Personalizowane pluszaki

Personalizowane pluszaki

Przytulanki to oryginalny prezent, który jest obecny w naszym życiu niemal odkąd pamiętamy. Są z nami przez wiele lat i mamy nadzieję, że będą z nami jeszcze przez wiele lat. Któż z nas nie miał w dzieciństwie przytulanki? Są one oryginalnym prezentem, który zawsze podoba się obdarowanej osobie.

Nigdy nie będziemy na tyle dorośli, by dalej mieć pluszową zabawkę. To często popularny wybór, jeśli chodzi o prezent dla dziecka, noworodka czy starsze dzieci.

Pluszowy miś to idealny towarzysz w trakcie zasypiania, dający poczucie bezpieczeństwa, ale także element dekoracyjny każdego kąta ich pokoju.

My mamy wersję godną XXI wieku: personalizowane pluszaki. Pluszaki w kształcie różnych zwierząt, które można spersonalizować.

Pluszaki ze zdjęciem

Lalki i personalizowane przytulanki są oryginalnym prezentem, zabawne ale i romantyczne, w zależności od tego, kiedy zamierzamy dać go w prezencie. Są one detalem, który zawsze wzbudzał wiele czułości, ale jeśli dodatkowo je spersonalizujesz, sprawisz, że staną się jeszcze bardziej wyjątkowe. Są to unikalne przedmioty, których nie znajdziesz w sklepach, ponieważ nie będzie drugiego takiego samego jak Twój.

4 modele w kształcie zwierząt,wśród których znajdziemy królika, misia, renifera i owieczkę, nie potrafimy powiedzieć, który z nich jest najbardziej uroczy. Trzy z nich mogą mieć spersonalizowane koszulki, a w przypadku misia także bandanę, którą nosi jako dodatek.

Pluszowy króliczek z personalizowaną koszulką

Pluszowe misie są naszą gwiazdą wśród produktów, dlatego, że można je zaprojektować z datą lub specjalną wiadomością. Na misiowej bandanie haftujemy tekst, który wskażesz: imię chłopca lub dziewczynki, imię twojego partnera, ważną datę, miłą wiadomość, itp.

Dostępne są również 3 inne modele przytulanek, które mogą być spersonalizowane z wyhaftowanym imieniem dziecka, wśród których znajdziemy “kocyk miś” - żyrafę lub jeża, poduszkę z żyrafą lub krową oraz klasyczny haftowany kocyk, który jest zwinięty w rulonik z przytulającym się do niego słodkim misiem.

Dostępnych jest wiele opcji, dzięki czemu można podarować wyjątkowy prezent dla tej wyjątkowej osoby. Nie tylko haftujemy teksty, niektóre zwierzaki mogą być również personalizowane za pomocą zdjęć, lub dowolnego obrazka, który nadrukujemy w kolorze na koszulce przytulanki.

Przeznaczone są nie tylko dla dzieci, to również piękny prezent na przykład na Walentynki, dzięki zdjęciu pary na koszulce króliczka zaskoczysz swojego partnera w najbardziej oryginalny sposób.

Słodki i emocjonujący prezent a także jedyny w swoim rodzaju.

Korzyści z posiadania przytulanek

Jedną z największych korzyści płynących z posiadania pluszaka jest to, że dla wielu dzieci stanowi swego rodzaju ostoję i daje ukojenie, dającą poczucie spokoju i bezpieczeństwa, gdy np. rodziców nie ma w pobliżu.

Pluszowe misie z personalizowaną bandaną

Kiedy chcemy, aby nasz maluch zaczął spać sam w swoim pokoju, przytulanka zapewni mu bezpieczeństwo, którego potrzebuje, by nie czuł się samotny. Jego spersonalizowana przytulanka będzie mu towarzyszyć podczas nocnych i popołudniowych drzemek.

Ci z nas, którzy mieli przytulanki do spania, zawsze będą pamiętać uczucie spokoju i ochrony, jakie dawało przytulanie naszego misia.

Istnieją również badania, które mówią, że mogą one pomóc w przezwyciężeniu zaburzeń snu, a nawet urazów spowodowanych stresem, lękami i traumatycznymi przeżyciami . Jesteśmy pewni, że nasze spersonalizowane przytulanki będą Ci towarzyszyć we wszystkich chwilach, których potrzebujesz w najbardziej wyjątkowy sposób.

Jak prać pluszowe zabawki

Jak na dobrego przyjaciela przystało, przytulanki towarzyszą naszemu dziecku w każdej zabawie, tej na podłodze i tej w parku. Dlatego one czasem też muszą wziąć prysznic.

Personalizowane pluszaki są bardzo łatwe w praniu, choć musimy zachować szczególną ostrożność, ponieważ są one bardziej delikatne. Jednak zastosowanie się do kilku prostych instrukcji sprawi, że będzie to bardzo łatwe.

Te miękkie maskotki, które są personalizowane za pomocą koszulek (np. owieczki, renifery i króliki) należy prać ręcznie. Koszulkę można prać w pralce, pod warunkiem, że pranie odbywa się maksymalnie w temperaturze 30 stopni.