Wyprzedaż: -5% zniżki na produkty na lato do 04/08/2024

Personalizowane termosy

termos
88,58
Doręczenie między 23-24 lipca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 45 min

Kolor
Szczegóły
  • Wymiary: 24,5 cm (długość) x 7ø cm (średnica)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Pojemność: 500 ml.
  • Materiał: stal nierdzewna.
  • Podwójna warstwa: utrzymuje ciepło i zimno przez wiele godzin.
  • Nie nadaje się do mycia w zmywarce ani do mikrofalówki
  • ID: #16792-349542
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Dwuwarstwowe, personalizowane, ekologiczne i bardzo praktyczne termosy

Przydatne personalizowane termosy dwuwarstwowe izolują Twój napój od temperatury zewnętrznej, dzięki czemu pozostaje on gorący lub zimny znacznie dłużej niż w zwykłej butelce lub jednowarstwowym termosie. A ponieważ jest tak dobrze zabezpieczony, nie poparzysz się, nawet jeśli Twoja kawa lub herbata jest świeżo zaparzona!

A jeśli jest coś lepszego niż konwencjonalny termos, to jest to termos spersonalizowany. Jeśli należysz do osób, które lubią posiadać unikatowe przedmioty lub uwielbiają dawać w prezencie oryginalne i przydatne upominki, to jesteś we właściwym miejscu. Nasze termosy mogą być spersonalizowane z ulubionym zdjęciem lub zdjęciami, tekstami, imionami, rysunkami ... Lub, jeśli wolisz, możesz wybrać jeden z naszych gotowych szablonów i dostosować go do swoich potrzeb. Termosy nie nadają się do mycia w zmywarce ani używania w mikrofalówce. Myj je ręcznie, a pozostaną tak piękne jak pierwszego dnia.

Plusy używania termosów

Zalety termosów są dobrze znane: doskonale utrzymują gorący lub zimny napój przez długi czas dzięki czemu są idealne do zabrania, gdy masz przed sobą długi dzień, czy to w pracy, czy w plenerze. Nasz spersonalizowany termos ma pojemność 500 ml, czyli pół litra. Idealnie nadaje się do przenoszenia dużej ilości płynów.

Personalizowane termosy ze zdjeciem lub imieniem

Nie ma znaczenia czy pracujesz w biurze, fabryce czy na świeżym powietrzu: czy jest gorąco czy zimno, miej termos zawsze przy sobie! Te letnie popołudnia, kiedy wszystko, o czym możesz myśleć, to ice tea, lub te zimowe poranki, kiedy chcesz mieć gorącą herbatę na wyciągnięcie ręki? Teraz możesz je pić w każdej chwili!

Dużo by opowiadać, jak bardzo są przydatne, gdy zamierzasz być cały dzień poza domem, na spacerze czy wycieczce? Dzięki spersonalizowanej butelce termicznej, oprócz tego, że zapewni Ci nawodnienie w najlepszy sposób i w pożądanej temperaturze, sprawi, że będziesz oryginalny na swój sposób! Nie każdy ma spersonalizowany termos do kawy ze swoim imieniem lub ekskluzywnym projektem.

Termos przyjazny dla środowiska

Kolejną zaletą korzystania z jednego z tych termosów jest to, że zmniejszysz zużycie jednorazowych plastikowych butelek i nie będziesz generować tylu odpadów.

Używając termosów korzystasz z produktów przyjaznych dla środowiska. Wystarczą Ci na lata: wystarczy, że opłuczesz je po każdym użyciu (wodą z łagodnym płynem lub po prostu wodą) i możesz ponownie użyć tego samego termosu, nie generując plastikowych odpadów.

Różnice między pojemnikami dwuwarstwowymi a jednowarstwowymi

Kluczową cechą naszych termosów jest to, że są one dwuwarstwowe. Jeśli potrzebujesz, aby Twój pojemnik utrzymywał temperaturę napojów przez wiele godzin, niezależnie od tego, czy są zimne (woda, napoje, soki...), czy gorące (kawa, herbata...) wiedz, że nasze termosy to strzał w 10!

Personalizowane dwuwarstwowe termosy utrzymujace temperature przez wiele godzin

A co oznacza ta "podwójna warstwa" i jaka jest różnica między jedno a dwuwarstwowym? Bardzo prosta: pojemnik dwuwarstwowy składa się z butelki wewnątrz nieco większej butelki, które są szczelnie spojone. Tak więc część wewnętrzna jest zawsze izolowana od zewnątrz, pokryta częścią zewnętrzną. Dzięki temu nie poparzysz się w trakcie picia. I właśnie dlatego płyn wytrzymuje przez wiele godzin w tej samej temperaturze niezależnie od tego, czy jest bardzo zimno, czy bardzo gorąco.

Z kolei butelki jednowarstwowe to, jak sama nazwa wskazuje, pojedyncza warstwa mająca bezpośredni kontakt z otoczeniem. Nadają się one do zimnych napojów (gorące napoje szybko by wystygły). Ponadto zimne napoje wytrzymają mniej godzin niż w termosie dwuwarstwowym, dlatego są one odpowiednie tylko wtedy, gdy napój ma być spożyty krótko po wlaniu.