie znajdziesz projektu, który pasuje do tego, o czym myślisz, nie martw się, dzięki naszemu edytorowi masz ułatwione zadanie. Możesz stworzyć projekt swojego spersonalizowanego pudełka na lunch od podstaw. To będzie jak rysowanie na pustym płótnie.

Puść wodze fantazji i spersonalizuj swoje nowe lunchboxy. A my zadbamy o ich perfekcyjny wygląd.