Personalizowana zawieszka do smoczka

Personalizowana zawieszka do smoczka

zawieszka do smoczka
30,86 zł
Rabaty ilościowe

Kolor łańcuszka
Szczegóły
 • Wymiary: 4ø cm (średnica)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Idealny, aby nie zgubić smoczka.
 • Dostępny w 3 kolorach.
 • Dodaj imię, zdjęcie lub wzór.
 • ID: #14948-29983
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Instrukcja obsługi

 • Przed i po każdym użyciu należy dokładnie umyć ręce mydłem i spłukać dużą ilością wody.
 • Nie używać detergentów o działaniu ściernym, nie gotować i nie używać mikrofalówki.
 • Gdy nie jest używany, należy go przechowywać w czystym, suchym miejscu.
 • Nie wystawiać bezpośrednio na działanie światła lub źródła ciepła.

Łańcuszki do smoczków

Stwórz najlepszy spersonalizowany łańcuszek na smoczek dla Twojego dziecka. Obszar klipu można spersonalizować za pomocą rysunku, zdjęcia lub imienia wybranego przez użytkownika. Jest to niezbędne, gdy w domu są małe dzieci, ponieważ w ten sposób będą je miały zawsze przy sobie i ich nie zgubią.

Jeśli nie wiesz, jak zrobić spersonalizowane łańcuszki, z naszym edytorem jest to bardzo łatwe, ponieważ jest on bardzo intuicyjny. Wystarczy użyć wyobraźni i dostosować go do własnych potrzeb od podstaw lub wybrać jeden z naszych gotowych szablonów, aby zmienić go w minimalnym stopniu. Można łączyć różne elementy, aby uzyskać niepowtarzalny projekt.

Ta zawieszka składa się z łańcuszka, na jednym końcu którego znajduje się klips do mocowania do ubrania, a na drugim haczyk do przypięcia smoczka z blokadą bezpieczeństwa. Jest również dostępny w trzech różnych kolorach: niebieskim, różowym lub białym. Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba i dodaj piękny wzór, którego nie znajdziesz w żadnym sklepie.

Personalizowany łańcuszek do smoczka

spersonalizowaną zawieszkę na smoczek z imieniem można podarować w pakiecie ze smoczkiem i uchwytem na smoczek. Wszystkie te produkty można znaleźć na naszej stronie internetowej, a także dostosować je do własnych potrzeb. Możesz użyć tego samego wzoru, aby dopasować go do siebie lub zrobić coś innego. Ten łańcuszek do smoczka jest idealnym prezentem dla kobiet w ciąży, świeżo upieczonych mam i noworodków.

Dlaczego warto stosować łańcuszek do smoczka?

Chodzi o to, aby dzieci zawsze miały uchwyt na smoczek przymocowany do ubrania, tak aby się nie zgubił. Jest to szczególnie przydatne w przedszkolach i żłobkach, tam w trakcie zabawy jest to możliwe. Ponadto, jeśli się on odczepi, można natychmiast zidentyfikować właściciela patrząc na smoczek, ponieważ będzie on spersonalizowany imieniem dziecka. Jest to również środek sprzyjający higienie, ponieważ smoczek nie spadnie na ziemię w trakcie spaceru.

Zawieszki do smoczków w różnych kolorach

Metoda personalizacji

Drukujemy projekt, zdjęcie lub tekst bezpośrednio na produkcie, używając nietoksycznych tuszy. Ponieważ personalizacja odbywa się poprzez nadruk bezpośredni a nie za pomocą folii czy naklejek przez to trwałość personalizowanego obszaru jest znacznie bardziej wytrzymała.