Wyprzedaż: -5% zniżki na produkty na lato do 04/08/2024

Personalizowany medal z metalu

medal
44,18
Doręczenie między 25-26 lipca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 17 godz. 22 min

Wybierz opcję
Wykończenie
Szczegóły
  • Wymiary: 0,2 cm (grubość) x 5ø cm (średnica)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Materiał: metal.
  • Ze wstążką na szyję.
  • Personalizacja po 1 stronie.
  • ID: #17787-572782
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowane medale na zawody sportowe

Medale personalizowane to niezwykle uniwersalny produkt przydatny w wielu różnych sytuacjach i na wydarzeniach. Jeśli szukasz sposobu na nagrodzenie zwycięzców lub uczestników imprezy sportowej, turnieju lub jakiegokolwiek eventu, personalizowane medale są idealnym wyborem. Niezależnie od tego, czy są to zawody dla dzieci, czy dorosłych, personalizowane medale wykonane z metalu, drewna lub przezroczystego akrylu dodadzą szczególnego charakteru imprezie. Możesz je spersonalizować z logiem drużyny, nazwą zawodów i datą wydarzenia lub, jeszcze bardziej personalizując, każdy z nich z nazwiskiem uczestnika.

Dostępne są różne materiały do wyboru: metal to najbardziej tradycyjny i klasyczny medal. Następnie drewno jest bardziej eleganckie i stonowane, podczas gdy przezroczysty akryl jest bardziej nowoczesny i oryginalny. Wszystkie zawierają wstążkę do zawieszenia na szyi. A jeśli chodzi o projekt, to ułatwiamy Ci go dzięki mnóstwu wstępnie zaprojektowanych szablonów. Jest tyle różnych tematów i uroczystości. Wybierz projekt, który preferujesz i edytuj go poprzez dodanie loga, grafiki lub tekstu. Lub jeśli wolisz, możesz stworzyć swój własny projekt od zera. Personalizacja jest wykonywana, w przypadku metalowych medali z eleganckim grawerem, a w przypadku medali z drewna i metakrylanu, z bezpośrednim nadrukiem w pełnym kolorze, z doskonałą rozdzielczością i jakością obrazu.

Zastosowania i wykorzystanie medali personalizowanych

Spersonalizowane medale to nie tylko dodatek do wydarzeń sportowych. Są one również zabawnym sposobem, aby goście na wieczorze kawalerskim lub weselu poczuli się wyjątkowo. Jeśli organizujesz na przykład imprezę tematyczną, możesz spersonalizować medale, aby dopasować je do motywu przewodniego imprezy. Organizujesz imprezę z superbohaterami? Spersonalizuj medale z symbolami najpopularniejszych bohaterów.

Personalizowane medale sportowe na imprezy

A jeśli masz firmę i chcesz nagrodzić swoich pracowników za ich ciężką pracę, personalizowane medale są wyjątkowym i niezapomnianym sposobem, aby to zrobić. Możesz spersonalizować medale z logo swojej firmy lub ze specjalną dedykacją z podziękowaniem. Ponadto, personalizowane medale są bardzo oryginalnym sposobem na okazanie uznania swoim najbardziej lojalnym klientom. Możesz spersonalizować je ze swoim logo i wysłać jako specjalny prezent.

Na tym możliwości się nie kończą: organizujesz targi, imprezy lub festiwale? Możesz spersonalizować medale dodając logo wydarzenia i wręczyć je uczestnikom. Masz klub książki lub grupę muzyczną? Spersonalizuj medale z logiem lub nazwą grupy lub klubu i zaskocz członków specjalnym prezentem.

Nawet dla nauczycieli lub stowarzyszeń rodziców, personalizowane medale są świetnym sposobem na uznanie akademickich lub sportowych sukcesów uczniów i studentów. Możesz spersonalizować je z nazwą i herbem szkoły, a następnie wręczyć je uczniom podczas specjalnej uroczystości. Podając inny przykład, personalizowane medale są wyjątkowym sposobem na świętowanie urodzin. Jeśli organizujesz przyjęcie urodzinowe, możesz przygotować medal dla każdego gościa i wręczyć go po wykonaniu kilku gier lub quizów, jako zabawną nagrodę, którą mogą nosić przez resztę imprezy.

Mamy rabaty ilościowe, więc jeśli potrzebujesz zamówić duże ilości medali z tym samym wzorem (na imprezy, turnieje, gadżety reklamowe, dla firm...), wiedz że, im więcej sztuk zamówisz, tym mniej będzie kosztować każda z nich. To świetna okazja na tanie medale personalizowane.

Personalizowane medale na nagrody i odznaczenia